Skocz do zawartości
Aive

#1 Podsumowanie miesiąca - listopad

Polecane posty

Autor tematu Napisano

L4Xc9RR.png

Cześć!

Przed Wami pierwsze wydanie nowego projektu grupy MPCfacebook. W Podsumowaniu Miesiąca znajdziecie krótkie artykuły dotyczące tego, co według nas było najciekawsze w minionym miesiącu. Gry, technologia, czy nawet filmy — to tylko niektóre z tematów, które Wam zaproponujemy. Większą ilość ciekawostek stworzonych przez naszą grupę znajdziecie na forumowym fanpage'u, na którego serdecznie zapraszamy — klik tutaj.

Z racji tego, że jest to nasze pierwsze takie wydanie w tej formie i w tym składzie, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie czy też propozycje — nie wykluczamy zmian w samej formule, jak i zawartości miesięcznika.

Zapraszamy do lektury!

F5aTfrN.png

g4GPeJo.png

G73cJPC.png

eN4BZiq.png

ZaeFZsA.png

4Oot8zC.png

Redaktorem Miesiąca w listopadzie zostaje @carbonx — gratulacje! 

d9PTpJN.png

Na koniec mamy dla Was małą wykreślankę — osoba, która jako pierwsza znajdzie wszystkie ukryte w niej nicki i wyśle ją na PW do @Aive otrzyma na forum małą niespodziankę od naszego zespołu! :)

Wyrazy znajdziecie w każdej konfiguracji — pionowo, poziomo, po skosie, słowa mogą być także zapisane wspak.

TRotva7.png

To wszystko, co chcieliśmy Wam zaprezentować w tym wydaniu — dziękujemy za lekturę i mamy nadzieję, że podsumowanie przypadło Wam do gustu. :13_upside_down:

Oczywiście podsumowanie nie powstałoby, gdyby nie praca członków grupy — największe podziękowania kieruję do osób zaangażowanych w tworzenie tego projektu: @carbonx @Blaidd. @Biter. @N3ST0 @maxaz @Yaboku @Covver @Verlikylos.

Do przeczytania przy okazji następnego wydania, które już za miesiąc!

News pierwszy: tekst - @carbonx, korekta - @N3ST0

News drugi: tekst - @Biter., korekta - @Aive

News trzeci: tekst - @carbonx, korekta - @N3ST0

News czwarty: tekst - @Blaidd., korekta - @maxaz

News piąty: tekst - @carbonx, korekta - @N3ST0

Wykonanie grafiki oraz montaż: @Yaboku

Nadzór nad projektem: @Aive

Autor tematu Napisano

Jako pierwszy poprawne rozwiązanie przesłał @xOstateczny - gratulujemy! W nagrodę otrzymujesz poziom nagrody wyżej, czyli Blue Membera :)

Następnym razem będzie trudniej.

"o tyle w przypadku śmierci odpowiedź na to pytanie nie jest już tak oczywista" - a jak zadośćuczynić śmierć? Z tego co wiem Samsung nie opanował jeszcze technologii wskrzeszania :35_thinking:

22 minuty temu, KlauS. napisał:

"o tyle w przypadku śmierci odpowiedź na to pytanie nie jest już tak oczywista" - a jak zadośćuczynić śmierć? Z tego co wiem Samsung nie opanował jeszcze technologii wskrzeszania :35_thinking:

Oczywiście, że nie - pytanie tylko czy 100 tys. zadośćuczynienia jest wystarczające.

Aż miło poczytać o tym Blizzardzie, lecą w kulki już od dawna z większością gier. Fajna inicjatywa ogólnie z tymi podsumowaniami :)

14 minut temu, Synek napisał:

Aż miło poczytać o tym Blizzardzie, lecą w kulki już od dawna z większością gier. Fajna inicjatywa ogólnie z tymi podsumowaniami :)

Trochę tylko spóźniona o jakieś 10 miesięcy, co nie @Aive? xD

Autor tematu Napisano
2 minuty temu, Yaboku napisał:

Trochę tylko spóźniona o jakieś 10 miesięcy, co nie @Aive? xD

Nie będę wypominać, kto pracował nad grafiką 10 miesięcy i jeszcze planuje ją przerabiać :)!

4 godziny temu, TeskiBumerang napisał:

Super inicjatywa, miło, że forum powraca do starego życia. Przypomina mi się dzieciństwo aż.

mi tesz :( lezka w oku

W końcu coś się dzieję na forumku

Napisano (edytowany)

Dobre wydanie. W kolejnych mam nadzieję, że będzie więcej contentu <3

Edytowano przez Krzysiekn

Nie wiem, czy to są tylko moje odczucia, ale dziwny nalot innego koloru na głównym i dominującym, dodatkowo jeszcze pod literkami, mieni się w oczach oraz niewygodnie się czyta.
Może być to jednak tylko moje spostrzeżenie, ze względu na to, iż mam wadę wzroku, natomiast miło by było gdybyście wzięli takie osoby pod uwagę.

Poza tym wszystko supi.

Autor tematu Napisano
6 minut temu, 'Harper napisał:

Nie wiem, czy to są tylko moje odczucia, ale dziwny nalot innego koloru na głównym i dominującym, dodatkowo jeszcze pod literkami, mieni się w oczach oraz niewygodnie się czyta.
Może być to jednak tylko moje spostrzeżenie, ze względu na to, iż mam wadę wzroku, natomiast miło by było gdybyście wzięli takie osoby pod uwagę.

Poza tym wszystko supi.

Liczę, że nasz grupowy grafik @Yaboku poradzi sobie z tym do następnego wydania - zostało to wychwycone niestety dopiero po publikacji. Mamy nadzieję, że następne podsumowanie będzie, pod tym względem, przyjemniejsze do przeczytania!

Aż żałuję, że się do tego nie zgłosiłem :24_stuck_out_tongue: Bardzo okej.

No elo sasmung, moja kimi córcia u was pracował i se umarła, co teraz?
A masz kobieto 100k. idź sobie nową kup czy coś ale zejdź mi z oczu xD

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.