Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pliki v3.5 oraz v3.0 są już w drodze, może rano przed wyjazdem na wycieczkę zapodam wam linka w 1 poście :)

 

Pozdrawiam Krzysztof :P

 

ps.

 

 

Każdy dostał plusika od dołu iż miałem niewykorzystany limicik :)

 

@Edit

 

Ok macie linki w 1 poście, tzn:

 

Server files by Krzysztofa v3.0:

 

http://www.multiupload.com/K0YQAQNOFH

 

Server files by Krzysztofa V3.5:

 

http://www.multiupload.com/35W2RLG48Y

 

Dziękuje za uwagę do następnego razu :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie działają mi komendy na dodanie admina / moda itp :/ wpisuje tak jak ty i pisze mi cos takiego na wersji v3.5

/group -<Action> g:[Group] i:[infoVariable] w:[World] s:[setting]

co mam zrobic?

Opublikowano

Ej ludziska!

dlaczego pisze mi ze nie jestem na white liscie przy logowaniu, skoro ją już dawno wyłączyłam ?

nawet w menagerze bukkita jest zapisane to i wszystko widać...

Ip zmieniłam, white liste wyłączyłam... o co chodzi?

Opublikowano
Nie działają mi komendy na dodanie admina / moda itp :/ wpisuje tak jak ty i pisze mi cos takiego na wersji v3.5

 

/group -<Action> g:[Group] i:[infoVariable] w:[World] s:[setting]

 

co mam zrobic?

 

Czytać dokładnie to, co pisze?

 

Jest nowa metoda w wersji v3.5, bo tam jest inny plugin od tego, komendą w konsoli:

 

Nadawanie grup (nowa metoda)

 

Dodanie Gracza do wybranej grupy na wszystkich światach:

 

user -addgroup u:nick s:grupa w:*

 

Nadaje się wybraną grupę, ( w s:grupa podaje się grupę)

 

Ej ludziska!

dlaczego pisze mi ze nie jestem na white liscie przy logowaniu, skoro ją już dawno wyłączyłam ?

nawet w menagerze bukkita jest zapisane to i wszystko widać...

Ip zmieniłam, white liste wyłączyłam... o co chodzi?

 

/plugins/whitelist/whitelist.txt

oraz 2 plik z ustawieniami wl, możesz ją sobie w tym 2 pliku wyłączyć, a w pliku: /plugins/whitelist/whitelist.txt dodajesz się jak chcesz wl.

 

żeby to działało wyłączasz wl w server.properties.

 

Luudzie czytajcie to, co pisze a nie durne piszecie pytania, bo ja naprawdę nie mam czasu na je odpowiadać :D

 

Pozdrawiam i mam nadzieje, że pomogłem.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano
Ja mam wylaczone w server.properties. a i tak dalej jest napisane "Nie ma Cie na wl..."

 

hmm ile razy mam pisać, i to samo odpowidać?

 

jak chcesz ją wyłączyć to wpisz w konsoli:

 

whitelist off

 

Dodajesz się do wl w konsoli komendą:

 

whitelist add nick

 

starczy ci to?

 

dzięki ja za 10 minut jadę, i będe o 19-21 wieczorem :)

 

Trzymajcie się.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Dlaczego kiedy stawiam skrzynie to ona znika? :huh:

 

Już wiem

21ostq8.png

 

Dysk C: wydaje się bardziej zadowolony od dysku D:

 

Opublikowano

ja nie wiem, napisz.

Wiecie, jak to zrobić abym tylko ja (admin) mógł kłaść bloki,psuć i takie tam? A jak ktoś chce działke to też mu to jakoś udostępnić bez opa?

A i jeszcze, jak wpisuje /cprivate to pisze mi "Odmowa dostępu". pomóżcie

Opublikowano

Witam

Mam taki problem gdy chce wejść do gry pisze że nie ma mnie na wh krzysztofa.

Gdy wyłączam wh też mnie nie ma.

Pomocy!!!

Opublikowano

DO M399

jak chcesz ją wyłączyć WHITE LISTE to wpisz w konsoli:

 

whitelist off

 

 

Dodajesz się do wl w konsoli komendą:

 

whitelist add nick

 

 

DO SKURCZYBYK123

 

Adma dodajesz w notatniku pod nazwą "op"

tam wpisujesz swój Nick ;)

 

 

DO WAS ODE MNIE :(

W ramach wdzięczności pomóżcie mi! :(

Wiecie, jak to zrobić abym tylko ja (admin) mógł kłaść bloki,psuć i takie tam? A jak ktoś chce działke to też mu to jakoś udostępnić bez opa?

A i jeszcze, jak wpisuje /cprivate to pisze mi "Odmowa dostępu".

 

PS. Jak narazie, nie wiedzieć czemu nie moge stawiać mateeriałów ani nic ... Chociaż mam opa...

Opublikowano

Witam

Mam taki problem gdy chce wejść do gry pisze że nie ma mnie na wh krzysztofa.

Gdy wyłączam wh też mnie nie ma.

Pomocy!!!

 

To taki plugin :) Też miałem ten problem. Nie wiem jak ten plugin się nazywa, bo ja usunąłęm wszystko oprócz tego co potrzebuję. i WL nie WH :D

 

siemka

 

Jak dodawac admina ??

Bo probowalem siebie dodac ale sie jakos nie dodaje ;/

biore jak jest napisane tym nowym spoosobem i tym starym nawet i sie nie da czemu ?

pomocy xD

 

Już ci wszystko dokładnie tłumaczę :)

 

Wejdz w folder gdzie masz serwer, następnie folder PLUGINS, tam poszukaj FOLDERU "PERMISSIONS" i potem folder "World" (O ile taką masz nazwę folderu z zapisem) i otwórz plik "users".

Tam powinny być zapisane różne osoby (To chyba z serwera od Krzysztofy :D) i poszukaj nicku "Krzysztofa", usuń go i wpisz tam swój. Załatwione! (Przynajmniej ja tak ustawiałem)

 

Powinno ci działać jak nie to pokombinuj w tym folderze ;P

 

Życzę miłęj gry :D

 

 

 

W ramach wdzięczności pomóżcie mi! :(

Wiecie, jak to zrobić abym tylko ja (admin) mógł kłaść bloki,psuć i takie tam? A jak ktoś chce działke to też mu to jakoś udostępnić bez opa?

A i jeszcze, jak wpisuje /cprivate to pisze mi "Odmowa dostępu".

 

PS. Jak narazie, nie wiedzieć czemu nie moge stawiać mateeriałów ani nic ... Chociaż mam opa...

 

No ty im to racjonalniej wyjasniles :D

 

Bo mozliwe ze budujesz obok spawna. A spawn jest w jakims zakresie chroniony. Nie wiem czy jest w tych plikach plugin Towny ale jezeli tak to jego wina. Tam ustawiasz wszystko.

 

Tobie też życzę miłej gry ;p

Opublikowano

Sory Krzysztofa ale te pliki v3.5 to kupa.. nic więcej. Co napiszę w konsoli wyskoczy [CONSOLE] coś tam i nic się nie dzieje czy z "/" czy bez, nic. A potem jeszcze to samo wyskakuje na czacie w grze. Do tego parę komend nie działa. A i jeszcze jak mam adma to nie wyskakuje nic na czacie [Admin]Gargamel: tylko [g]Gargamel: i tyle..

Opublikowano

Jeszcze moje pytanie (kolejne -.-) Jak postawic sklep w iConomi. Przelecialem 10 stron tego tematu i nie potrafię znaleść a w tych plikach z iConomi połowi nie rozumiem :huh:

 

Ale cóż poradzić <_<

Opublikowano

 

Bo mozliwe ze budujesz obok spawna. A spawn jest w jakims zakresie chroniony. Nie wiem czy jest w tych plikach plugin Towny ale jezeli tak to jego wina. Tam ustawiasz wszystko.

 

Tobie też życzę miłej gry ;p

 

 

Niestety jestem daleko od spawnu.... Ktoś jeszcze może mi poradzić, na mój problem? :P

 

Dzięki Robert i pozdrawiam

Opublikowano

Niestety jestem daleko od spawnu.... Ktoś jeszcze może mi poradzić, na mój problem? :P

 

Dzięki Robert i pozdrawiam

 

Nawzajem. A masz zainstalowane wszystkie pluginy ? hmmm... A no wlasnie ! To tez moze byc wina LWC bo ten teren jest prywatny :D Ale wytężyłem mózg B)

 

A gdy wpisujesz tą komende "/cprivate" Możesz spróbować tego co radziłem Skurczybykowi :unsure: No jak nie da rady to spróbuje u siebie pogrzebać i ci jakoś w tej sprawie pomóc. Teraz ja mam do ciebie pytanie

 

Jak postawic sklep w iConomy ?

 

Najlepiej żeby nie syfić forum napisze ci na PW moje gg i tam ci jakoś pomogę ^_^

Opublikowano

Krzysztof weś zrób dodawanie grup w postaci takiej : /promote < nick gracza > grupa a odbieranie /mandemote <nick gracza > bo ten nowy sposób nie działa !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...