Skocz do zawartości

carbonx

 • Blue Member
 • Moderator N. Programisty
 • MPCfacebook
 MPC News Lider
 • Zawartość

  2262
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Wszystko napisane przez carbonx

 1. Odpowiedzialność jak najbardziej biorę na siebie i przepraszam, że tyle to trwało - zrobię wszystko, żeby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła. Mam więc nadzieję, że nie zniechęci Ci to do dalszego zaglądania na forum. Dziękujemy za uwagę, zazwyczaj ciekawostki były skonstruowane w trochę inny sposób i dlatego wkradł się błąd, dołożymy jednak starań aby więcej się nie powtórzył.
 2. Dział nie służy do wstawiania ogłoszeń, a do poszukiwania wykonawców.
 3. Nie, jeśli nie uda Ci się skontaktować z właścicielem to możesz tylko czekać aż domena wygaśnie.
 4. Dziękujemy za uwagi, na pewno uwzględnimy je przy tworzeniu grafik do następnego dwutygodnika.
 5. Tak, dziś pojawi się specjalny temat z listą osób, które uzyskały punkty za poprzedni konkurs.
 6. Ze swojego doświadczenia wiem, że najlepiej iść sobie do jakiegoś Vision Express czy Lynx. Zrobią Ci tam na początku standardowe badania w celu określenia wady, a następnie dobiorą Ci dobre soczewki. Jeżeli zdecydujesz się od razu na ich zakup za badanie nic nie zapłacisz (lub zapłacisz jakieś grosze w stylu 9 PLN). Jeśli umawiasz się na wizytę (już niezależnie gdzie) warto wspomnieć o soczewkach, bo standardowe badanie wzroku to max. 10-15 min, natomiast przy soczewkach schodzi się dłużej (dobranie, nauka wkładania/zdejmowania).
 7. Kosz. Temat jest napisany niezgodnie ze wzorem i łamie regulamin lokalny.
 8. Temat niezgodny z regulaminem lokalnym, tego typu ogłoszenia muszą zostać napisane zgodnie ze wzorem i umieszczone w odpowiednim dziale.
 9. No niestety mnie za czasów mpc couch nie było, więc zdałem się na informacje, które uzyskałem od innych członków grupy. Postaramy się jednak, żeby w przyszłości takie nieścisłości się nie powtórzyły.
 10. No nie dziwi mnie to wcale bo ten cheat od ponad roku nie działa.
 11. phpBB nie będzie lepszy, jest już mocno przestarzałe i pomimo aktualizacji nie spełnia obecnych standardów.
 12. Za dużego wyboru nie masz, albo wybierzesz IPS, ale wtedy musisz liczyć się ze sporym jednorazowym wydatkiem + koszt ewentualnych pluginów, albo wybierzesz MyBB i część pluginów będzie darmowa, ale części w ogólnie nie znajdziesz i będziesz je musiał pisać sam/zlecić ich napisanie. Wszystkie inne systemy for, nawet jeśli są lepiej napisane i oferują więcej możliwości, mają małe społeczności i niewielką liczbę dodatków.
 13. W tej sytuacji nie widzę dla Ciebie przyszłości w żadnej z grup na forum.
 14. Kandydat nie nadesłał prac w terminie.
 15. Widać że coś gdzieś słyszałeś, coś gdzieś widziałeś, ale generalnie nic nie wiesz. Maturę faktycznie można zdawać w wybranym języku, ale z pośród tych podanych przez CKE. Do wyboru masz c/c++, Pythona, jave i Pascala.
 16. Dlatego uświadamiam autora, że nie można pisać matury w PHP.
 17. Zacząłbym od tego, że nie można napisać matury w PHP....
 18. Nauka c++

  1. Na etapie podstaw dużych różnic nie zobaczysz, ale sugerowałbym wybor czegoś nowszego, bo trochę się zmieniło. 2. VS to kombajn, oczywiście możesz z niego korzystać, ale dobrym wyborem jest też dev czy codeblocks. Jesli jednak korzystasz z visual to chociaż w najnowszych wersjach. 3. Dev czy CB w najnowszych wersjach nie wymagają już dodawania system pausa czy czekania na Input. 4. Bo jest to skrót od end line. 5. Logi kompilacji, przy pomyślnym buildzie na tym etapie nie są ci potrzebne.
 19. RODO

  Nie wiem jak wygląda regulamin i pp w phpBB, ale obstawiam, że są napisane uniwersalnie tak, że jeżeli nie przetwarzasz dodatkowo danych osobowych w jakiś zindywidualizowany sposób to powinno wystarczyć.
 20. Nie ma prawa nie działać, po prostu nie dodałeś/dodałeś w złym miejscu.
 21. To jest akurat klasa z bootstrapa (znajdziesz ją pod nazwą: bootstrap.min.css), alternatywnie możesz to dodać w znaczniku <style> do headera strony.
 22. Masz dwie opcje: - albo podasz nam więcej informacji abyśmy mogli spróbować pomóc Ci publicznie tu na forum - albo utwórz temat ze zleceniem tu: https://www.mpcforum.pl/forum/1422-niezbędnik-programisty-zlecenia/ i wtedy ktoś wykona to za ciebie
 23. Do klasy .navbar-nav dodaj: z-index: 99; position: relative;
 24. Przeczytałem te teksty kilka razy i mam mieszane uczucia, ponieważ wybrane tematy są interesujące i względnie świeże, ale wszystkie newsy (poza tym o PS4) są napisane w trochę chaotyczny i nieskładny sposób. Pomijam już brakujące spójniki czy błędy w formach, bo to korektor poprawi, zastanawia mnie tylko czy poradzi sobie z ewentualnym przeformułowaniem, niektórych zdań. Dodatkowo wątpliwości budzi we mnie Twoja wcześniejsza praca w grupie, która przez pewien czas była bez zarzutu, natomiast później zaczęły pojawiać się plagiaty i opóźnienia w oddawaniu prac. Mając na uwadze to wszystko powinienem być na nie, ale jestem skłonny zaryzykować i przychylić się do pozytywnej oceny, jeśli przyłożysz się do pisania postów i obiecasz, że sytuacja z plagiatem się nie powtórzy. Jestem absolutnie na nie. Pisanie newsów nie polega na zrobieniu ctl+c, ctrl+v, a następnie wyrzuceniu mniej istotnych informacji i zamianie kilku słów na synonimy. Źródło na podstawie, którego tworzy się tekst powinno stanowić tylko bazę informacyjną, a nie być podstawą artykułu.
 25. Z tego co widzę certyfikat działa poprawnie, jeśli nadal masz informacje o niezabezpieczonej stronie to wystarczy zrestartować przeglądarka/wyczyścić cache.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...