Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris S2 [Dedyk] [Easy] [Rework]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 553
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Tak jak każdy NIEOPŁACONY użytkownik forum nie polecam tego kotleta. Nawet nie trzeba spawacza oglądać.. ogarnijcie KTO poleca ten serwer. Kto? Sama patologia serwerów metin2 - Zabq, harnas i inne mendy.

 

A wszystkim, którzy tu wejdą to współczuję nie pieniędzy, bo zawsze można pójść i zarobić, a współczuję utraty czasu. Choć niewiele go stracicie max miesiąc i pogracie na Lanerisie s9, elo loserzy.

 

to teraz zobacz ile ty czasu straciles na wylewani swoich żali xD tobie to dopiero można współczuć 

 

Współczuć to można tobie bo ta cała predoria to tyle samo warta co ten cały laneris. Surek to na ile max miesiąc i za 3miechy s10?

Opublikowano

 

 

Laneris s8? Dziwne, pamiętam jak 5 miesięcy temu SUREK pisał, że NELIOS który stawia będzie na BARDZOOOOOOO DŁUGO i że będzie się tym projektem zajmować. Prawda jednak jest taka, że po NELIOSIE który wytrzymał chyba 2 miesiące postawił jeszcze 2/3 inne gówniane serwery. Teraz rusza KOLEJNA NOWOŚĆ od SURKA Laneris s8. Nie dziwi mnie to, bo w sumie jego FENEKRA już umiera.

 

Zabawne jest chociaż to, że pod napisem "NOWE MAPY" są same stare gotowce na których już się grało 2-3 lata temu.

 

Kolejny śmiech na sali to nasi PSEUDO youtuberzy czyli skaczemy z serwera co 2 tygodnie bo SUREK stawia kolejnego O_O. Czytaj, nie wazne że to kolejny kotlet, Surek da mi i tak FULL IS na start to mu zrobie gównianą reklame " a niech ma "

Pozdrowienia dla ZabQ, Dezana itp...

 

P.S poziom waszego grania w metina jest na poziomie serwerów SURKA czytaj DNO kompletne.

 

A z całej tej desperacji SUREK jedyne co CI tylko zostało aby zachecic graczy do wbicia na twojego kotleta to rozdawanie IS ile się tylko da.

Problem taki że jak dasz  IS 400 graczom to licznik online wyniesie 400 i nic na tym nie zarobisz O_O no a przeciez po to stawiasz serwer.

Gdzie tu logika....

 

A MPC no cóż, już po Antarisie zeszło na psy więc nie dziwie się czemu jeszcze jest ta prezentacja która powinna być w koszu.

 

Chętnie obejrze kolejny film spawacza jak będzie się z tego nabijał :)

 

Licznik wypierdoli 3k online to inaczej będziesz szczekał. Idź sobie do tego spawacza, który będzie "NISZCZYŁ" kolejny raz ten sam serwer i kolejny raz c***a mu wyjdzie bo poza paroma pachołkami nikt go nie słucha xD A no i Fenekra nie jest surka, widze poinformowany jestes mocno 

 

Powodzenia SUREK, serwer ofc polecam ;D 

 

Proszę państwa, mówiono o psach Saba**

Przedstawiam wam psa Surka ;)

Lanerisek wyjebie sie jak Predoria, szybko ale mam nadzieje ze tym razem nie zawiniecie nawet grosza z isa pozdro mordeczki

 

 

Ziomek, ale Predoria cały czas działa przecież i są na niej gracze xD 

Opublikowano

Świetny serwerek, ładuje w is'a i lecę w topke moim mentalem :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 CO SUREK, xD CO TY MYŚLAŁEŚ xD MIŁEJ GRY  xD

Opublikowano

Laneris v99

dlaczego ty jeszcze zakazu nie masz.

strzał typowo pod isa. tydzień, dwa max.

jaki sens miałoby stawianie serwera na 2 tygodnie xD

niektórzy to tu tylko wchodzą, żeby się wypłakać na kogoś, kogo nawet nie znają

 

cry here -> \_/ Africa needs water

 

chyba nie rozumiecie, że mimo tych waszych wszystkich hejtów na tym serwie i tak będzie dużo graczy, i tak będzie $$

wystarczy popatrzeć na takie longju, Pan S. zrobił z 10 filmów, że ten serwer to syf i wgl. a online to tam z 1,5k pewnie jest xD

tenor.gif

 

Opublikowano

Laneris s43 aka kotlet.. Ile można ...

Znowu padnie po tygodniu/miesiącu? 

 

 

Po cholerę jasną wam regulamin działu, jak macie, to w dupie? Po raz kolejny, to samo. Weźcie to edytujcie i usuńcie. Jeden podpięty temat mniej,

Moderatorzy Metina, to chyba już naprawdę oszaleli ... I jak wy macie dawać przykład innym.. Parodia ...

 

 

 

Ja nie takie forum budowałem .. 

9368_gold.png

Opublikowano

Wywalcie to z mpcforum ile można to oglądać ?!!!! 


 


I takie pytanko do moderatorów, ile wam zapłacili, żeby ten syf został ?


Opublikowano

Laneris s43 aka kotlet.. Ile można ...

Znowu padnie po tygodniu/miesiącu?

 

 

Po cholerę jasną wam regulamin działu, jak macie, to w dupie? Po raz kolejny, to samo. Weźcie to edytujcie i usuńcie. Jeden podpięty temat mniej,

Moderatorzy Metina, to chyba już naprawdę oszaleli ... I jak wy macie dawać przykład innym.. Parodia ...

 

 

 

Ja nie takie forum budowałem ..

moderatorzy maja c***a do gadania już esej raz to wykurwil ale przywrócili zapowiedź szkoda gadać :/ Szef kuchni już pewnie klepie kolejne kotlety :)
Opublikowano

 

Laneris s43 aka kotlet.. Ile można ...

Znowu padnie po tygodniu/miesiącu?

 

 

Po cholerę jasną wam regulamin działu, jak macie, to w dupie? Po raz kolejny, to samo. Weźcie to edytujcie i usuńcie. Jeden podpięty temat mniej,

Moderatorzy Metina, to chyba już naprawdę oszaleli ... I jak wy macie dawać przykład innym.. Parodia ...

 

 

 

Ja nie takie forum budowałem ..

moderatorzy maja c***a do gadania już esej raz to wykurwil ale przywrócili zapowiedź szkoda gadać :/ Szef kuchni już pewnie klepie kolejne kotlety :)

 

Nie możesz się przyczepić do regulaminu to teraz do moderatorów no prosze Cie :/

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

 

 

Laneris s43 aka kotlet.. Ile można ...

Znowu padnie po tygodniu/miesiącu?

 

 

Po cholerę jasną wam regulamin działu, jak macie, to w dupie? Po raz kolejny, to samo. Weźcie to edytujcie i usuńcie. Jeden podpięty temat mniej,

Moderatorzy Metina, to chyba już naprawdę oszaleli ... I jak wy macie dawać przykład innym.. Parodia ...

 

 

 

Ja nie takie forum budowałem ..

moderatorzy maja c***a do gadania już esej raz to wykurwil ale przywrócili zapowiedź szkoda gadać :/ Szef kuchni już pewnie klepie kolejne kotlety :)

Nie możesz się przyczepić do regulaminu to teraz do moderatorów no prosze Cie :/
Czy ja się przyczepiam do moderatorów? Tylko mówię że za każdym razem jak by któryś uczciwy modek wywalił to w pizdziet to i tak będzie przywrócona :) a ile zaplaciles żeby nie wyjebali tej prezki do kosza??
Opublikowano

Tu chodzi tylko i wyłącznie o zasady, które zostały wprowadzone ostatnio, każdy mod niby taki święty i przestrzega tego nawet aż za bardzo na innych prezentacjach serwerów, a tu taki psikus, wystarczyło dać [$_200_$] moderatorom i żaden regulamin nie obowiązuje prezentacji ; >>

Opublikowano

Zdaje mi sie, ze człowiek (tym bardziej mężczyzna) powinien mieć naprawde minimalnie jakiegos hmn.. honoru? Surek nie rób sobie jaj. To nie jest "hejt" czy cos co miałoby Cię obrazic, ale odpuść. Naprawde już pokazałes co umiesz(dużo do pokazywania nie było) i wiemy jak to będzie wyglądało. Mówi się żeby zejśc ze scney niepokonanym, Ty zostałes pokonany X razy(tyle ile było lanerisów) ale zejśc ze sceny metina możesz na zawsze. Amen

 UggNk9.gif

Opublikowano

Serwer robiony milion razy może mieć tylko jedno znaczenie *Stawiamy na miesiąc, hajs się zgadza**Robimy przerwę miesiąc i stawiamy ponownie, no i hajs się zgadza* = przekręt

Powodzenia mimo wszystko 

2-43.jpg

837341413742376668518.png

Opublikowano

Ile jeszcze tych lanerisow

Nie polecam, surek dużo obiecuję, ale żeby to dotrzymać to już inna bajka

Opublikowano

Ile jeszcze tych lanerisow

Nie polecam, surek dużo obiecuję, ale żeby to dotrzymać to już inna bajka

I tak bedzie w kurwe ludzi, bo nie ma akutalnie zadnego serwera do gry + laneris byl spoko.

Surek to menda, ale kogo to obchodzi ?

Opublikowano

Jak zawsze to samo 20-30dni i bye :D
Serdecznie nie polecam 
Zabq znow sie osmieszy bo zacznie "nagywac" 
Osoba ktora miala zakaz wstawiania zapowiedzi ,Nagle ma takie mozliwosci?
Jak Nikt nie wie o co chodzi to juz teraz kazdy wie $$$$$$$
Moze kasa na Antarisa remwork pojdzie 

47960446974272485250.jpg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...