Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PS. Sciagnijcie nowy craftbukkit i dziala na 1,7 ,

 

Jak zmienic powitalny napis ???? Serwer files by krzysztofa na wlasny (dam tam forum itp_?

 

Poszukaj tego w tym pliku poniżej:

"serwer\plugins\Essentials\config.yml"

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak to jest z tym sklepem niby w nim kupuje [pisze ze mam mniej coins] ale na koncie drugiej osoby gdy wpisze się /money to balans nie jest większy, z reszta na koncie drugiej osoby tez niema żadnych różnic, cały czas jest 50, to tak powinno być ?

Opublikowano

zbablo

Wejdź w folder plugins/whitelist/whitelist.txt

tam się dopisz :)

W server.properties whitelist dotyczy tej w głównym folderze, a nie pluginu WL

Opublikowano

Dokładnie tak jak napisał kolega @UP

 

Whiteliste w server.properties trzeba wyłączyć, ponieważ plugin whitelist tym kontroluje :)

 

do wl można się dodawać komendą w konsoli:

 

whitelist add nick

 

lub dopisywać do pliku:

 

/plugins/whitelist/whitelist.txt

 

po enterze, tzn:

 

nick1 [ENTER]
nick2 [ENTER]

 

itp (entera nie piszemy tylko wciskamy na klawiaturze xD )

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

mam problem, pobieram (wersje 3.5), chcę uruchomić serwer, czyli włączam ikonkę z rozszerzeniem .bat, pojawia się małe okienko na dosłownie 1s i po tej 1s znika, coś tam pisze, ale nie umiem się tego doczytać, bo jest to dosłownie mrugnięcie, w czym tkwi problem?

ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ ʀᴀɪsᴇ ᴜʀ ᴅᴏɴɢᴇʀs ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

Opublikowano
Mi Wyskakuje "Nie ma cie na wl"

Dałem sie na Wl

Wyłączyłem White Liste i dalej to samo :/

 

Wystarczy włączyć wl. Wtedy powinno działać.

Opublikowano

Krzysiu mam problem :D a dokładnie ranga admin/własciciel nie wiem gdzie to zmienić mam adma dodalem sie w users jako administrator i pisze mi przed nickiem [g] a w proppertis jest tak tam zasyfiałe że nie wiem gdzie co jest... Co mam zrobić?

A pliki zaje##### :D plusik leci

@@Edit

ok obejrzałem film wszystko działa DUZY ++++

Opublikowano

Ja mam taki errorek , że nie mogę ani kłaść , ani rozwalać sześcianków . Proszę o pomoc ;d

 

--------

 

Już działa ;p

Opublikowano

Powie mi ktoś jak zmienić tą wiadomość powitalną, przy starcie.

 

Witaj na CraftX! itp...

Regulamin, pomoc oraz jak zmienic itemy na start.

 

Limit +, powiedzcie. :)

Tez to chce zmienic

33902.png

Opublikowano

Ja mam taki errorek , że nie mogę ani kłaść , ani rozwalać sześcianków . Proszę o pomoc ;d

 

--------

 

Już działa ;p

 

Ja włąśnie mam taki sam problem. Niewiem co mam zrobić. POMOCY!

Gwarantuje plusy!

Opublikowano

A ja mam taki problem, że jak biorę "Lava Bucket" I próbuję gdzieś położyć, to wyskakuje "you are not allowed..." w każdym razie chodzi o to, że nie mogę kłąść lawy z bucket'a, a range mam "Wlasciciel" i "Administrator". Co robić?

Opublikowano

Witam

Mam problem uruchomiłem serwer wszystko w porządku fajne pliki + leci.

Ale jest jeden problem po zalogowaniu nie mogę nic budować ani niszczyc.

Dałem sobie op.

W czym jest problem i jak to naprawić?

Opublikowano

Ej takie pytanko bo mi pisze takie cos

011-07-03 09:25:02 [iNFO] [Jobs] - max-jobs property not found. Defaulting to unlimited!

2011-07-03 09:25:02 [iNFO] [Jobs] - Job Woodcutter is missing the max-level property. defaulting to no limits !

 

I co to oznacza że moge miec npcetow którzy będa mi rąbać drewno ?? czy jak

Opublikowano

a gdzie tu jest CommandBook ?

Chodzi mi o ten plugin co się pokazuje w grze wiadomość powitalna:

Witaj na.... itd. tam gdzie jest regulamin itp.

Nie moge znalezc.

 

Jak on sie nazywa?

 

Ten plugin nazywa się CommandBook, wchodzicie do plugins/commandbook/config.yml i tam ustawiacie sobie wiadomość powitalną oraz zasady.

Pomogłem? Daj + :)

 

Noname94PL.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...