Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sygnatura nie jest aż tak zachwycająca więc za estetykę i wykonanie dam 6/10

Avatar ukazuje to samo co na sygnaturze więc daje także 6/10

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sygna : Jakoś nie widzę tu zbyt dużo włożonej pracy co najwyżej gołe dup**o ,zaokrąglone rogi,ramka i szkiełko no i przyciemnienie pewnie no i napis. 3/10

Avatar: No już lepszy ale napis sssie 5/10

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Opublikowano

Sygnatura:

 

Nie opisze jej, bo jej nie ma [jest tylko "sig" z gry].

 

Avatar:

 

Słaba jakość i pewnie zapożyczone z sieci ;).

 

Ogólnie: Słabe [2+/10]

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Sygnatura bardzo mi się podoba, i te napisy hmmm...

Avatar średnio mi się podoba.

 

Średnia ocena: 6/10.

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Temat zatonął pod spamem ^^.

 

Oceniałem już avatar i sygnaturę UP'a, więc oceniam Up x2 [MisterKenedi ^^].

 

Sygnatura:

 

Cały stock i logo mi się podoba. Napisy są dobre :).

 

Avatar:

 

Trochę słabiej, bo nie lubię migających avatarów :[.

 

Ogólnie: Dobre [8+/10]

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Witam all.

Sygnatura:

Bardzo mi się podoba. Ten czerwony kolorek nadaje klimatu temu wilkowi. Lecz odrobinkę za jasno. Ale 10/10.

Avatar:

hmm... jest ok. Lecz cała sygna ciekawiej wygląda 9/10. ;)

 

Ogólnie: 9,5/10

rsbanner2.jpg

 

Zachowaj minusy dla tych, którzy je zbierają! Ja proszę o +

Opublikowano

@Up: Sygnaturka: Mhmm... Ładna, wszystko ok napis może być... Ogółem: 9/10

Avatar: Tu trochę słabiej... Napis ,,rozmazany" i dużo miejsca zajmuje... 7/10

Nothing to do here.


Opublikowano

@UP

 

 

Sygnatura:

Pewnie znalazłeś ją w google... na dole jakiś adres strony internetowej, tak po za tym fajna jest. ;) 6/10

 

Avatar:

Avatar nie pasuje do sygnatury kolorami, avek z google ;) 5/10.

 

 

Ogólnie: 7.5/10

Nchf.png

lol

Opublikowano

@UP

 

To nie jest jakiś 'konkurs' kto ma Sygne z neta, a kto nie. Liczy się czy fajna, czy nie.

 

@TOPIC

 

Sygnaturka fajna. Ale źle mi się kojarzy 9/10

 

Avatar nie pasuje. Tylko tego kolesia mordę dałeś 5/10

 

Ogólnie: 8/10

KowalskixD.png
Opublikowano

Avek z neta, ale sygna własna... Pisze strona internetowa ponieważ aby wrzucić na tą stronkę sygne trzeba napisać ich adres... Jak nie wiesz to nie osądzaj... Tą sygne 5h robiłem ;D

Nothing to do here.


Opublikowano

Sygnatura:

 

ładnie ale nie potrzebny napis czlowiek lasu wilkow

 

Avatar:

 

Lepsza fajne ^^

 

Ogólnie: średnio (6/10)

1369851372-U355713.png

by Regman

Opublikowano

Cupidyn, Cupidyn :D Ładne góry, ale mało zrobione w tej sygnie :)

 

Sygna: 7/10

Avek: 8/10

Ogółem: 7,5/10

1328997611-U170772.png

Opublikowano

Sygnatura mi sie podoba , lecz biała ramka strasznie tu nie pasuje

8/10

 

Avatar ładnie psuje do sygnatury , tylko też ta ramka . Ale tak to jest gites

8/10

 

ogólnie : 8.5 /10

1354406725-U90533.png

created by me

Opublikowano

SylverWolf, to jest to :)

Piekna sygna, stonowana kolory ladne. Avek, no coz w awku duzo nie da sie umiescic :D

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...