Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up

Piszesz w konsoli op nick gracza

Potem w konsoli group nick Admin

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A to?

75970227281591771962_thumb.jpg

dobrze przekierowałem te porty? tam gdzie zamazane wpisywałem ip komputera bez żadnych końcówek zwykłe ip. Nawet z tą końcówką próbowałem

63869967030421111250_thumb.jpg

Opublikowano

Pliki są fajne już sobie gram z kolegami ale jedno nie działa. A mianowicie warp dla zwykłego gracza np. /warp las. jak to tam ustawić żeby działało? próbowałem z tym essenestial-warp czy coś takiego ale wywala admina, cuboidy itp

"I ty zostań Jezusem w swoim domu, zamieniaj wino w mocz"

Opublikowano
A to?

Dołączona grafika

dobrze przekierowałem te porty? tam gdzie zamazane wpisywałem ip komputera bez żadnych końcówek zwykłe ip. Nawet z tą końcówką próbowałem

Dołączona grafika

 

Źle, wpisz "cmd" w "uruchom" i wpisz tam:

 

ipconfig

 

i poszukaj tam swojej karty sieciowej, gdzie będziesz miał ip coś jak to: 192.168.2.100

 

Przeważnie to ip, którym wbijasz na router, potem na to ip przekieruj porty i następnie

w ustawieniach serwera nie podajesz ip swojego, tylko ip to, które przekierowałeś i znalazłeś w cmd, czyli np: 192.168.2.100

 

u ciebie pewnie będzie to ip inne :)

 

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Pomocy! Mam W7 32-bitowy, 4GB RAM-u, wersja mine'a 1.6.6 zrobiłem wszystko jak na obu poradnikach. W tym przeinstalowałem javę. Jak naciskam "Start Server" to wyskakuje "Java terminated unexpectedly. Check your configuration" i dalej, że zostało zapisane to w dokumencie jakimś tam, ale w nim jest napisane to samo, tylko w dacie i godzinie. HELP!

Opublikowano
A może dasz link do Java dla systemów 32 bitowych ? ;d

 

Wpisz w google wyrażenie:

 

jdk-6u26-windows-i586.exe

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Witajcie !

Mam duzy problem a mianowicie mam Windows 7 64 bit.

Zrobiłem wszystko tak jak Krzysztofa ale nie mam folderu java w program files ( jest w program files x86 )

zaznaczylem java.exe w tym folderze x84 i jak włączam serwer to taki błąd wyskakuje :

Java terminated unexpectedly . Check your configuration . This has been logged in guierror.log

This window close in 5 seconds.

PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ !!!

Opublikowano

Siema mam problem z dodawaniem admów jak wpisuje group nick Administator to nic nie dodaje a przedtem dodawało

 

@dobra naprawiłem

TheBakuBOX.png
Opublikowano

Mam jeszcze jedno pytanie bo mój kolega ma jakąś blokadę, jak kopie to się odrazu respawnuje klocek co to może być? Blokada dzialki?

 

@Proszę o szybką pomoc

TheBakuBOX.png
Opublikowano

Ej mam taki problem odpalilem serwa niby wrzystko ok tylko jak wpisuje ip w multi to mam Serwer outdated czyli z tlumaczenia przestarzaly help!!!!

OsadaMt2 Tak Wiele Do Zrobienia, a Tak Nie Wiele Czasu....

Opublikowano
Krzysztofa mam pytanie. Da się zmienić wiadomość jak ktoś wchodzi na serwer ? To " Player join the game " zastąpić np " Player wszedł do gry " ?

Z góry thx

 

Da się, ale to już skomplikowana akcja i w pluginach raczej tego nie ustawisz :)

 

@Edit

 

Jestem w trakcie przygotowywania Paczki plików V3!

 

Więc przygotujcie się na SZKOK xD

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...