Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris S2 [Dedyk] [Easy] [Rework]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Laneris s43 aka kotlet.. Ile można ...

Znowu padnie po tygodniu/miesiącu?

 

 

Po cholerę jasną wam regulamin działu, jak macie, to w dupie? Po raz kolejny, to samo. Weźcie to edytujcie i usuńcie. Jeden podpięty temat mniej,

Moderatorzy Metina, to chyba już naprawdę oszaleli ... I jak wy macie dawać przykład innym.. Parodia ...

 

 

 

Ja nie takie forum budowałem ..

moderatorzy maja c***a do gadania już esej raz to wykurwil ale przywrócili zapowiedź szkoda gadać :/ Szef kuchni już pewnie klepie kolejne kotlety :)

 

Nie możesz się przyczepić do regulaminu to teraz do moderatorów no prosze Cie :/

 

Człowieku, oni pisali ten regulamin, to mają się do niego stosować. Ty nie jesteś żadnym wyjątkiem. Normalny Janusz zapewne od razu by wyleciał z permem, ale nie Surek aka Laneris.

Brak honoru i pośmiewisko dla moderatorów tego forum. No dosłownie ręce opadają .. Znowu nachapiesz się hajsu, zamkniesz serwer i ruszysz z kolejnym, a twoja prezentacja ZNOWU będzie na forum, a ludzie zostaną znowu wyruchani.. 

Jednak jak mówiłem: wymiana kadry moderatorskiej jak najbardziej zalecana.

I jak tutaj się człowieku nie wkurwiaj ...

9368_gold.png

  • Odpowiedzi 553
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Napłakaliście się już? To fajnie.

12. Każdy zespół danego serwera może wykonać tylkjeden rework projektu, a kolejny start z taką samą nazwą jest możliwy tylko po całkowitym przerobieniu serwera.

http://www.mpcforum.pl/topic/1446116-laneris-s2-dedyk-easypvp/#entry12257085 <--- to jest pierwsza edycja s2, a aktualnie jesteśmy w reworku.

 

Każdy ma możliwość publikacji, w najbliższym czasie trochę zmieni się w dziale, jego funkcjonowanie i wgl.

Z tego co mogę zauważyć osoba taka jak SUREK czy też Lemon - wymieniony nie mają zakazów publikacji, a według regulaminu ten serwer ma prawo bytu.

 

Rozumiem ból dupy, że już jest to kolejny laneris surka, ale żaden nie złamał regulaminu i w przeciwieństwie do niektórych projektów jakoś się prezentuje.

Rozdaje free IS'a? "Rzal serwer pod hajs" Powtarza że rozda SM? "uu kotlet pod hajs". A koniec końców zagra na tym "kotlecie" 1-2k graczy i przestaną płakać na jakiś czas.

 

Prosiłbym o argumentowanie swoich opinii i zaprzestanie rzucania fałszywych oskarżeń jakoby moderacja otrzymała jakiekolwiek pieniądze za pozwolenie wrzucenia zapowiedzi.

Nie ma żadnej kolejki moderacyjnej, każdy może wrzucić prezentacje jeśli nie łamie ona regulaminu.

Opublikowano

Napłakaliście się już? To fajnie.

12. Każdy zespół danego serwera może wykonać tylkjeden rework projektu, a kolejny start z taką samą nazwą jest możliwy tylko po całkowitym przerobieniu serwera.

http://www.mpcforum.pl/topic/1446116-laneris-s2-dedyk-easypvp/#entry12257085 <--- to jest pierwsza edycja s2, a aktualnie jesteśmy w reworku.

 

Każdy ma możliwość publikacji, w najbliższym czasie trochę zmieni się w dziale, jego funkcjonowanie i wgl.

Z tego co mogę zauważyć osoba taka jak SUREK czy też Lemon - wymieniony nie mają zakazów publikacji, a według regulaminu ten serwer ma prawo bytu.

 

Rozumiem ból dupy, że już jest to kolejny laneris surka, ale żaden nie złamał regulaminu i w przeciwieństwie do niektórych projektów jakoś się prezentuje.

Rozdaje free IS'a? "Rzal serwer pod hajs" Powtarza że rozda SM? "uu kotlet pod hajs". A koniec końców zagra na tym "kotlecie" 1-2k graczy i przestaną płakać na jakiś czas.

 

Prosiłbym o argumentowanie swoich opinii i zaprzestanie rzucania fałszywych oskarżeń jakoby moderacja otrzymała jakiekolwiek pieniądze za pozwolenie wrzucenia zapowiedzi.

Nie ma żadnej kolejki moderacyjnej, każdy może wrzucić prezentacje jeśli nie łamie ona regulaminu.

Rozumiem, że nieaktualny i źle napisany regulamin jest ważniejszy od zdrowego rozsądku.

W sumie każdy "twórca" mógł swój kolejny serwer nazwać nie"Kotlet rework" , tylko "Kotlet s2" "Kotlet s3" , rework "Kotlet s3" , "Kotlet s4" , "Rework Kotlet s10"

Opublikowano

Napłakaliście się już? To fajnie.

12. Każdy zespół danego serwera może wykonać tylkjeden rework projektu, a kolejny start z taką samą nazwą jest możliwy tylko po całkowitym przerobieniu serwera.

http://www.mpcforum.pl/topic/1446116-laneris-s2-dedyk-easypvp/#entry12257085 <--- to jest pierwsza edycja s2, a aktualnie jesteśmy w reworku.

 

Każdy ma możliwość publikacji, w najbliższym czasie trochę zmieni się w dziale, jego funkcjonowanie i wgl.

Z tego co mogę zauważyć osoba taka jak SUREK czy też Lemon - wymieniony nie mają zakazów publikacji, a według regulaminu ten serwer ma prawo bytu.

 

Rozumiem ból dupy, że już jest to kolejny laneris surka, ale żaden nie złamał regulaminu i w przeciwieństwie do niektórych projektów jakoś się prezentuje.

Rozdaje free IS'a? "Rzal serwer pod hajs" Powtarza że rozda SM? "uu kotlet pod hajs". A koniec końców zagra na tym "kotlecie" 1-2k graczy i przestaną płakać na jakiś czas.

 

Prosiłbym o argumentowanie swoich opinii i zaprzestanie rzucania fałszywych oskarżeń jakoby moderacja otrzymała jakiekolwiek pieniądze za pozwolenie wrzucenia zapowiedzi.

Nie ma żadnej kolejki moderacyjnej, każdy może wrzucić prezentacje jeśli nie łamie ona regulaminu.

Zmieni się, ale się jeszcze nie zmieniło. Aha, rozumiem. Mogę sobie zrobić GównoMT2, później reworka GównoMT2 Rework, i jak zrobię kolejny GównoMT2 2, to już liczy się od nowa?

Dziurawy regulamin jak ser szwajcarski. Hmm, czyli jeden człek może sobie robić 80 serwerów, tylko wystarczy, że sprytnie pokombinuje nad nazwą. Całkiem spoko ;)

9368_gold.png

Opublikowano

 

Napłakaliście się już? To fajnie.

12. Każdy zespół danego serwera może wykonać tylkjeden rework projektu, a kolejny start z taką samą nazwą jest możliwy tylko po całkowitym przerobieniu serwera.

http://www.mpcforum.pl/topic/1446116-laneris-s2-dedyk-easypvp/#entry12257085 <--- to jest pierwsza edycja s2, a aktualnie jesteśmy w reworku.

 

Każdy ma możliwość publikacji, w najbliższym czasie trochę zmieni się w dziale, jego funkcjonowanie i wgl.

Z tego co mogę zauważyć osoba taka jak SUREK czy też Lemon - wymieniony nie mają zakazów publikacji, a według regulaminu ten serwer ma prawo bytu.

 

Rozumiem ból dupy, że już jest to kolejny laneris surka, ale żaden nie złamał regulaminu i w przeciwieństwie do niektórych projektów jakoś się prezentuje.

Rozdaje free IS'a? "Rzal serwer pod hajs" Powtarza że rozda SM? "uu kotlet pod hajs". A koniec końców zagra na tym "kotlecie" 1-2k graczy i przestaną płakać na jakiś czas.

 

Prosiłbym o argumentowanie swoich opinii i zaprzestanie rzucania fałszywych oskarżeń jakoby moderacja otrzymała jakiekolwiek pieniądze za pozwolenie wrzucenia zapowiedzi.

Nie ma żadnej kolejki moderacyjnej, każdy może wrzucić prezentacje jeśli nie łamie ona regulaminu.

Rozumiem, że nieaktualny i źle napisany regulamin jest ważniejszy od zdrowego rozsądku.

W sumie każdy "twórca" mógł swój kolejny serwer nazwać nie"Kotlet rework" , tylko "Kotlet s2" "Kotlet s3" , rework "Kotlet s3" , "Kotlet s4" , "Rework Kotlet s10"

 

ogolnie to nie rozumiem

Byl s1 s2 s3 

Ale teraz jest rework a regulamin mowi ze 1 rework max

Wiec ma rework s2

Wiec jak mu sie znudzi to zrobi i rework s1/s3 i macie chuya do gadania

Elo

Opublikowano

 

 

Napłakaliście się już? To fajnie.

12. Każdy zespół danego serwera może wykonać tylko jeden rework projektu, a kolejny start z taką samą nazwą jest możliwy tylko po całkowitym przerobieniu serwera.

http://www.mpcforum.pl/topic/1446116-laneris-s2-dedyk-easypvp/#entry12257085 <--- to jest pierwsza edycja s2, a aktualnie jesteśmy w reworku.

 

Każdy ma możliwość publikacji, w najbliższym czasie trochę zmieni się w dziale, jego funkcjonowanie i wgl.

Z tego co mogę zauważyć osoba taka jak SUREK czy też Lemon - wymieniony nie mają zakazów publikacji, a według regulaminu ten serwer ma prawo bytu.

 

Rozumiem ból dupy, że już jest to kolejny laneris surka, ale żaden nie złamał regulaminu i w przeciwieństwie do niektórych projektów jakoś się prezentuje.

Rozdaje free IS'a? "Rzal serwer pod hajs" Powtarza że rozda SM? "uu kotlet pod hajs". A koniec końców zagra na tym "kotlecie" 1-2k graczy i przestaną płakać na jakiś czas.

 

Prosiłbym o argumentowanie swoich opinii i zaprzestanie rzucania fałszywych oskarżeń jakoby moderacja otrzymała jakiekolwiek pieniądze za pozwolenie wrzucenia zapowiedzi.

Nie ma żadnej kolejki moderacyjnej, każdy może wrzucić prezentacje jeśli nie łamie ona regulaminu.

 

Rozumiem, że nieaktualny i źle napisany regulamin jest ważniejszy od zdrowego rozsądku.

W sumie każdy "twórca" mógł swój kolejny serwer nazwać nie"Kotlet rework" , tylko "Kotlet s2" "Kotlet s3" , rework "Kotlet s3" , "Kotlet s4" , "Rework Kotlet s10"

ogolnie to nie rozumiem

Byl s1 s2 s3

Ale teraz jest rework a regulamin mowi ze 1 rework max

Wiec ma rework s2

Wiec jak mu sie znudzi to zrobi i rework s1/s3 i macie chuya do gadania

Elo

jeśli nie przerobi całkowicie wtedy to wyj*bią prezkę i tyle

niestety prawo nie działa wstecz, s2 rework to s2 z kilkoma zmianami, które było "odwzorowaniem" lanerisa s1, który powstał na plikach aline2 xD

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie zagram ze względu na to że mam nie miłe wspomnienia z tym serwerem, a tak po za tym jeśli Surek nie zna definicji "Nowe" to po co mu to było w tym miejscu...
Jeśli to jest nowe to ukradli mu te mapy, już mnie ludzie rozwalają tylko nowości nowości a no tak nowość w starym wydaniu na nowym serwerze.

690a7283a39c92e2.jpg

 


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Nie zagram ze względu na to że mam nie miłe wspomnienia z tym serwerem, a tak po za tym jeśli Surek nie zna definicji "Nowe" to po co mu to było w tym miejscu...

Jeśli to jest nowe to ukradli mu te mapy, już mnie ludzie rozwalają tylko nowości nowości a no tak nowość w starym wydaniu na nowym serwerze.

 

 

690a7283a39c92e2.jpg

 

nowe na serwerze no nie rozumiesz xD 

 

Mapa przeforsowana jak Mia Khalifa ale moze chodzi ze nowe na tym serwie

Nie wiem

 

Juz skonczcie z tymi hejtami bo nawalacie kazda mala drobnostka

Ile to serwerow nie bylo gdzie ta mape uwazana za NOWA. No tak. Bo tamte to nie Surka wiec 0 odzewu

Opublikowano

Napłakaliście się już? To fajnie.

12. Każdy zespół danego serwera może wykonać tylkjeden rework projektu, a kolejny start z taką samą nazwą jest możliwy tylko po całkowitym przerobieniu serwera.

http://www.mpcforum.pl/topic/1446116-laneris-s2-dedyk-easypvp/#entry12257085 <--- to jest pierwsza edycja s2, a aktualnie jesteśmy w reworku.

 

Każdy ma możliwość publikacji, w najbliższym czasie trochę zmieni się w dziale, jego funkcjonowanie i wgl.

Z tego co mogę zauważyć osoba taka jak SUREK czy też Lemon - wymieniony nie mają zakazów publikacji, a według regulaminu ten serwer ma prawo bytu.

 

Rozumiem ból dupy, że już jest to kolejny laneris surka, ale żaden nie złamał regulaminu i w przeciwieństwie do niektórych projektów jakoś się prezentuje.

Rozdaje free IS'a? "Rzal serwer pod hajs" Powtarza że rozda SM? "uu kotlet pod hajs". A koniec końców zagra na tym "kotlecie" 1-2k graczy i przestaną płakać na jakiś czas.

 

Prosiłbym o argumentowanie swoich opinii i zaprzestanie rzucania fałszywych oskarżeń jakoby moderacja otrzymała jakiekolwiek pieniądze za pozwolenie wrzucenia zapowiedzi.

Nie ma żadnej kolejki moderacyjnej, każdy może wrzucić prezentacje jeśli nie łamie ona regulaminu.

Ja tam bym wyjebał za kradzione modele z innych gier xDDD

Co za komedio dramat na tym forum :D 

 

Co do serwera to neutral... Przynajmniej macie pewne, że nie wyjebie się w pierwszych dniach 

Opublikowano

@Kubek , ile Ci Surek płaci? Robisz za jego sekretarkę? Brawo, znowu mnie najlepiej zablokuj bo piszę prawdę. 

 

Jak masz jakieś pytania to zapraszam na PW, nie piszesz prawdy tylko głupoty i Twoje ubzdurane jakieś teorie spiskowe. Chyba wyjaśniłem Ci dlaczego dostajesz ostrzeżenia i blokady. Następne takie posty będą dalej karane.

Opublikowano

Nie wiem co Wy się tak czepiacie, że ma wstawioną prezkę projektu, który de facto miał tylko jeden start pod postacią s2.
Co za różnica, czy kolejny projekt nazwie inaczej, czy po prostu doda sobie S2, V2 czy bór wie co jeszcze.

 

Osobiście czekam na start.

Mam nadzieję, że poprawiłeś chociaż połowę błędów z poprzedniej zlepki.

Opublikowano

C**j was to obchodzi czy serwer pod kase czy nie. Ja swoją opinie wystawiłem. SUREK jest jaki jest serwery czy pod hajs robi czy nie, nie mi to oceniać. Natomiast jego serwery stoją długo i tego nie da się zaprzeczyć. Jak pisałem nie każdy musi tu grać ja osobiscie nie zagram nie widzi mi sie łazenie po dungeonie 30 razy aby 1 zbroje czy na +8 ulepszyć z czego może mi spalić. Co kto lubi. Każe wam ktoś w IS bulić? Macie Konkurs i ect na FP na FB. Płaczki załosne xD.

Opublikowano

 

@Kubek , ile Ci Surek płaci? Robisz za jego sekretarkę? Brawo, znowu mnie najlepiej zablokuj bo piszę prawdę. 

 

Jak masz jakieś pytania to zapraszam na PW, nie piszesz prawdy tylko głupoty i Twoje ubzdurane jakieś teorie spiskowe. Chyba wyjaśniłem Ci dlaczego dostajesz ostrzeżenia i blokady. Następne takie posty będą dalej karane.

 

 

 

Bardziej Makin rządzi tą całą kompanią i "prawie" wszyscy grają pod jego melodyjkę.

 

Nie wiem co Wy się tak czepiacie, że ma wstawioną prezkę projektu, który de facto miał tylko jeden start pod postacią s2.

Co za różnica, czy kolejny projekt nazwie inaczej, czy po prostu doda sobie S2, V2 czy bór wie co jeszcze.

 

Osobiście czekam na start.

Mam nadzieję, że poprawiłeś chociaż połowę błędów z poprzedniej zlepki.

 

 

Może czepiamy się dlatego że Surek to kotleciarz czy to Lanerisy/Terios później Rework/Nelios/Revios/Erbia/Mories/ Mories S2 mało przykładów każdy serwer nie wytrzymał nawet 2 miesięcy. Kto ma oczy to zobaczy nie trzeba słuchać nawet SPAWACZA (o lol ale cenzura masakra)  żeby zobaczyć że Surek to kotleciarz jakich mało i tak jak Małysz czy też inni powinien już mieć dawno bana za wstawianie serwerów które są niestabilne. Kiedyś MPC bardziej zależało na renomie forum niż na hajsie który można wycisnąć z graczy za pośrednictwem "znajomych"

bk0ZyMF.jpg

Opublikowano

 

 

@Kubek , ile Ci Surek płaci? Robisz za jego sekretarkę? Brawo, znowu mnie najlepiej zablokuj bo piszę prawdę. 

 

Jak masz jakieś pytania to zapraszam na PW, nie piszesz prawdy tylko głupoty i Twoje ubzdurane jakieś teorie spiskowe. Chyba wyjaśniłem Ci dlaczego dostajesz ostrzeżenia i blokady. Następne takie posty będą dalej karane.

 

 

 

Bardziej Makin rządzi tą całą kompanią i "prawie" wszyscy grają pod jego melodyjkę.

 

Nie wiem co Wy się tak czepiacie, że ma wstawioną prezkę projektu, który de facto miał tylko jeden start pod postacią s2.

Co za różnica, czy kolejny projekt nazwie inaczej, czy po prostu doda sobie S2, V2 czy bór wie co jeszcze.

 

Osobiście czekam na start.

Mam nadzieję, że poprawiłeś chociaż połowę błędów z poprzedniej zlepki.

 

 

Może czepiamy się dlatego że Surek to kotleciarz czy to Lanerisy/Terios później Rework/Nelios/Revios/Erbia/Mories/ Mories S2 mało przykładów każdy serwer nie wytrzymał nawet 2 miesięcy. Kto ma oczy to zobaczy nie trzeba słuchać nawet SPAWACZA (o lol ale cenzura masakra)  żeby zobaczyć że Surek to kotleciarz jakich mało i tak jak Małysz czy też inni powinien już mieć dawno bana za wstawianie serwerów które są niestabilne. Kiedyś MPC bardziej zależało na renomie forum niż na hajsie który można wycisnąć z graczy za pośrednictwem "znajomych"

 

Zwróć uwagę, że taki rework jest lepszy od innych gotowców, które wychodzą ostatnimi czasy z prezentacjami z cooltexta.

Surek sam napisał, że IS będzie darmowy, sama jestem ciekawa ile w tym prawdy i czy faktycznie nie trzeba będzie wywalać kasy na serwer, żeby w nim zaistnieć.

Rozumiem, że się czepiacie, ale też nikt Wam nie każe grać na każdym z tych serwerów, a Ci co się chcą pobawić na pewno wejdą tylko dla zwykłej frajdy - np, ja, bo się ostatnio trochę nudzę. =D

 

Opublikowano

Ogolem serwer Nie najgorszy dlatego wbije na start Powodzenia

Cytat

 

 

"Pamiętamy bohaterów, ale to legendy nigdy nie umierają. Idź za głosem serca, a nie popełnisz błędu" - Amatorzy sportu (1993)

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...