Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sygnatura:

Bardzo ładna i bardzo mi się podoba... Tylko to padające światło jest takie nijakie....

Avatar:

Wcięty z sygnatury mam wrażenie że ten napis tam nie pasuje ale i tak ładne

Ocena ogólna:

[9/10]

51739708.png

Sygna by My

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sygnatura:

 

Bardzo fajny pomysł. Jedyne co mi tutaj nie pasuje to ten drugi napis, który jest nieczytelny przez tą falę za nim.

 

Avatar:

 

Brak- nie oceniam.

 

Ogólnie: Przeciętne [przez brak avka]. [5,5/10]

 

Musiałem powtórzyć, bo już od 1 dnia nikt nie zagląda do tematu ;). Oceniamy, oceniamy!

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Sygnatura:

 

Brak- nie oceniam.

 

Avatar:

 

Nie podoba mi się. Dziwne rozmiary, słaby napis i chyba zastosowanie jednego efekty w Ps'ie/ Gimpie.

 

Ogólnie: Przeciętne [przez brak sygny]. [-4/10]

 

Powtórzę ^^: " Oceniamy, oceniamy! "

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

No nareszcie avatar zmieniłeś :P

 

Sygna : zaje*** podobają mi się każde obrazy w wysokiej jakości :) kurde normalnie HD :P(tylko napis troche nie widoczny)

Avek : j.w

 

Ogólna ocena: 12/10 (2 pkt gratis za zmienienie tego wilka w avku:p)

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Avek 4/10

Sygna 4/10

 

Sygna i avek to praktycznie to samo, a ani sygna ani avek za bardzo nie przypadly mi do gustu z tad ta ocena.

02758850976702993171.png
Opublikowano

Sygna: troche za dużo "efektów" świetlnych lub troche za mocne

 

Avek: normalny:)

 

Og. Ocena : 7/10

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Sygnatura fajna i fajne szkiełko. Tylko zrobiłeś małą literówkę "zygarek" ale tak to 8/10

Avatar nawet spoko 8/10

rsbanner2.jpg

 

Zachowaj minusy dla tych, którzy je zbierają! Ja proszę o +

Opublikowano

Mephisto, twoja sygna i avatar są za ciemne, mógłbyś uzyskać więcej walorów nie ściemniając aż tak. Patrząc na ten samochód uważam, że praca powinna mieć w sobie o wiele więcej dynamiki (właściwie tutaj jej brak). Mimo to, nawet ładne. 6/10

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

sygnatura: Nie wiem czemu ale praca bardzo mi się podoba, więc nie mam jej nic do zarzucenia

 

Avek: Również Ladny

 

Ogólnie 8/10 bo czegoś mi tu brakuje ale nie wiem czego^^

51739708.png

Sygna by My

Opublikowano

Sygnie dodaje uroku tylko panna znajdująca się na niej:D A po za tym bardzo słaba, nic nie zrobione .

Avek to samo.

 

og. Ocena niestety tylko 5/10 ( te 5 jest tylko dlatego ,że ładna dziewczyna)

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Avatar:Standardowy prosty ale fajny

:) tęz kocham muzykę i to podnosi !! :D

Sygatura:Nawet mi się podoba tylko ramka trochę z gruba :) a tak to spoko ("też ją lubię bo pochodzi z niedaleka obok mnie")

Ogólnie:[8/10]

51739708.png

Sygna by My

Opublikowano

Sygna: praca robiona przez Creativ'a więc oczywiście musi byc dobra :) lecz brakuje jej czegoś , troche pusta:)

 

Avek : spoko:)

 

Og. ocena : 9/10

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...