Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Avatar : 4/10

 

Sygnatura : 5/10

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Opublikowano

W tym temacie chodzi o to, żeby oceniać sygnatury i avatary.

Jego post jest, jak najbardziej trefny.

A dla Ciebie raport, synku.

@top

Avek : 3/10

Sygna : 1/10

 

Ja mam cały czas rację, bo mówię prawdę

 

 

Twojej sygnatury nie będę oceniać bo pedałów się nie ocenia.. chyba, że to 1/10

 

Jak mogę być twoim synkiem skoro mam 18 lat? Wygląda na to, że jesteś pedofilem, który przywłaszcza sobie mężczyzn :D

 

Raport mnie wali.. ważna jest szczera prawda...

 

 

 

 

 

Opublikowano

@Cokaman :D

Avek 4/10 (nic prawie na nim nie widac :P)

Sygna 8/10 (o wiele lepsza niz avek, tylko moglbys troszke innych wymiarow uzyc :D np 500x200)

Opublikowano

Więc tak:

Renderek z Jackassa (zaje***y film:) tylko napis taki trochę sztywny, ale ogólnie spoX:)

Daje 9/10 z powodu sentymentu do JAckass:)

bluesygnatura.png

Signature by _Koniu

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Więc tak:Renderek z Jackassa (zaje***y film:) tylko napis taki trochę sztywny, ale ogólnie spoX:) Daje 9/10 z powodu sentymentu do JAckass:)

Hihi thx :D

Ale znajac mnie to pewnie jutro sygne bede miał inna, bo ciagle zmieniam xD

Nie moge sobie zadnej podpasowac :D

Opublikowano

Mi przypadł Koniu zawsze chciałem twoją ocenić :D

 

Sygnatura 10/10

 

Avatar 9/10

 

To jest wspaniałe ;d

 

Dzięki:) sam ją robiłem :)

A co do twojej to nawet spoko:)

kolorystyka git i wgl:) Pozdro shield:)

8/10:)

 

***A tak przy okazji czy mógłby mi ktos zkminic jakąć sygne???:)

bluesygnatura.png

Signature by _Koniu

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Sygna jak większość , zaokrąglona ..,

 

widziałem jej render .. dużo nie zmienione , napis jest zbyt pionowy .

Ale nawet nawet .

 

5,5 / 10

 

Avatar też to samo , ale jak robisz avatar do sygny to najlepiej wycinaj

kawałek sygnatury i nie zmieniaj jego wielkości ,..,

tak wygląda najlepiej

 

5/10

 

 

ps. co do sygny napisz zlecenie .. albo daj linka

1354406725-U90533.png

created by me

Opublikowano

Sygnatura:

 

Hmmm... Tematyka ciekawa, render także <jeśli to render> tylko napisy "Shield" nie pasują tutaj.

 

Avatar:

 

Z avatarem już o wiele lepiej, lecz moim zdaniem [mogę się mylić] dodałeś tutaj tylko ramkę i napis.

 

Ogólnie: Dobre [7+/10]

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Sygnatura:Hmmm... Tematyka ciekawa, render także <jeśli to render> tylko napisy "Shield" nie pasują tutaj.Avatar:Z avatarem już o wiele lepiej, lecz moim zdaniem [mogę się mylić] dodałeś tutaj tylko ramkę i napis.Ogólnie: Dobre [7+/10]

No moze i tak , ale tak czy siak pewnie dzisiaj zmienie sobie sygne i avka :P

Opublikowano

@up: Avek i sygna 2/10, nie za bardzo mi się podobają. Co do mojego avka i sygny, to póki nikt mi nowych nie zrobi to nie ma co oceniać :x

1280314365-U1.png

Opublikowano

Awatar :

 

5/10 taki sobie . nie za bardzo jestem w tej tematyce ...

 

Sygna :

 

 

Troche duża też 5/10

 

 

Wynik = 10/10 xdd

wampkopiakopia.jpg

Opublikowano

Shield nic nie masz więc nie oceniam a OnlyGamer pierwsza sygna 3/10 druga 5/10 a awek 3/10

 

Zmieniłem styl jak teraz :P ?

NJxbd4x.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...