Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sygnatura tak średnio mi się podoba, te kolorki za jasne, napis nie wtopiony i prawie go nie widać. 4/10

Avatar nie podoba mi się 3/10

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Sygna nawet nawet tylko ta postać z dziwnymi oczami coś nie pasuje. 300 4Ever :D

6/10 za avatar+sygna

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Sygnatura:

 

Hmm... Dużo tutaj nie ma ^^. Ogólnie to może być

 

Avatar:

 

Avatar także może być ;). Nie mam nic do dodania...

 

Ogólnie: Średnie + [7/10]

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Nie ma sygnatury 0/10

Avatar słaby, prawie nie widać napisu. 3/10

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Fajna sygna ale jej zrobienie nie trwało dłużej niż 3 min po prostu skopiowane

za wygląd bym dał 10/10

 

ale sygna dostaje 3/10

avak 5/10

 

(Mam wyjebaną sygne ^^)

Opublikowano

Ym.

Sygna = Screen + Zaokrąglenie + dodanie kolorku + Napisy = średnio. (6/10)

 

Avek = Napisu nie widać w ogóle. Oczojebna tak jak Sygna = Słabo. (2/10)

Chodzę w XXL robie bum - bum - bach

gwiazdek mam 5 na 5 moje kung - fu to rap

 

 

rozkurwiamwszystkichjednymwersem.fm !

 

 

13494596404ee935f631828.png

Opublikowano

Nie ma sygnatury więc nie oceniam.

Avatar średnio mi się podoba, sama głowa dzika nic nie ukazuje.

Ocena : 6/10

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Avek i sygan zajebiste bo są w nich jakieś lakski :] w obu pracach średnio mi się podoba wkomponowanie napisów a w avku szczególnie ta fala ...

Avek 5/10

Sygna 8/10

tCGj4L.png

Opublikowano

@UP

 

Sygna :

Napisy ohydne, sygna wgl kiczowata -.-

Napis na dole nie twój ;)

 

Avek:

Z internetu. nie twój.


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

@UP

Sygna:

Nawet fajna lecz w kolorze bardziej by mi się podobała

 

Awatar:

Małpka z sygny tylko w kolorze I tu jest Super :)

1323380503-U105431.png
Opublikowano

Sygna nie przypadła mi to gustu nie ma "tego czegoś" ,ale estetycznie, nie widac niedociagniec, troszke lysawo po bokach; avatar robiony pod sygne, wiec pasuje (jak dla mnie;P)

 

Podsumowujac:

Sygna 9/10

Avatar 8/10

spacev2x.jpg

 

 

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"

Carl Orff

Opublikowano

oczywiście jak zwykle pochwale pracę dudsonowej :D<br><br>Kolorystyka ładnie dobrana. Efekt szkiełka jest ;)


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

@UP

Sygnatura: ogólnie ok tylko mnie za bardzo nie zachwyca.Taka sobie ;) yyy 7/10pkt

 

Avatar: co do niego to jest podobny jak sygna więc to samo :) 7/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...