Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nawet fajny rysuczeczek, a avek cienki tylko B&W.

 

Moja sygna to taki komix, żart, ma rozbawić, koleś dostał w głowę (gust) i dał 10/10, nie rozumiesz? ;)

 

Spoko rozumiem ;)

 

Avek to nie tylko B%W avek wycięty z sygny było tam chyba render+brushces+napis+B&W+C4d ;)

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Super taka inna dzokery liczy się pomysł(no wiem ten pasek z prawej ale moja 2 sygma liczę na wyrozumiałości nie widziałem tego jak wstawiałem @ edit chciałem pasek z prawej wyjebać a mi pasek na dole wyszedł lol sobota :D

nowyfolder6.jpg

Opublikowano

Fatalna, promień z COD-a i Lara . . . "kaplica"

babcia2.png

 

"Najpierw naucz się podstaw, a magia przyjdzie sama"

Opublikowano

Bardzo ładny rysunek :) <:[

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Opublikowano

Podejrzewam, że to nie Ty robiłeś sygnaturę, bo widzę na dole podpis.

 

Plusy:

Ciekawy kształt sygnatury.

Kolorystyka. (niebieskiego mogło być więcej)

 

Minusy:

Render nie wtopiony.

Czcionki, obu napisów.

 

4/10.

 

Avatar:

 

2/10.

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Opublikowano

@UP

Sygna nawet fajna :P 8/10

Avatar z sygny ale z napisem :P też 8/10

entisttag.png

 

Użytkownik Który Został Zbnowany :Napewno

Okres Bana: Perm

Moderator / Admin Który Nałozył Blokade : Lord Makin

Powód :Spamer/idiota/grozi administracji/dureń (Za coś tekigo Max 72h Ban A Nie Perm )

 

Link Do Tematu :

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/247974-napewno/

 

Lub Przenieś Mnie !

 

Zasłużyłem To Poproszę Plusika O To Jego Wygląd : add.png

 

 

Opublikowano

Sygna :

 

Nie pasuje mi to, że po lewej jest gościu na białym, a po prawej czarne i jakaś texturka.

 

4/10

 

Avek już lepszy ale mi nie pasuje napis

 

7/10

userh.png

 

 

25860740.png

Opublikowano

Avatar pewnie z google ;p

 

Sygnatura

 

Słaba, brak wtopienia, napis i kolorystyka wcale nie pasują, obszarpany render, brak światła.

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Podejrzewam, że to nie Ty robiłeś sygnaturę, bo widzę na dole podpis.

 

Plusy:

Ciekawy kształt sygnatury.

Kolorystyka. (niebieskiego mogło być więcej)

 

Minusy:

Render nie wtopiony.

Czcionki, obu napisów.

 

4/10.

 

Avatar:

 

2/10.

 

 

Trist to mój pseudonim :)

 

 

@Up

 

Jakość średnio mi się podoba... Takie poszarpane jak dla mnie

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Opublikowano

Awek: Fajny, ładna ramka i kolorystyka... Mógłby być troszkę jaśniejszy... 8/10

Sygna: Nie pasuje to powielenie po lewej (1. Nic na nim nie widać 2. Niepotrzebnie odwrócony w poziomie)...Dobry napis (nie licząc tego co jest na lewym powieleniu [Pu...] i tego na prawym powieleniu [mica...] Za bardzo przyciemniona lewa strona pracy... 6/10

Nothing to do here.


Opublikowano

Sygna fajna. Podoba mi się tylko napis na niej trochę lipny.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Co do sygny to nie wiem... Taka kolorowa... I rusza się... Ale ogólnie fajna ^^

A avatar to cudo ;) Linux! <3

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Opublikowano

Sygna:

 

Fajny napis, kolorystyka troszkę blada... Światło może być... Mógłby by być tylko trochę ciemniejsze/żywsze kolorki i gites majonez :) 8/10

 

Awatar:

 

Cud, miód i ciasteczka... Nie pasuję z deczka napis ale to nic :) 9/10

Nothing to do here.


Opublikowano

I sygnatura i avatar z rozmazanym focalem - jakieś Anime czego nie lubię. Napis nie potrzebny, schowany przedmiot który render trzyma w ręku - minus.

Ogólnie nie jest źle...

Opublikowano

Sygna:

 

O ile się nie mylę to walnięty stock + nałożony kolorek (ewentualnie jeszcze jest trochę rozjaśniona)... Mogłaby być cieńsza ramka (1 px). Plusem jest że nie ma napisu, bo gdzie na tej sygnie byś go nie walnął to by było brzydko... 7/10

 

Awatar:

 

Ładnie dopasowany napis (choć mógłby być ciutkę mniejszy)... Na około Ortona nie pasuje to ,,coś" wyglądające jak lejące się mleko xD 6,5/10

Nothing to do here.


Opublikowano

Sygna: Przede wszystkim brzydki, rzucający się od razu w oczy napis. Render odstaje, jego powielenie brzydkie. W miarę ujdzie jeszcze tło.. No i to czego nie lubię strasznie, mono.. Poza tym brak światła, głębi itp ;)

 

Avek: Powiem tylko, ze mi się nie podoba głownie ze względu na mono.. ;]

d4rkvisi0n

 

1100+ elo

 

Ariana Deck

Opublikowano

Sygna: Ramka - mimo, że nie lubię ramek w sygnach to tutaj pasuje.. Podoba mi się światło, dobrze umiejscowione. i cały motyw przewodni pracy. 9/10

Avek: Wycinek sygny z napisem 8/10 :D

Chcesz wygrać gry na steam za free? Zarejestruj się

<<<TUTAJ>>> . Wszystko jest w 100% wiarygodne i legalne.

Pytania na PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...