Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo fajne xD (Drut kolczasty o.O - czyżby więzieniofobia ? xD)

 

No ale oceniając DRUT to fajny kolorek :P

 

Avatar słabszy (ten napis, który tam został - eality, not a trzeba było by wyciąć)

 

Ogólnie to 5+/10

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Raz już Ciebie oceniałem mhm.....

 

Sygnatura:

Zbyt za jasne za renderem.Tło mi się nie podoba.Napis na renderze w ogóle prawie nie widoczny.

 

Avatar:

Tutaj napis troszeczke według mnie źle dobrany.

 

@Beeze Boy

Haha ty Crash Bandicoota nie znasz ? Nosz żal ni pokazuj mi się ;D

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Sygnaturki

Kolorystyka dobrze dobrana według mnie,rendery dobre tylko napis troche nie wypadł. 7/10

 

Avatar:

Haha wymiata, 9/10 :D

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Sygna i avatar bardzo słabe.... Jedna i ta sama animacja która zapewne jescze została skąś skopiowana....Poza tym strasznie kanciata ta postać

Ogólnie to 4/10

tCGj4L.png

Opublikowano

Avatar fajny, takie łooo oko ;d 7/10

Sygnaturka też o okiem ;d Fajnie kolorystycznie dobrane, napis też nie najgorszy 8/10

 

Tak na marginesie, lubię oczy, a przede wszystkim Kobiece ;D

KowalskixD.png
Opublikowano

Obie prace trochę puste się wydają i jakby robione w paincie ale mnie się podobają .UserBar w sygnie nawet ciekawy.

Ocena ogólna 8/10

tCGj4L.png

Opublikowano

Avatar całkiem niezły ale nie za bardzo lubię stylu "EMO".Sygna też fajna tylko te czerwone kropki są moim zdaniem zbędne a najbardziej w sygnie podoba mi się ten gif Serj'a Tankian'a jak tańczy (lubię go ) :]

Avek 8/10

Sygna 9/10

[center][img]http://oi52.tinypic.com/scymhu.jpg[/img][/center]

Opublikowano

Avek co to ma być ;D buzia i krew nie podoba mi się

sygna nawet nawet tło zajebiste ale Render nie ;(

 

avek 3/10

sygna 8/10

inut.png

Signature made by daronian

Opublikowano

Avek może być a sygna super. Obie prace utrzymane w kolorach a'la rasta.Jedno co mi się nie do końca podoba jest ten dziwny zaciesz kolesia z sygny

Avek 5/10

Sygna 9/10

tCGj4L.png

Opublikowano

Nie podoba mi się sygna, nic nie pokazuje i te światło takie jasne 5/10

Avatar także mi się nie podoba, nic oryginalnego, nawet napisu nie widać 3/10

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Hehe metin2 forever ale daje ogólnie 8/10 bo trochę avek dziwny ;d

 

 

@edit

 

Sygnatura - DUPCIA ! ! ! xD 10/10 !!!!!!!!!!!!!!!

 

@edit Avatar - druga DUPCIA xD 8/10

Opublikowano

Tylko stock z napisem xD No ale wiem czemu i nie krytykuje Crreative01, bo brak czasu i weny robi swoje xD Ale przez to, że stock jest ok all też ok :)

7/10 za out, ale za pracę w to włożoną 4/10.

1325607230-U48159.gif

Opublikowano

O henazari1

to tak

sygna 7/10

avek 6/10

 

A co do mojej sygny ktoś napisał że nic nie przedstawia i że światło za jasne

hmm.. "noobek"

Mam swoje poglądy co do tego

raz dam sobie coś ciemnego a raz tak żeby "jebało" po oczach xD

Opublikowano

mają racje .. taka trochę oczojebna. Napis mógłbyś trochę wtopić i było by git.

a avku prawie wgl nie widać co jest napisane

za całokształt 6/10

Opublikowano

Sygna trochę ciemna a avek mi się nie podoba. Ogólnie 5/10

1328997611-U170772.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...