Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sygnatura: Zbyt blada kolorystyka, niezły napis, ale ogólnie fajnie to wygląda.

 

Awatar: Fajny, ale mogłoby nie być tych efektów na logu Chelsea i napisu.

24g95xl.png

by

Baksiu

Opublikowano

Sygna: bardzo fajna , ale coś mi nie pasuje 9/10

Avek: taki fajnyyy :D 10/10

 

PS.

Wie ktoś jak się nazywa ten psi bóg którego up ma w sygnie i avku? ;d

37496916.png

Opublikowano

Ten wilk nazywa się Okami - chyba bo jak się wpisze w google "Okami" to wyskakują obrazki z nim :)

 

@Topic

Sygna ładna choć z lewej strony też powinno być więcej kolorów (tak jak z prawej :) ) 8,5/10

Avek: Ładny :) 9/10

2nbcax2.jpg

Opublikowano

Upki. To nie jest okami, okami to po japońsku wilk. Sam wilczek nazywa się Amaterasu (wcielenie bogini słońca). W google jak sie wpisze okami wyskakuje Amaterasu, ale tylko dlatego, że tak się gra nazywa na ps2, gdzie głównym bohaterem jest własnie on.

@topic

Kocham twojego kotka w sygnie, a to u góry przekontrastowane xD

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Jeśli chodzi o ten gif z kotem to na małych kotkach to działa, sam próbowałem i nie mogłem przestać :D

 

Sygna: Ładna ale nie pasuje mi w niej ten cd4 po prawej stronie i koło wilka :) 9/10

Avek: Jest po prostu przepiękny :D strasznie mi się podoba 11/10 :)

2nbcax2.jpg

Opublikowano

@up śmieszna animacja :D

Spoiler jeszcze lepszy

a ta zmutowana sygna jest spoko

o avku nic mowic nie bede.

daję 6/10

1318619221-U184261.png

| Nikt |

Opublikowano

Sygna taka wyblakła jakby... 7/10

A avatar tak jakoś mi się po prostu podoba :P 10/10

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Opublikowano

Sygnatura: Bardzo mi się podoba, mimo iż nie lubię za bardzo gdyż sygna jest w jednym kolorze to ta mi się jednak podoba :) 10/10

Avek: To sami co sygna :) 10/10

2nbcax2.jpg

Opublikowano

Sygna:

Skóra mu odchodzi od cycków O NIEEE !!!

9/10

Avek:

o ile się ie mylę jest to czcionka z gta i gośc też

8/10

1375207970-U250359.png


Opublikowano

@up

avek :Zwykłe zdjęcie nic w nim nie zrobiłeś :D

1/10 B)

Sygna.

WYDAJE mi się że to stock + napis + płomienie

I te zaokrąglone rogi wyszły z mody B)

5/10 B)

x

Opublikowano

Sygna: Nie wiem co tło przedstawia ale nie pasuje do rendera, z lewej strony jak dla mnie za duży napis a z prawej pusto według mnie sygna powinna być mniejszych rozmiarów :)

Avek: Jakoś ta postać się zwężyła co brzydko wygląda :P

Ogólnie: 7/10

2nbcax2.jpg

Opublikowano

Sygna:

 

Mało widoczny napis (niepotrzebny), kolorystyka ujdzie w tłoku, ale na co ten potwór krzyczy?? xD 5/10 :)

 

PS. Kotek słodziutki <3

Awatar:

 

Fajne, lecz bez przerwy jest to samo :P 7/10

Nothing to do here.


Opublikowano

@2UP

Super Sygnatura bo wykonana przez mistrza :P 10/10 Napis też super ^^

 

Avatar.... też spoko bo z sygny :D 9/10

 

Pozdrawiam :P

Opublikowano

Jak dla mnie ta sygna to zuo. Selena ma białą twarz i jej ubiór nie pasuje do koloru tła. 6/10

Avek wycięty z sygny plus inny napis. 5/10

1328997611-U170772.png

Opublikowano

Avek z neta Rastamaniek chyba.

Co do sygny fajna jest, podoba mi się kolorystyka, napis słaby ale ujdzie ;) 6,5/10

.

Opublikowano

@Up

Avatar taki sobie - 7/10

Sygna mi się spodobała :) - 9,5/10

 

@down "Moja siostra po nocy" hehe , moja siostra wygląda gorzej ; D

1345559513-U619318.png

By Kolorowy.

Opublikowano

Sygnatura:

Ogólnie ładnie wtopiony render, lecz niepotrzebny napis i cień całej sygnatury.

 

Avatar:

To zapewne jego siostra po nocy... nie jest źle^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...