Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Avatar:

 

Bardzo mi się podoba : ) 8/10

 

Sygna:

 

To rozmazanie na jego koszulce na dole sygny brzydko wygląda.

Nie widać granicy pomiędzy renderem a resztą : )

1373662483-U83583.png

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Sygnatura

Kolorki ok. Zbędne napisy, ramka i szkiełko.

Bez tego byłoby lepiej, poza tym pewnie niewielkie zmiany względem Stocka.

 

@Awatar

Brzydkie kolory. Zbędne napisy, ramka i szkiełko.

Forza Milan ! <3


Opublikowano

@razor130

Edytowałem sygne, mam nadzieje że teraz lepiej :)

 

@up

Avatar:

WWE, Undertaker.. czegóż chcieć więcej :P

Ocena: 10/10

Sygna:

Bardzo ładna :)

Ocena: 9.5/10

2nbcax2.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie dam podupaść mojemu tematowi :D! Odświeżam, gdyż trochę tutaj zamarło w spamie :(.

 

@Up

Sygnatura:

 

Stock + zabawa kolorystyką oraz napis (do tego brzydki) i ramka (to samo co napis) .

 

Avatar:

 

Mógłby być fajny, gdyby nie ten spieprzony napis.

 

Ogólnie: Nic wielkiego [4,5+/10]

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Odświeżam?

 

Ludzie, co z Wami? Nie lubicie się już bawić... :( ?

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Sygna

 

Napis ledwo co widać moim zdaniem jakaś "dziwna" ta sygna ^_^ taka mała ja lubie "big" =d

 

Avatar

 

Napis ledwo widac...

 

 

Ogólnie 5/10

Nchf.png

lol

Opublikowano

@CoKaMaN

 

Sygna : Jakieś trawy + Napisy . . . ; P Chyba tych napisów za dużo mi się nie podoba ;< 6/10

 

Avatar:Też za dużo tych napisów ... ; / Mi się podobają tylko jak jest jeden napis :P 7/10

mimj959.png

Opublikowano

@UP Sygna . 9/10 ;) Fajnie zrobiłeś te smudge ;>

A Avek , no co tu oceniać , wkońcu 19;0 ;) 10/10 ! :P

mimj959.png

Opublikowano

@mimj...

Avatar, to jakaś lipa. Napis out, render odstaje, nudne.

Sygnatura, jest jeszcze gorsza od awataru. Napaćkane, nic sie nie trzyma kupy, render odstaje, źle wtopiony, napis out.

 

Ogólnie 2/10

Opublikowano

@Sygna

Jak na nią patrzyłem gdy ją skończyłem to mi się podobała.Teraz już nie tak bardzo ;p

W każdym razie.. Brzydki smuż, napis i ramka do wywalenia. Dziwne światło.

@awatar

Te "znaki" w tle mi nie pasują. Poza tym jest ok.

Forza Milan ! <3


Opublikowano

Sygna:

 

Ciekawa tylko jb. za mgłą ^_^. Ale fajnie to wygląda :)

 

8/10

 

Avek:

 

Undertaker :P

 

 

 

@Down

 

Jak ze starej sygnatury avatar -.-...

Nchf.png

lol

Opublikowano

Sygnatura:

 

Na pewno lepsza od poprzedniej. Napis do wyrzucenia, a styl dwóch stocków na jednym tle nie wiedzieć czemu- spodobał mi się ;).

 

Avatar:

 

Ze starej sygnatury... Nie podoba mi się <_<.

 

Ogólnie: Może być... [5,5/10]

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Sygna

 

Ciekawa ^_^ Pedzio :D. Fajna fajna napis dopasowany :)

 

9/10

 

Avatar

 

Ze sygny :P

 

Tylko napis jakiś taki

 

8/10 :-)

Nchf.png

lol

Opublikowano

Sygnatura ogólnie bardzo fajna tylko nie podobają mi się te zdublowane stocki.

Okolice głowy tego kolesia wyglądają troszkę brzydko przez to.

Napisy bardzo fajne, kolorystyka też jest odpowiednia

 

9/10

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Sygna

 

No fajnie, render trochę rozmazany ale ładnie wygląda napis troche słaby widać.

 

8/10

 

Avatar

 

Tutaj lepiej ładne światło i napis

 

9/10 :)

Nchf.png

lol

Opublikowano

Ładna sygnatura, ale nie potrzebny podwójny stock, napisy też nieźle.

Avatar akurat z tego miejsca, które mi się nie podoba z powodu podwójnego stocka, tej białej kreski z lewej strony mogłoby nie być.

 

Sygnatura 7/10, avatar 4/10.

24g95xl.png

by

Baksiu

Opublikowano

Sygna jest iście przerażająca! Te kolory i render i ten okropny napis!

2/10

Avek:

Stock, za duża ramka i napis

3/10

.

Opublikowano

Sygnatura: 8/10

 

Avatar: 7/10 - Napis przekonał mnie do takiej oceny.

 

Ogólnie: Great!

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

Opublikowano

Sygna 4/10: Render źle łożony, zły kadr. Brak światła, tło mało rozbudowane, napis out.

Avek: 6/10 : Chociaż nie wiem co Ty tam zrobiłeś, ale dobrze wygląda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...