Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@nobskiller

Napis jest koło prawego ramienia (nie chciałem żeby zajmował pół sygny, więc zrobiłem mały)

 

@up

Sygna:

Prosta ale fajna :)

9/10

Avek:

Tak samo jak sygna

Ocena:

9/10

2nbcax2.jpg

Opublikowano

@UP

Sygna+avek = 10/10

Piłkarskie klimaty nigdy mi się nie podobały, ale to jest serio, zajeb*ście zrobione <3

Opublikowano

Avek Fajny, sygna także bardzo mi się podoba;)

Ale Awaar wg. mnie zbyt ciemny

Awatar 8/10

Sygna 9/10(czegoś mi brak)

klaunsygna.jpg

Opublikowano

Sygna : zajebiaszcza ale nie wiem nawet co na niej jest :P napis lipny...

Avek : nie lubię prostokątnych :)

 

Ogólna ocena : 6/10

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Sygnatura:

 

Nic tam nie ma.

 

Avatar:

 

Mógłby być fajny, gdyby nie ten spieprzony napis.

 

Ogólnie: Słabe (za brak sygnatury) [3,5+/10]

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Red Wolf :

 

Sygnatura : Mnie się podoba , tylko napisy są tylko na pokrywanie. Zduplikuj je z raz i będzie dobrze.

 

Avek :

 

No wycięty z sygny , ładnie ładnie.

 

 

Ogólnie : 8/10

Opublikowano

sygna 9/10 - prosta, elegancka i fajna. Poza tym mam sentyment do gibsonów (chociaż i tak wolę Fendery)

Avek 6/10- prosty, ale nie przepadam za metalica... (wiem że to grzech, ale mam nadzieję że bóg mi wybaczy).

anonym.png

Opublikowano

@Up sygna 6/10 dziwaczna

 

ale czy to twoja

w czym to robiłeś

28275610769880990414.png

 

 

Nie możesz mieć wpływu na wiatr, ale możesz ustawić swoje żagle. Starasz się po prostu to utrzymać, podążać wciąż w tym samym kierunku i wypatrywać zbliżającego się końca.

Billie Joe Amstrong

Opublikowano

UP

 

Nie wiem czy to sygna , ale opiszę.

Rendery nie wtopione. napisy nie pasują. :)

 

Ogólnie 5/10

 

@edit

 

UP

Nie oceniaj jego sygny bo nie jest robiona przez niego. -,-

Opublikowano

Ładna sygnatura co mogę powiedzieć

 

avatar to obcięta sygnatura .. lekko przerobiona no nic

 

a co do samej sygnatury ładna lecz .. to światło .. daje zbyt po oczach

 

 

1321383239-U30311.png

 

Powróciłem jak feniks by Zniszczyć To co było

i sprawić iż wszystko powstanie z popiołu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sygnatura świetna. Bardzo podoba mi się światło. Pada w idealne (moim zdaniem) miejsce.

 

10/10

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Avatar:

Bardzo mi się podoba :D

Ocena: 10/10

Sygna:

Render, napis, po bokach przyciemnione i zaokrąglone rogi.. nic specjalnego jednak ładnie to wygląda

Ocena: 8/10

2nbcax2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...