Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ludzie nauczcie się czytać, macie fixa, oto link:

 

http://ci.bukkit.org/job/dev-CraftBukkit/Recommended/artifact/target/craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

 

Pobieracie to, i zmieniacie nazwę pliku na:

 

craftbukkit.jar

 

i następnie plik podmieniacie i serwer chodzi na 1.6.6 .

 

Jasne ? :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Ej czemu jak próbuję postawić NPC to pisze m "An interial error occurred while attempting to perform this command" ?

Dodam że robię to na pluginie NPCTrader ( i zrobiłem to SQL) i jak próbowałem na innych też było tak samo... O co może z tym chodzić ?

Z góry thx

Sorry że pisze 2 raz ale pomoże mi ktoś może z tym ? :)

Opublikowano
Jaka komenda jest na to aby Admin pisało mi na czerwono a mod na niebiesko?

 

Robisz to w permissions, lecz nie pamiętam kodów na kolory :)

 

@down

 

Akurat aktualnie jestem 30 Km od niemiec (Holandia) okolice Wenray i normalnie mogę oglądać filmik, nie jest on zablokowany w żadnym państwie :)

 

A i nie mam tam opisane jak ustawia się kolory :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

W filmiku masz ale ja nie mogę oglądać w niemczech ale jak dałem na inną stronkę filmik to bardzo słabo było widać

Opublikowano

DevilShadow jak byś czytał caly temat to byś wiedział ze podałem na 21 czy tam na 20 stronie fixa na 1.6.6

 

 

 

Krzysztofa mam pytanie

czemu jak wchodze w folder permissions i confing ro nie mam pionowo tylko w bok wszystko napisane?

 

witam mam problem wgrałem plugi na serwer dedykowany i jak sie łącze to mi wyskakuje serwer działa na plikach by krzysztof i nic dalej nie wyskakuje i nie mogę się z serwerem połączyć

prosze o pomoc daje +/- kto jak woli

 

Musisz właczyć whitelist i dodać nicki zeby ludzie mogli grać

Jeśli pomogłem Daj PLUSIKA

Opublikowano
Krzysztofa mam pytanie

czemu jak wchodze w folder permissions i confing ro nie mam pionowo tylko w bok wszystko napisane?

 

Ponieważ pliki .yml musisz otwierać programem np. Notepad++ :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Wiem, czytałem tylko że mam najnowszą wersje tego cały czas ...

 

 

 

 

wkurza mnie to zaraz wam gotowca wstawię i wytłumaczę jak dzieciom neo !! jak to uruchomi!

1379958827-U247153.png


Opublikowano

Tu Jest Gotowiec -------->http://www.megaupload.com/?d=7H0VTX5T

Pobieracie Go!

Wypakowujecie gdzie chcecie!

Odpalacie Plik Minecraft Serwer menager!

1.Przechodzicie do zakładki Server Config

i tam gdzie Server jar File szukacie folderu który wypakowalscie wchodzicie do niego i wybieracie plik craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT

potem w tej samej zakładce macie po prawej stronę taką tabele Szukacie w niej server-ip= twojeip

 

gdzie ip to tam wpiszcie wasze ip z hamchi lub routera

 

 

Przechodzicie do zakładki Giu Config!

2.W MC buckup Path musicie wejść do folderu który rozpakowaliście i poszukaj folderu Backupy!

3.W Java Executable wchodzicie na dysk na którym macie zainstalowana jave szukacie w folderze Java przechodzicie do --->Bin--->>Java.exe

 

ok wszystko git teraz przechodzicie do 1 zakładki i wciskacie Sart Server

wpisujecie w konsoli :

whitelist add twójnick

wchodzicie do miencrafta klikacie muliplayer wpisujecie ip

i cieszycie się grą

 

DOTARŁO????

1379958827-U247153.png


Opublikowano

Gościu ja mam serwer odpalony i wszystko ładnie działa. Ale mi chodzi o plugin NPC. Że ten plugin mi działać nie chce chociaż wszystko mam dobrze i mam jego najnowszą wersje

Opublikowano

Ej mam pytanie.

Czemu jak przez permissionsplus dodaje kogoś do grupy pisze mi:

An internal error occurred while attempting to perform this command

O co chodzi?

Opublikowano

Ej mam pytanie.

Czemu jak przez permissionsplus dodaje kogoś do grupy pisze mi:

An internal error occurred while attempting to perform this command

O co chodzi?

 

 

 

ale co dodajesz kolegów do whitelisty ??

1379958827-U247153.png


Opublikowano

ej a ja mam inny problem i proszę o pomoc bo męczę się z tym już od 2 godzin :( to tak najpierw ściągnąłem tą wersje z pluginami tą z tego tematu i wszystko zrobiłem dobrze tak jak powinno być i jak próbuję się zalogować w Minecraft i wpisuje to moje ip z hamachi to syf pisze connection lost failed to login bad log Wazaa ? :P nie kapuję tego za nic a ściągnąłem jeszcze wersję bez pluginów z tąd

i też nic :( to samo Bad Login moja wersja Minecraft to 1.6.6 nie beta ! :P kąpletnie nie wiem o co z tym chodzi pliss pomóżcie mi xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...