Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Harukimiso

Napis na sygnie jest po lewej górnej stronie i raczej go widać :)

 

Avatar:

Lubię eminema.. :P

Ocena:8/10

Sygna:

Także fajna ale napis słaby...

Ocena:7/10

2nbcax2.jpg

Opublikowano

Sygnatura: Podoba mi się ale nie ma tego czegoś ( nie wiem czego ale coś nie pasuję ).

 

9/10

 

Avatar trochę dziwny ten facet na avku -.-

 

7/10

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

@Up

 

Sygna 7+/10

(Te rendery są... no nie wiem, trochę dziwnie to wygląda)

 

Avek

7/10

Też mam takie dziwne wrażenie...

Koniec konta.

Opublikowano

Sygnatura: Podoba mi się ale nie ma tego czegoś ( nie wiem czego ale coś nie pasuję ).

 

9/10

 

Avatar trochę dziwny ten facet na avku -.-

 

7/10

 

Przestań debilu spamować tutaj w tym temacie... bo niedługo każda osoba będzie twoją pracę oceniać -.-

 

// w tym momencie to właśnie ty spamujesz ;) Jestem jedynym moderatorem który ssie smoczka.., przepraszam że seplenię...

Opublikowano

Przestań debilu spamować tutaj w tym temacie... bo niedługo każda osoba będzie twoją pracę oceniać -.-

W tym temacie chodzi o to, żeby oceniać sygnatury i avatary.

Jego post jest, jak najbardziej trefny.

A dla Ciebie raport, synku.

@top

Avek : 3/10

Sygna : 1/10

g0Tef.jpg

Opublikowano

ogółem fajne bo zioło :]... Avek zrobiony z sygny ale nie jest źle

Avek 8/10

Sygna 9/10

 

@ 3 UP

największy spam to ty teraz robisz

tCGj4L.png

Opublikowano

Widzę anioł na sygnaturze, bardzo mi się podoba. Jeszcze ten napis extra.

 

Sygnatura 8/10

Avatar 7/10

6504a07000005dd3.jpg

 

Jeżeli moja odpowiedź Ci pomogła to proszę daj mi +

Opublikowano

powtarzam sie sygnatura 6/10 avatar 5/10

Zbieram -

 

bgrd.png

 

Sygnaturka by Shield

 

Ktoś włamał mi się na konto ;(

Opublikowano

Sygnatura mi się podoba ale za bardzo rozciągnięta

 

Avatar tu juz lepiej ogułem 7/10

 

@OffTopic: Sygna i avek to moja 3 z kolei praca więc nie jestem doświadczony to dopiero początek.

beznazwy3zt.png

userbarcopy.png

Piszę Poprawnie Po Polsku ||

1286652807-U198706.png

Zbieram

add.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...