Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Avatar:

Nie robiłeś sam, no może tylko wyciąłeś :P

Ocena: 5/10

 

Sygna:

Wiem że ten dymek który ciągnie się za logiem "Quake Live" nie robiłeś sam bo widzę że jest na necie ;)

Dużo wycinania miałeś przy tej sygnie :P ale ogólnie bardzo ładny efekt

Ocena: 8/10

2nbcax2.jpg

Opublikowano

Avek: nie przepadam za słoniem

^^

 

Sygna: Hmmm nawet, ale nie wiem jak ją ocenić

 

7/10

 

 

edit@

Sorki za dubla słaby net.... ;/

51739708.png

Sygna by My

Opublikowano

Sygna: nie podoba mi się tekst ... i tak wgl. jakaś taka "prosta" :P

Avek: na prośbe nie oceniam :P

 

OG. ocena : niestety tylko 4/10

 

 

@down avek nie jest z neta.... sam robiłem :)

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Ogólnie taki chaos ale całkiem śmieszny :) troche to za oczojebne lecz podoba mi się , lubie jak ktoś ma takie "wariacje":P na sygnie....

Bylo trzeba troche wygumkować postać :P

Og. ocena: 9/10 :)

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Jakoś nie podoba mi się sygnaturka jak i avek up :(. Takie jakieś porozciągane... 5/10

 

Ja bym prosił o ocenę tej sygnaturki:

 

84191564420045765269.png

 

Uczę się od wczoraj ^^. Jak na razie zrobiłem 3 sygnaturki. Druga była ta, którą mam w opisie, a ta powyższa jest trzecia :)

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Opublikowano

Tak więc ocenie tą na górze (tak jak chciałeś)

Sygna : szczerze to okropna , napisy straszne , render nie wtopiony tylko zakryty warstwą :P , napisy 2 a napisane inną czcionką ( i to rózniącą się bardzo)

Avek : całkiem fajny troche ten napis nie pasuje:P

 

Og. ocena : 3/10 ( te 3 to za avka :( )

1363095337-U286162.png

Opublikowano

@up

 

Masz kilka ciekawych sygn w galerii więc nie wiem czemu trzymasz te kwiatki ^^

A avatara tak jakby nie było :D

 

Za galerię 5/10

 

 

Oceńcie poprawioną sygnę i avatara(też poprawionego^^) :)

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Opublikowano

Avek:

nawet spoko :)

Ocena: 7/10

Sygna:

Za kolorowo, napis do kosza, tą popękaną ziemie (czy co to jest) powinieneś na mniejsze krycie dać

Ocena: 4/10

2nbcax2.jpg

Opublikowano

@up

 

to jedne z moich pierwszych prac :)

 

Avek - na pierwszy rzut oka wygląda jak typ z Rodziny Adamsów ^^

5/10

 

Sygna - Efekt fajny tylko render do dupy :P

Ale i tak 8/10 ^^

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Opublikowano

Sygnatura - - > Nie podoba mi się, w dodatku nie lubie C. Ronaldo :D

 

2/10

 

Avatar - - > Nawet fajny, może być

 

6/10

Opublikowano

Sygna : nie oceniam bo to moja praca :P ale dam sobie 10/10 hehehe:P (tak na serio troche ją zrąbałem :P)

Avek: nie podoba mi się tylko ta biała otoczka :)

Ocenka: 8/10 (ale to tylko za avka :P )

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Avatar: Prosty ale stylowy ;d I love too : )

 

 

Sygna:

 

Te kwiatuszki do mnie nie przemawiają : (

Bardzo podoba mi się za to twój napis.

 

8/10

1373662483-U83583.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...