Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Avek:

Nic specjalnego..

Ocena: 3/10

Sygna:

No tu już bardzo dobrze :) chociaż nie lubię jak jest postać i cień (druga postać mniej widoczna), ale tutaj mi się to podoba ;P tylko ta ramka.. :huh:

Ocena: 9/10

2nbcax2.jpg

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Odświeże nam zabawe :P

 

Co do tematu:P

 

Sygna : Wcześniejsza mi się bardziej podobała ( ta z zegarem) , ale w tej też fajne kolorki :P

 

Avek: Taki sam jak wcześniej :)

 

Og.ocena : 7/10

1363095337-U286162.png

Opublikowano

No to tak:

 

1. Sygnatura: nie mam do czego się przyczepić :P, może trochę za ciemna? :) (Ocena 9/10)

2. Avatar: Bosski :D (2/10)

3. Ogólna ocena: 6/10

Opublikowano

Sygnatura:

 

Bardzo fajna... Nie chce mi się dzisiaj rozpisywać ;P .

 

Avatar:

 

To samo logo co w sygnie (git ^^ ) .

 

Ogólnie: Dobrze [8/10]

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

@UP

troche za małe, i takie jakieś... nie wiem jak to opisać. Ja to oceniam na - bez rewelacji

ocena:

sygna:

4/10

Avek:

3/10

Opublikowano

@Up

Avek:

Fajny śmieszny i wgl więc za avka masz 8/10

 

Sygna:

Spoko trochę jaskrawa i napis taki średnio wyraźny masz 7/10

 

Łączna ocena 9/10

2h4akx2.jpg

 

Daj +dla mnie to dużo , a ty tracisz tylko 3 sekundy życia.

Opublikowano

Sygna :

 

Jak to jest sygna to ja jestem noobem

 

za duża jakość nie pasuje

 

4/10

 

Avek :

 

Lepiej

 

6/10

1369851372-U355713.png

by Regman

Opublikowano

@UP Hmm...

Sygnatura : auto fajne , ale rozmazany napis i jakby przez mgłę widać (6/10).

Avek : wycięty z sygny widać światło jak wali po oczach... (5/10)

 

Ogl. 5,5/10

Opublikowano

Avek:

Nie wiem dlaczego nie podoba mi się..

Ocena: 5/10

 

Sygna:

Ładna chociaż zastanawiam się co w niej zrobiłeś oprócz napisu.

Ocena: 8/10

2nbcax2.jpg

Opublikowano

@Up

Avek-fajny (lubie laski) 9/10

Sygna-prooo ogółem fajna tematyka 9/10

 

Ogólnie 10/10

2h4akx2.jpg

 

Daj +dla mnie to dużo , a ty tracisz tylko 3 sekundy życia.

Opublikowano

Hehe Gorillaz, no no ciekawe

 

Avatar: 6.5/10

 

"Ssij go haha" taak, słoń jest psycholem ^^

 

Sygnatura: 7/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...