Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania- Global,Nos99,Korean.


beliaar12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pewnie nie masz aktywowanego konta lub wpisjuesz niepoprawne pasy

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

Mi na skrzynke też nic nie przyszło ale jeszcze nie ściągnąłem 99nos.

 

@pytanie

 

Napisze mi ktoś albo da poradnik jak na jakim lv robi się sp.

 

I jeszcze po ile tam chodzą krzaki albo skąd można je zdobyć?

 

I jeszcze jedno jak tam dropi kasa albo ile leci z misji, że piórka po 15kk a pudła po 90kk?

fochm.png

By me : (

Opublikowano

@Up

To jest korea

Ale na czym mam ci napisac na 99nos czy na korea?

Na korea robisz sp na 30,40,50,60 lvl

A na 99nos to normalnie

Krzaki na korea dostajesz za przejscie misji z 20cp

A na 99nos niewiem

­

Opublikowano

na 99nos za ok 150-200kk kupi moze jakiegos slabego

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

Siema

Jako iz nikt mi nie pomogl w wczesniejszym problemie -.- to zaczelem grac na Koreanskim (SE) nostale i chcialbym spytac czy ktos nie mogl by mi podrzucic jakiegos KSSN bo nie moge znalezc na necie.

Z gory dziekuje :).

 

 

 

 

EDIT* albo chociaz jakies konto juz zrobione bardzo bym prosil :(

Opublikowano

Cześć proszę o 2 odpowiedzi na 2 pytania:

1. Jest spolszczenie do 99nos (mam pliki wgrane pod PL i nie ma nazw tylko litery np: 287e).

2. Mam misję muszę porozmawiać z zts125e kto to?

 

Odopowie ktoś?

x

Opublikowano

Ale na 99nos poprostu jest szybszy exp?

Bo niektórzy na 40lv już mają 40profe na norm.

fochm.png

By me : (

Opublikowano

Ściągaj przez Flash Get'a :)

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

Opublikowano

Czy moglby ktos zrobic mi konto na SE oczywiscie dam +sy

sam nie moge zrobic bo niemam koreanskiego pakietu T_T jestli ktos moglby pomoc prosze napisac na priv

Z gory dzieki.

 

 

Lub jesli ktos ma oddac konto bez postaci albo cos to pisac priv.

Opublikowano

Jest jakiś szybszy download Nostale Koreańskiego?

 

daje +sy.

Firefox i dodatek downThemALL

A i jeszce jedno mam takiego message:

Wpisuje co kolwiek i zawsze to samo (pasy dobrze wpisuje bo na stronce all wchodzi)

post-271082-0-57710600-1313576951_thumb.png

­

Opublikowano

Witam.

Dzisiaj sobie sciaglem 99nos i bardzo chcialem zagrac uporalem sie wkoncu z instalacja i wchodze w gre wszystko pieknie loguje i nagle gdy juz launcher sie laduje wyskakuje

http://imageshack.us/photo/my-images/849/beztytuugfv.jpg/ <-- i nic nie moge zrobic klikam "OK" i moge tylko "Quit" kliknac T_T co mam zrobic przeszukalem cale google,

cale forum i nie moglem znalezc odpowiedzi.

Prosze o jak najszybsza pomoc ,bardzo chcialbym zagrac!

 

 

 

PROSZE O POMOC Z BLEDEM PRZESZUKALEM CALEGO NETA I NIGDZIE NIEMA ODPOWIEDZI !! DAJE PLUSY I WSZYSTKO CO MOZLIWE ZA POMOC!!

 

** CZY MOZE TO BYC PROBLEM SPOWODOWANY BRAKIEM PAKIETU KOREANSKIEGO?? / ZAMIAST CHINSKICH ZNACZKOW ALBO JAPONSKICH MAM KWADRATY MOZE TO JEST PROBLEMEM?

Opublikowano

@up

Użyj Google Chrome przy rejestracji i może ponowna instalacja lub ściągniecie pomoże.

fochm.png

By me : (

Opublikowano

@up

Użyj Google Chrome przy rejestracji i może ponowna instalacja lub ściągniecie pomoże.

 

To niema roznicy instalacja byla dobrze wszystko jak pisalem tylko moze mam cos ogolnie z kompem ten blad wystepowal jak czytalem w google z tlenem,skypem filmami itd ale nigdzie niema odpowiedzi T_T

Chcialem zagrac na SE to dziala wszystko pieknie ale konta niemam ani KSSN taka lipa ze ja pie.. -.-

Opublikowano

czy mógłby ktośwybic mi 36lv i pomuc sp bo taki 1 wymyslil jak razem zrobic cp w sp PRosze niech ktos mi pomorze starsznie lubie wooja a potów ni mam prosze!!!!

Opublikowano

Elo kto podexpi na 99nos do 55lvl? mam 53 i 12 %, moge expic na krem. Za podexpienie dam 10 piurek lub eq

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...