Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak tak tak ale fajne hmmm :unsure: :unsure:

 

Jak to teraz odpalić ??? uruchamiam przez Minecraft Serwer Manager i coś tam trzeba zrobić piszę : [GUI] Server Jar file does not exist! please correct this in Server Config.

 

a przez bat w ogóle nie chce się włączyć

 

Proszę o skontaktowanie się ze mną na PW :>

xxx

Opublikowano

Ej no co to za szajs ^^

Mam błąd :

82734806.png

Zmieniałem z 2GB na 1GB robiłem wszystko mam Windows 7 4 GB RAM.

O co tu chodzi? :(

JEBAJ MINUSA

:)

ZBIERAM -!

(MINUSY) 4 EVER :*

xD

Opublikowano

Ej no co to za szajs ^^

Mam błąd :

82734806.png

Zmieniałem z 2GB na 1GB robiłem wszystko mam Windows 7 4 GB RAM.

O co tu chodzi? :(

 

.......

Tez mialem ten problem wiem jak to rozwiązac :D

Opublikowano

Tu Jest Gotowiec -------->http://www.megaupload.com/?d=7H0VTX5T

Pobieracie Go!

Wypakowujecie gdzie chcecie!

Odpalacie Plik Minecraft Serwer menager!

1.Przechodzicie do zakładki Server Config

i tam gdzie Server jar File szukacie folderu który wypakowalscie wchodzicie do niego i wybieracie plik craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT

potem w tej samej zakładce macie po prawej stronę taką tabele Szukacie w niej server-ip= twojeip

 

gdzie ip to tam wpiszcie wasze ip z hamchi lub routera

 

 

Przechodzicie do zakładki Giu Config!

2.W MC buckup Path musicie wejść do folderu który rozpakowaliście i poszukaj folderu Backupy!

3.W Java Executable wchodzicie na dysk na którym macie zainstalowana jave szukacie w folderze Java przechodzicie do --->Bin--->>Java.exe

 

ok wszystko git teraz przechodzicie do 1 zakładki i wciskacie Sart Server

wpisujecie w konsoli :

whitelist add twójnick

wchodzicie do miencrafta klikacie muliplayer wpisujecie ip

i cieszycie się grą

 

i Wytłumaczyłem

 

 

 

 

 

@Edit

http://www.youtube.com/watch?v=sZXe6i4L6pY

 

 

 

Video macie to jest 100% wytłumaczone

 

 

@Edit

 

Dajcie + :D

 

 

 

To jest rozwiązanie oglądaj video i czytaj instruckje :D

Opublikowano

Ja tak zrobiłem i wszedłem na serwer zalogowałem się pisze hasło zaakceptowane ale nie mogę się ruszyć POMOCY!!!

Wpisz /spawn

JA PIERDOLE

Opublikowano

weź ogarnij czcionkę..., i tak Ci nikt nie pomoże, płowa tych ludzi zna odpowiedzi na wszystkie problemy związane z z tymi Plikami serwerowymi ale nie chce się kliknąć i napisać

sygna33.png

Opublikowano

Jasne, że można :)

 

Powiedz tylko jakie to zrobię ci.

 

@Edit

 

Pliki V3 już są zrobione w 90% :)

 

 

Ja czekam z niecierpliwością

Opublikowano

Miałem już temat związany z pluginami na 1.5 .

Działa to na 1.5 ?

Zbieram +

(Użytkownik Działu MINECRAFT i Rzadko NK )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...