Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krzysztofa mam taki problem! Gdy odpaliłem serva wszystko było ok, wchodze na Minecrafta wpisuje IP z hamachi i pisze '' Connection Lost Failed to login: Bad Login'' pomocy

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak co zrobić aby nie wywalało mi napisu, że nie mam premium? Prosił bym o pomoc.

 

Musisz wejść w serwer.properties i tam masz taką linijkę

Online mode=true to masz to zmienic z true na false i po problemie.

Zbieram +

Opublikowano

Krzysztofa mam taki problem! Gdy odpaliłem serva wszystko było ok, wchodze na Minecrafta wpisuje IP z hamachi i pisze '' Connection Lost Failed to login: Bad Login'' pomocy

 

Mi pomogło wpisanie w konsoli whitelist add nick

Oczywiście tam gdzie nick wpisujesz twój nick.

Zbieram +

Opublikowano

A ktoś wie w jaki sposób mogę usunąć, zdjąć komuś, lub wyłączyć zabezpieczenie z wylewaniem wody z wiaderka?

 

@edit

 

o! doszedłem, w world guard to zrobiłem.

Opublikowano

Witam, proszę niech każdy kto pobrał pliki skasuje plik:

 

bukkit.yml

 

owy plik może spowodować problemy z serwerem, jak np utratę mapy itp.

 

Zauważyłem to dopiero dziś, po skasowaniu pliku wygeneruje się nowy plik, czysty nie powodujący już błędów.

 

Pozdrawiam. :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Ja mam ten sam problem co kolega wyzej : vinerix2444 .

A mianowicie wszystko juz jest Gittt o kur.. pogram sobie a tu dupaa ;/ gdy sie loguje do multi wyskakuje błąd Nie ma cie na wl, pliki By Krzysztofa V3

Podpowiesz co z tym zrobic ?? Jestem wpisany w WLi nie wiem o co chodzi ;/ Prosze o pomoc jesli ktos umie temu zaradzic prosze o pomoc i z gory dziekuje

Opublikowano

Mam problema !

Sciagam pliki v3.5 i nic wchodze w plik Menager Bukkit i pisze : "[GUI] Server Jar file does not exist! please correct this in Server Config."

Co zrobic prosze o kontakt na gg : 25200912

Opublikowano

A co zrobić ze mną? Jest napisane przy logowaniu : Outdated server!

Oznacza to, że jest stary. a przecież miało działać na 1.7.2

Opublikowano

Witam, jednak 5 lipca reupne wam pliki, ponieważ internet spowolnił mi i trzeba poczekać do rana, kiedy będzie to chodziło mi jak zwykle szybko :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Japier.... ale to jest poje*ane. Jakby nie można było gotowych plików wrzucić tylko bawienie sie w jakies pierdoły..... Piszesz po chińsku i nic z tego nie wiadomo a ten 2 filmik to równiedobrze możesz usunąć bo nic z niego nie wiadomo....

Opublikowano

Siema,

 

Mam problem, nie moge uzywac wiadra z wodą.

 

Nie wiem może innych itemów też nie moge, ale jak chce wylać wodę to jest napisane:

 

You're not allowed to use Water bucket (#326)

 

Pomoże ktoś ? Pliss xD +/- daje

Opublikowano

Ranga Kox oraz Zaufany może używać wiadra z wodą :)

 

@DOWN

 

Najwyraźniej robisz coś nie tak.

 

Proszę o kontakt za 2 miesiące na moim gg i ci pomogę :P

 

Obecnie mam bardzo dużo na głowie.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

aha dzieki, ale myslalem ze jestem wlascicielem... (a tak wgl to wlasciciel moze ? xD ) sprobuje sie jeszcze raz dodac. sory ze bez polskich znaczkow cos mi sie przzestawilo w systemie.

 

@Edit

 

Powie ktoś jak dodać się do grupy najwyższej ? tj chyba Właściciel. Coś mi nie wchodzą te komendy z temat, wywala komunikat unknow command coś takiego.

 

@edit2

 

Dodałem się do grupy Kox, dalej nie działa, dodałem się do Zaufany, i też nie działa

Opublikowano

Jak banować i kickować z tymi pluginami? Bo zwykłe /kick /ban nie działa

Działa zwykłe /kick nick i /ban nick Cos zle robisz lub usunoles te pluginy?

Opublikowano

Mam problem, zrobiłem tak jak na filmikach ale kiedy klikam start server to pisze, [GUI] Server Jar file does not exist! please correct this in Server Config. Ktoś pomorze?

 

Dobra naprawiłem. Ale teraz mam inny problem, kiedy się łącze z serverem to pisze Niestety nie ma cie na wl, pliki By Krzysztofa V3

o co chodzi? :huh:

21ostq8.png

 

Dysk C: wydaje się bardziej zadowolony od dysku D:

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...