Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi wszystko działa i jest git :)

Jeśli jesteś "prO" daj mi --- .

Lubie minusy.

Daj Tego Minusa !:)

Opublikowano

użyj takiego polecenia

java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar nogui

lub zmien na 2gb

 

powtarzam pytanie

 

GDZIE USUNE TE JEbanE POWITANIE?

Opublikowano

Tu Jest Gotowiec -------->http://www.megaupload.com/?d=7H0VTX5T

Pobieracie Go!

Wypakowujecie gdzie chcecie!

Odpalacie Plik Minecraft Serwer menager!

1.Przechodzicie do zakładki Server Config

i tam gdzie Server jar File szukacie folderu który wypakowalscie wchodzicie do niego i wybieracie plik craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT

potem w tej samej zakładce macie po prawej stronę taką tabele Szukacie w niej server-ip= twojeip

 

gdzie ip to tam wpiszcie wasze ip z hamchi lub routera

 

 

Przechodzicie do zakładki Giu Config!

2.W MC buckup Path musicie wejść do folderu który rozpakowaliście i poszukaj folderu Backupy!

3.W Java Executable wchodzicie na dysk na którym macie zainstalowana jave szukacie w folderze Java przechodzicie do --->Bin--->>Java.exe

 

ok wszystko git teraz przechodzicie do 1 zakładki i wciskacie Sart Server

wpisujecie w konsoli :

whitelist add twójnick

wchodzicie do miencrafta klikacie muliplayer wpisujecie ip

i cieszycie się grą

 

i Wytłumaczyłem

 

 

 

 

 

@Edit

http://www.youtube.com/watch?v=sZXe6i4L6pY

 

 

 

Video macie to jest 100% wytłumaczone

 

 

@Edit

 

Dajcie + :D

1379958827-U247153.png


Budowniczy
Opublikowano

@danielhinz, najłatwiejszym sposobem jest usunięcie z permissions przy grupie gracz wpisów:

essentials.kit
essentials.kit.tools

Opublikowano

Siemano znowu ja xD mam problem gdy już dodałem się do white listy

loguję się to znowu piszę to samo a w konsoli taki komunikat

2011-06-09 15:15:23 [iNFO] Whitelist: Player Szoku is trying to join...

2011-06-09 15:15:23 [iNFO] kick!

2011-06-09 15:15:23 [iNFO] Disconnecting Szoku [/5.3.114.206:3613]: Serwer dziala na plikach serwerowych By Krzysztofa V2! "Test"

 

edit@

już działa :)

1318607859.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem kliknij + :)

Opublikowano

up@ Nie pliki, a pluginy mają komendy. Znajdź nazwę plugina, a następnie jej komendy.

 

http://plugins.bukkit.org/#ti=&ta=all&au=&subm=false

 

Na tej stronie znajdziesz.

 

 

 

top@

 

Krzysztofa, pliki są piękne. (:

Limit + przez tydzień. :D

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Witam.

Wiecie może jak dojść do folderu lub pliku z hasłami graczy, bo mój kumpel ma oryginalnego minecrafta i hasła zapomniał i grac nie może. Albo jak ktoś wie jak osunąć tą rejestracje i logowanie graczy na serwerze to niech napisze. pls

 

Za pomoc dam +

Opublikowano

Witam.

Wiecie może jak dojść do folderu lub pliku z hasłami graczy, bo mój kumpel ma oryginalnego minecrafta i hasła zapomniał i grac nie może. Albo jak ktoś wie jak osunąć tą rejestracje i logowanie graczy na serwerze to niech napisze. pls

 

Za pomoc dam 5

 

 

 

musisz wejść w folder z serwerem później do foldru plugins---->AuthMe------>cache i tam powinny być loginy wszystkich graczy usuwasz swojego kolegę i po głopocie później jeszcze 1 wchodzi na serwa i się rejestruje :)

1379958827-U247153.png


Opublikowano
Krzysztofa mam pytanie. Jak nazywa się ten plugin który daje 15 Coinow na start i jak wejdzie ktoś nowy to pisze " Witamy nowego gracza ... "

Z góry thx

 

Nazywa się Iconomy :)

 

A co z tym PermissionsPlus?

 

Plugin do dodawania rang w czasie gry bez konieczności resetowania serwera, po prostu piszesz: /group nick grupa, np Administrator i od razu po wpisaniu komendy wybrany gracz ma rangę, którą mu przydzieliłeś :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...