Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris S2 [Dedyk] [Easy] [Rework]


SUREK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie czy ten serwer ma prawo bytu na tym forum? Przecież w c**j już lanerisów było...

12. Każdy zespół danego serwera może wykonać tylko jeden rework projektu, a kolejny start z taką samą nazwą jest możliwy tylko po całkowitym przerobieniu serwera.

Dla mnie to jest jakiś żart z wiadomej przyczyny - poprzednie lanerisy.

  • Odpowiedzi 553
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Super serwer, co za innowacje! Na 100% wejdę na ten serwer, zapowiada się super!!!

 

#Edit: Nie ten temat, sry.

 

A tak na poważnie nie wiem czy jest sens kolejny raz wbijać na serwer Surka, który ma opinię wiadomo jaką.

sygnatura2.jpg

Opublikowano

Pytanie czy ten serwer ma prawo bytu na tym forum? Przecież w c**j już lanerisów było...

12. Każdy zespół danego serwera może wykonać tylko jeden rework projektu, a kolejny start z taką samą nazwą jest możliwy tylko po całkowitym przerobieniu serwera.

Dla mnie to jest jakiś żart z wiadomej przyczyny - poprzednie lanerisy.

Opublikowano

Pytanie czy ten serwer ma prawo bytu na tym forum? Przecież w c**j już lanerisów było...

12. Każdy zespół danego serwera może wykonać tylko jeden rework projektu, a kolejny start z taką samą nazwą jest możliwy tylko po całkowitym przerobieniu serwera.

Dla mnie to jest jakiś żart z wiadomej przyczyny - poprzednie lanerisy.

sorki, ale był s1/s2/s3 i teraz jest s2 rework :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Huh sam Lord Makin jest w temacie http://i.imgur.com/ZMzPzFr.png ale spoko, kolejne gowno na hajs jak nelios i inne Twoje tandety. Nie polecam bo szkoda siana a bez is nie da sie grać.

Pod hajs a rozdajemy itemshopa na fanpage za darmo każdemu od jutra nooo masz racje, a no i zapomniałem że rozdamy SM'y o wartości kilkunastu tysięcy zł. ;) Mordeczko ten serwer jest żeby ludzie mogli spokojnie sie pobić i pograć stabilnie :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

 

Huh sam Lord Makin jest w temacie http://i.imgur.com/ZMzPzFr.png ale spoko, kolejne gowno na hajs jak nelios i inne Twoje tandety. Nie polecam bo szkoda siana a bez is nie da sie grać.

Pod hajs a rozdajemy itemshopa na fanpage za darmo każdemu od jutra nooo masz racje, a no i zapomniałem że rozdamy SM'y o wartości kilkunastu tysięcy zł. ;) Mordeczko ten serwer jest żeby ludzie mogli spokojnie sie pobić i pograć stabilnie :)

 

 

I co sobie kupię za te SM'y? Najtańszego peta na tydzień? A może to będzie kolejny fake konkurs?

sygnatura2.jpg

Opublikowano

 

 

Huh sam Lord Makin jest w temacie http://i.imgur.com/ZMzPzFr.png ale spoko, kolejne gowno na hajs jak nelios i inne Twoje tandety. Nie polecam bo szkoda siana a bez is nie da sie grać.

Pod hajs a rozdajemy itemshopa na fanpage za darmo każdemu od jutra nooo masz racje, a no i zapomniałem że rozdamy SM'y o wartości kilkunastu tysięcy zł. ;) Mordeczko ten serwer jest żeby ludzie mogli spokojnie sie pobić i pograć stabilnie :)

 

 

I co sobie kupię za te SM'y? Najtańszego peta na tydzień? A może to będzie kolejny fake konkurs?

 

Stary dają Ci coś za darmo a Ty marudzisz no proszę Cie. Zobaczysz co szykujemy za darmo wejdziesz i się sam przekonasz ;)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

O k***a zagram bo to laneris a nie jednak nie zagram :/ ale czegoś mi tu brakuje jest surek. Zabqu, lemon a tak jeszcze brakuje Persergi piszącego jakie to nie jest gowno xddddd

Projektu nie polecam scierwo pod hajs:)

Opublikowano

Zgodnie z regulaminem, prezentacja może znajdować się u Nas w dziale.

Przywracam.

Opublikowano

Wyjdz z tym gownem. Nic nie zmieniłeś, mapki te same, bronie, zbroje.. Na eq na 200Lvl tez potrzeba pare tysiecy tych ulepek z czego dropi po 4 czy tam ile z bossa? Juz nie pamietam dokladnie co to za ulepka, a na takiego kotleta nie zawitam.. 

 

Ps. Ta ulepka to demoniczne prochy


Wyjdz z tym gownem. Nic nie zmieniłeś, mapki te same, bronie, zbroje.. Na eq na 200Lvl tez potrzeba pare tysiecy tych ulepek z czego dropi po 4 czy tam ile z bossa? Juz nie pamietam dokladnie co to za ulepka, a na takiego kotleta nie zawitam.. 

 

Ps. Ta ulepka to demoniczne prochy

erfgreg.png

Opublikowano

Wyjdz z tym gownem. Nic nie zmieniłeś, mapki te same, bronie, zbroje.. Na eq na 200Lvl tez potrzeba pare tysiecy tych ulepek z czego dropi po 4 czy tam ile z bossa? Juz nie pamietam dokladnie co to za ulepka, a na takiego kotleta nie zawitam.. 

 

Ps. Ta ulepka to demoniczne prochy

Wyjdz z tym gownem. Nic nie zmieniłeś, mapki te same, bronie, zbroje.. Na eq na 200Lvl tez potrzeba pare tysiecy tych ulepek z czego dropi po 4 czy tam ile z bossa? Juz nie pamietam dokladnie co to za ulepka, a na takiego kotleta nie zawitam.. 

 

Ps. Ta ulepka to demoniczne prochy

Przecież to jest rework 1:1... ułatwiony został serwer znacząco + dodane kilka rzeczy.

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

mpc z każdym dniem jest bliżej dna...

Jakim cudem takie gówno zostało przywrócone(kolesiostwo) a serwer robiony jako pierwszy w życiu zostaje wyrzucony bo nie spełnia regulaminu?

To jest istna żenada co tu się wyprawia...

serwer 1:1 czego regulamin zabrania - wszystkie lanerisy to rework poprzedniego serwera.

 

Najgorsze jest to, że barany wejdą na ten serwer...

Komputer: z NASA.

Opublikowano

mpc z każdym dniem jest bliżej dna...

Jakim cudem takie g****o zostało przywrócone(kolesiostwo) a serwer robiony jako pierwszy w życiu zostaje wyrzucony bo nie spełnia regulaminu?

To jest istna żenada co tu się wyprawia...

serwer 1:1 czego regulamin zabrania - wszystkie lanerisy to rework poprzedniego serwera.

 

Najgorsze jest to, że barany wejdą na ten serwer...

Zawsze wchodzą, nawet jakby prezki nie było to i tak wejdą bo zobaczą na fb lub dostaną SMS z kodem. Głupocie ciężko zaradzić. :p
Opublikowano

 

Wyjdz z tym gownem. Nic nie zmieniłeś, mapki te same, bronie, zbroje.. Na eq na 200Lvl tez potrzeba pare tysiecy tych ulepek z czego dropi po 4 czy tam ile z bossa? Juz nie pamietam dokladnie co to za ulepka, a na takiego kotleta nie zawitam.. 

 

Ps. Ta ulepka to demoniczne prochy

Wyjdz z tym gownem. Nic nie zmieniłeś, mapki te same, bronie, zbroje.. Na eq na 200Lvl tez potrzeba pare tysiecy tych ulepek z czego dropi po 4 czy tam ile z bossa? Juz nie pamietam dokladnie co to za ulepka, a na takiego kotleta nie zawitam.. 

 

Ps. Ta ulepka to demoniczne prochy

Przecież to jest rework 1:1... ułatwiony został serwer znacząco + dodane kilka rzeczy.

 

Czyli juz nie trzeba berana pare tysiecy razy latac? ;)

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

 

 

Wyjdz z tym gownem. Nic nie zmieniłeś, mapki te same, bronie, zbroje.. Na eq na 200Lvl tez potrzeba pare tysiecy tych ulepek z czego dropi po 4 czy tam ile z bossa? Juz nie pamietam dokladnie co to za ulepka, a na takiego kotleta nie zawitam.. 

 

Ps. Ta ulepka to demoniczne prochy

Wyjdz z tym gownem. Nic nie zmieniłeś, mapki te same, bronie, zbroje.. Na eq na 200Lvl tez potrzeba pare tysiecy tych ulepek z czego dropi po 4 czy tam ile z bossa? Juz nie pamietam dokladnie co to za ulepka, a na takiego kotleta nie zawitam.. 

 

Ps. Ta ulepka to demoniczne prochy

 

Przecież to jest rework 1:1... ułatwiony został serwer znacząco + dodane kilka rzeczy.

Czyli juz nie trzeba berana pare tysiecy razy latac? ;)
Nie :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

mpc z każdym dniem jest bliżej dna...

Jakim cudem takie gówno zostało przywrócone(kolesiostwo) a serwer robiony jako pierwszy w życiu zostaje wyrzucony bo nie spełnia regulaminu?

To jest istna żenada co tu się wyprawia...

serwer 1:1 czego regulamin zabrania - wszystkie lanerisy to rework poprzedniego serwera.

 

Najgorsze jest to, że barany wejdą na ten serwer...

 

Nawet gdyby nie było tutaj to i tak by grali, a tak przynajmniej można się wypowiedzieć na temat serwera. Jak gracze nie myślą to już nie moja wina, a tutaj powinna się toczyć dyskusja a nie ją zabijać przez wywalanie serwera. Nawet gdyby dostał zakaz to i tak by robił serwer to jakieś osoby by grały, a Ty i tak będziesz dalej uważał że MPC się stacza.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...