Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Na początku miałem ten sam błąd co inni (Java terminated unexpectedly)

Usunąłem wszystkie javy jakie miałem, zrestartowałem PC i zainstalowałem tylko jdk-6u25-windows-i586.

Po tej czynności zmieniłem lokalizację java.exe na tą z JDK i teraz wyskakuje mi błąd :

 

2011-06-17 18:12:06 Error starting server. Could not hook Java console window

 

 

SS

 

Z góry dziękuje za odpowiedź. DJ

 

Chwilke temu wyskoczyło mi coś takiego :

 

2011-06-17 18:28:40 Error starting server. Problem starting Java.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja mam oto taki problem: gdy włączę serwer wszystko git.Ale minecrafta już włączyć nie mogę . Nic mi nie wyskakuje tylko po prostu minecraft nie chce mi się włączyć .Mam za mało RAM ?

 

Leci plusik +

 

Pomoże ktoś?




 

Opublikowano

Jak temu zaradzic ? takie cos mi wyskakuje

2011-06-18 12:50:32 [iNFO] Starting minecraft server version Beta 1.6.6
2011-06-18 12:50:32 [iNFO] Loading properties
2011-06-18 12:50:32 [iNFO] Starting Minecraft server on 5.196.239.25:25591
2011-06-18 12:50:32 [WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!
2011-06-18 12:50:32 [WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind
2011-06-18 12:50:32 [WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

xenoxik.png

 

Minecraft <333

Opublikowano

witam mam pytanie jak przenieść Spawn w inne miejsce niż jest

i jeszcze jedno jak naprawić kolejkę gdy stawiam na tory zwykle to sama ucieka i jedzie szybciej nic po elektrycznych

i ostatnie pytanie jak zmienić to co pisze bot

Opublikowano

Ok ładnie ale pytanko mam, Bukkit 1.6.6 jest dobry? czy inne pliki serwerowe ??

Opublikowano

Krzysztofa mam pytanie. Pobrałem sobie plugin Citizens i jak próbuję zrobić tradera to pisze że na serwerze nie ma economy. I tu moje pytanie da rade to pobrać albo jakoś zrobić na iconomy ??

Opublikowano

2011-06-19 00:02:15 [iNFO] Whitelist: Player snox is trying to join...
2011-06-19 00:02:15 [iNFO] kick!
2011-06-19 00:02:15 [iNFO] Disconnecting snox [/5.76.124.110:49680]: Serwer dziala na plikach serwerowych By Krzysztofa V2! "Test"

może mi ktoś powiedzieć o co chodzi? konfiguruje wszystko tak jak jest napisane HELP!

Opublikowano

Słaba paczka, strasznie lagguje serwer. Nie opłaca się jej pobierać przy słabym sprzęcie, dużo pluginów wywala w konsoli błędy, a to już jakiś znak.

Opublikowano

2011-06-19 00:02:15 [iNFO] Whitelist: Player snox is trying to join...
2011-06-19 00:02:15 [iNFO] kick!
2011-06-19 00:02:15 [iNFO] Disconnecting snox [/5.76.124.110:49680]: Serwer dziala na plikach serwerowych By Krzysztofa V2! "Test"

może mi ktoś powiedzieć o co chodzi? konfiguruje wszystko tak jak jest napisane HELP!

 

 

w pluginach masz folder withelist i notatnik albo usuwasz folder albo wpisujesz swój nick i innych graczy

Opublikowano

w pluginach masz folder withelist i notatnik albo usuwasz folder albo wpisujesz swój nick i innych graczy

 

Ja tak zrobiłem i wszedłem na serwer zalogowałem się pisze hasło zaakceptowane ale nie mogę się ruszyć POMOCY!!!

Jeśli pomogłem kliknij "Lubię to" ;)

 

Yupi Ka Yey Motherfucker

Opublikowano

POMOZE KTOS ?

Ja mam taki problem .

 

Kiedy chce wejśćna swój serwer pisze : Outdates serwer!

 

Jak to naprawic?

 

 

Serwer jest na starszą wersję Minecrafta niż ty masz.

Mam wersje Beta 1.6.6

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...