Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sygntura- hmm, niezbyt mi sie podoba 7/10 wyglada jakbym widzial muche albo kolesia w masce gazowej,xD ale bardzo fajne kolory i to jest + sygnatury pozatym za ciemna ramka

avatar- avatar fajny , akurat kolesia lubie :D . pzdr ;]

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sygna: Może być ale nie lubie lamborighini. 8/10

 

Avek: Hmm To samo, a więc oceniam na 8/10 :P

 

@DOWN To lama symbolizująca

gallery-78077117-500x500.jpg

 

 

BeTeWu Nie LuBiŚ RuShOffEkO ?? :unsure:

DAJ

delete.png

Opublikowano

Sygna: Beznadziejne napisy, które mają beznadziejne kolory.. -1/10

 

Awatar: Zielone coś.. (Godzilla?? :ninja:) 5/10

Nothing to do here.


Opublikowano

Nie lubie naruto 5/10

O jaki zbieg okoliczności bo Krystiana Rolada też nie lubię 2/10

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Sygnatura:

 

Mało na niej jest. Głębia jest nawet przyzwoita, ale brak mi tutaj jakiegokolwiek światła. Bez życia <_<.

 

Avatar:

 

Bardzo mi się podoba ramka oraz kobieta na nim. Napis także niczego sobie.

 

Ogólnie: Dobrze(nadrabia avatar ^^) [7/10]

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Sygna :

 

Fajna , światło jest , nic do niej nie mam ;P . Tylko że troche za szeroka jak dla mnie .

 

Avek :

 

Z sygnatury , tak samo jak sygna . Lecz mogłeś ująć trochę tła z sygny .

 

Ogólnie :

9/10

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Jugens:

Avek: nic specjalnego, ot zwykły obrazek. 2/10

Sygnaturka: Podoba mi się, lecz brakuje podpisu :)7-8/10

 

Całość: 9-10/20 :)

2r6kt8l.png Chcesz to hejtuj jeśli ma Tobie ulżyć, a ja mam satysfakcjęm że potrafię Twój dzień $kurw!ć.
Opublikowano

ZipArut

 

Avek dziwny osobiscie mi sie nie podoba

Sygna Bardzo fajna az zazdroszcze ;P

Opublikowano

Madziaa

 

Avek słaby, bo zwykłe zdjęcie z aparatu + czarno-biały filtr - 3/10

 

Sygnatura mi się podoba, ale według mnie lepiej by wyglądało, gdyby misiek by wyglądał jak zwykły, a nie jakby się kokainy nawdychał.

 

7/10

 

Ps. Oceńcie mi tylko avka ;)

Opublikowano

Avka z Google.pl ?

Ta.

 

Avatar niczego sobie, słaby napis oraz tło.

 

Sygnatura

Nie kazałeś tego oceniać, to prosze ;)

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Nie przepadam za Chelsea :P

Ale Avek i Synga Fajne. Nawet bardzo fajne :)

8,5/10

2r6kt8l.png Chcesz to hejtuj jeśli ma Tobie ulżyć, a ja mam satysfakcjęm że potrafię Twój dzień $kurw!ć.
Opublikowano

Avatar bez sensu. Postać poszarpana, napis tandetnie na pokrywaniu 1/10

Sygna z 2 tapet, tandetnie sklejone i prześwietlone, napis tez nie pasuje. 3/10

9obpmnjr.png

Opublikowano

UP:

Avek: 4/10

Sygna -/10 . . . .

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Up@@@

 

Sygnatura: Ładna,jak się nie mylę Devil My Cry.kolory ładne.

 

Avek:o.O NIe podoba mi się wcale rozumiem wyciągnięty z Sygny ale zbyt Jaskrawy.

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Avatar mały ^^

7/10 Lubię połączenie czarne z białym :) to moje ulubione 2 kolory

 

Te kolorowe literki w sygnie: 1/10 ^^

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Sygnatura:

 

Tło i światło zrypałeś, chociaż pomysł sam w sobie Mi się podoba ;).

 

Avatar:

 

Taki jakiś dziwny- nie pasuje zbytnio do sygnatury.

 

Ogólnie: Takie sobie [4,5/10]

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Sygnatura:

 

Ładna dość, ale nie wiem jaki ninja na niej jest, ale trzeba przyznać ciekawa.

 

Avatar:

 

To samo, nie będę się powtarzać. :P

Opublikowano

Sygna: Super, ramka może być, trochę za dużo napisów.. 9/10

 

Awatar: Z sygny, rameczka, napis ujdzie.. 8,5/10

Nothing to do here.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...