Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Jestem na forum od dzisiaj i proszę o zrobienie sygnatury. xD

 

Tematyka : Reagge/Rasta/

Kolorystyka: Zielony, zółty, czerwony

Napis: Bul!tek xD lub sam Bul!tek

Wzory(inspiracje - jeśli chcecie coś podobnego do jakiejś sygny z Internetu to podawajcie ją tutaj): ---

Informacje dodatkowe: Morze być związane z cs.

Wymiary: Żeby było ok ;P

 

Załóż nowy temat w dziale FanArt. /Thtsn

Opublikowano

@ Garyoak.

 

Sygnatura Bardzo ładna - 9/10

 

Avatar 7,5/10 , dlaczego? Nie podoba mi się, że wycięty z sygny. I napis mógłby być troszkę lepszy/

Ale całosc ogólnie Super :)

2r6kt8l.png Chcesz to hejtuj jeśli ma Tobie ulżyć, a ja mam satysfakcjęm że potrafię Twój dzień $kurw!ć.
Opublikowano

Moim zdaniem ludzie którzy piszą napis out TU są nie poważni... rozumiem jak ktoś robi do galerii to napis jest zbędny ale to jest sygnatura "podpis" więc powinien być napis.

 

No dobra przejdę do oceny sygnaturki i avka kolegi wyżej :)

 

Sygnatura :

 

Jak dla mnie to za jasna i tło takie nijakie, napis mi się w ogóle nie podoba (brzydki i mało wyraźny). Nie podobają mi się również te 2 kreski po prawej stronie obok renderu (to chyba tekstura) Ale daje Ci 4,5/10

 

Avatar :

 

Tak jak w sygnaturze napis beznadziejny, nie podoba mi się tło takie dziwaczne ale światło mi nawet przypada do gusciku. Więc za avka poleci 5,5/10 :)

1329228482-U118767.png

Opublikowano

@Avatar:

Nie wiem co on przedstawia, ale ten napis mi nie pasuje ;)

@Sygnatura:

Klimatyczna, tylko ja bym trochę zebrał tych kółeczek z jego koszulki :)

Opublikowano

Sygna: Mała, napisy leżą, ramka tam samo.. Tło nie pasuje.. W dodatku zripowana.. Do czyjejś sygny dodany tylko nick -.-

 

Awatar: Z sygny, te same błędy..

Nothing to do here.


Opublikowano

Sygna ładna. Widzę, że dużo się napracowałeś (jeżeli to Ty robiłeś). Na prawdę podoba mi się i efekt zarąbisty ;) 10/10.

A avatar ze starej sygny. Mam do niej mieszane uczucia... :P Szkiełko dodane... Ujdzie. 8/10 ^^

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Opublikowano

Ładna sygna :P Nie jest oczojebna . Co do Avatara to jest z sygny ale nie dałaś napisu ;(

9.5/10

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Sygna duża i nie potrzebnie taka (po za tym nieregulaminowa... 800x200 max).

Jakaś tekstura czy co to wgl jest + napis (beznadziejny, robiony w paincie).

Brak rendera...

Ogólnie słabo.

2/10 (Bo sam ten wzór trochę mi się podoba)

 

Avatar to postać z metina i tło rozmazane... 1/10.

Słabo :(

 

@Down

Znaki interpunkcyjne kurwa <_<

Nie rozumiem co napisałeś w 1 linijce <_<

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Opublikowano

Sygnatura napisu szukalem ok 15 s a sygna to podpis czyli napis podoba mi sie motyw jasnego i ciemnego dymu jak bym mogl to prosze o teksturke.

Ja teksturki nie uzywalem to byl flirt ale juz nie pamietam jaki.

Opublikowano

Sygna: Ramka i napis do dupy... Ta cała sygna to dwa wielkie napisy i na nich 2 filtry.. 4/10 Gdybyś dobrał jakieś fajne tło to by była w miarę fajna sygnaturka ;)

Awatar: Tło to rozmazany render i na nim postać -.- 2/10

Nothing to do here.


Opublikowano

Avek - lubie Cthulhu , skzoda ze nie jest w png, bez tego czarnego tła lepiej - 8/10

Sygna - nie wiem co to jest sabaton i nie bede klikać, pedobear jest ok - 6/10

 

 

Powodzenia w ocenianiu mojego avka :**

63989389769756300986.png

Opublikowano

(...) :D To teraz ja. UP powodzenia się przydadza hehe ;D

 

Avatar - Dość ciekawy, dobrze że nie ma napisu, ale jakoś to do mnie nie przemawia 8/10

 

Sygna - Ogólnie mi się podoba tylko ja bym tutaj wywalił napis dolny. Jakoś mi tak nie zgrywa się z resztą 7/10

 

Dawać mój :)

1312476347-U203760.png

Sygnatura by R4donix.

Czekam na dalsze propozycje czegoś podobnego

:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/416750-zlecenie-sygnatura-avatar/

Opublikowano

HM, podejrzewam ze na avku jest sasuke, a w każdym bądź razie ktos z klanu Uchicha :D

 

Bardzo lubie naruto , ale avek bardzo niewyraźny i za mały :( - 7/10

 

Sygna - Sasuke rządzi, sygna tez niezła 9/10

63989389769756300986.png

Opublikowano

Te serduszko mi się podoba w twojej sygnie ^^

Te "Q" w twoim nicku wygląda jak 2 ;p 9/10

Avek:

Gość liże ketchup który mu cieknie z oka ? :D

9/10

1375207970-U250359.png


Opublikowano

hmm, no niech bedzie, teraz ja ;x

Avek mi sie nie podoba, czemu ? nie wiem! Nie ma " Tego czegoś " 3/10

Sygna zbytnio nie wiem co to ma byc, za duzo tu za duzo tam, nie wiem co to jest, eh.. jak dla mnie 4/10

To teraz mnie beda oceniac pewnie bedize masakra, no ale cóż.

 

Sa to sygny wykonane przezemnie, nie mam duzo czasu wiec sa " na odwal sie "

 

Znosze krytyke ( tak mi sie wydaje ).

I See You Baby Shaking That Ass.

 

Idź sobie...

 

%7B1E6012C7-3AC8-0557-34EB-3C5DEDB2DC80%7D.png

Opublikowano

Sygna 1/10.

Render + gradientowe tło. Ramka do dupy. Napis nie pasuje.

 

Sygna w spoilerze 3/10.

Czemu, aż 3?

Po prostu jest więcej zrobione, ale to także jest render + tło. Napis nieczytelny. Jakieś kółko jako efekt... Co to ma w ogóle być...?

 

Avatar 2/10

Render + brzydkie tło.

Tęczowe kółko zasłania całą pracę...

Napis mało czytelny.

 

Słabo.

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...