Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[API 0.53] PokeBotsTool Program [By MkoPixel] [Captcha całkowicie usunięta] [Działające boty na wszystkie API]


MkoPixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

działa na XP?

 

 

 

@Edit

 

gdy go włączę to leci muzyka wszystko ok ale jak klikam na ikonkę to wyskakuje takie coś

 

http://iv.pl/images/00798501245199188817.jpg 

Nie, nie działa na xp :(

 

ok

 

Nie jest XP bo to bardzo stary system, i nie chce mi się robić osobno do XP jesli chcesz tak korzystać musisz pobrać system windows 7.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

 

działa na XP?

 

 

 

@Edit

 

gdy go włączę to leci muzyka wszystko ok ale jak klikam na ikonkę to wyskakuje takie coś

 

http://iv.pl/images/00798501245199188817.jpg 

Nie, nie działa na xp :(

 

ok

 

Nie jest XP bo to bardzo stary system, i nie chce mi się robić osobno do XP jesli chcesz tak korzystać musisz pobrać system windows 7.

 

mam 2 laptopa z win7 ale czekam jak obiorę z naprawy

Tak po prostu chciałem sprawdzić czy na tym zastępczym będzie działać 

Ale np. już taki EternalBot mi działa

tylko lipa bo co 1h trzeba potwierdzić że nie jest się botem.

Opublikowano

 

 

 

 

działa na XP?

 

 

 

@Edit

 

gdy go włączę to leci muzyka wszystko ok ale jak klikam na ikonkę to wyskakuje takie coś

 

http://iv.pl/images/00798501245199188817.jpg 

Nie, nie działa na xp :(

 

ok

 

Nie jest XP bo to bardzo stary system, i nie chce mi się robić osobno do XP jesli chcesz tak korzystać musisz pobrać system windows 7.

 

mam 2 laptopa z win7 ale czekam jak obiorę z naprawy

Tak po prostu chciałem sprawdzić czy na tym zastępczym będzie działać 

Ale np. już taki EternalBot mi działa

tylko lipa bo co 1h trzeba potwierdzić że nie jest się botem.

 

Edit: Uruchomiłem ten ss na firefoxie i potwierdze nie miło jestes troche idiotą [bez urazy] wystarczy kliknac cancel xD

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

 

 

 

działa na XP?

 

 

 

@Edit

 

gdy go włączę to leci muzyka wszystko ok ale jak klikam na ikonkę to wyskakuje takie coś

 

http://iv.pl/images/00798501245199188817.jpg 

Nie, nie działa na xp :(

 

ok

 

Nie jest XP bo to bardzo stary system, i nie chce mi się robić osobno do XP jesli chcesz tak korzystać musisz pobrać system windows 7.

 

mam 2 laptopa z win7 ale czekam jak obiorę z naprawy

Tak po prostu chciałem sprawdzić czy na tym zastępczym będzie działać 

Ale np. już taki EternalBot mi działa

tylko lipa bo co 1h trzeba potwierdzić że nie jest się botem.

 

Edit: Uruchomiłem ten ss na firefoxie i potwierdze nie miło jestes troche idiotą [bez urazy] wystarczy kliknac cancel xD

 

dobra ok mam działa dzięki wielkie lecą łapki

 

Potwierdzone info działa na XP

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

działa na XP?

 

 

 

@Edit

 

gdy go włączę to leci muzyka wszystko ok ale jak klikam na ikonkę to wyskakuje takie coś

 

http://iv.pl/images/00798501245199188817.jpg

 

Nie, nie działa na xp :(

ok

Nie jest XP bo to bardzo stary system, i nie chce mi się robić osobno do XP jesli chcesz tak korzystać musisz pobrać system windows 7.

mam 2 laptopa z win7 ale czekam jak obiorę z naprawy

Tak po prostu chciałem sprawdzić czy na tym zastępczym będzie działać

Ale np. już taki EternalBot mi działa

tylko lipa bo co 1h trzeba potwierdzić że nie jest się botem.

Edit: Uruchomiłem ten ss na firefoxie i potwierdze nie miło jestes troche idiotą [bez urazy] wystarczy kliknac cancel xD

dobra ok mam działa dzięki wielkie lecą łapki

 

Potwierdzone info działa na XP

Cieszę się że ci pomogłem i trzymaj plusika na święta

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

działa na XP?

 

 

 

@Edit

 

gdy go włączę to leci muzyka wszystko ok ale jak klikam na ikonkę to wyskakuje takie coś

 

http://iv.pl/images/00798501245199188817.jpg

Nie, nie działa na xp :(
ok
Nie jest XP bo to bardzo stary system, i nie chce mi się robić osobno do XP jesli chcesz tak korzystać musisz pobrać system windows 7.
mam 2 laptopa z win7 ale czekam jak obiorę z naprawy

Tak po prostu chciałem sprawdzić czy na tym zastępczym będzie działać

Ale np. już taki EternalBot mi działa

tylko lipa bo co 1h trzeba potwierdzić że nie jest się botem.

Edit: Uruchomiłem ten ss na firefoxie i potwierdze nie miło jestes troche idiotą [bez urazy] wystarczy kliknac cancel xD
dobra ok mam działa dzięki wielkie lecą łapki

 

Potwierdzone info działa na XP

Cieszę się że ci pomogłem i trzymaj plusika na święta

 

Ja to do tego zielony bo wcześniej to ja na telefonie grałem na tutapp i na flygps

Opublikowano

pobrałem wypakowałem 

 

i nie moge znaleźć tego bota żeby odpalić ....

mam win 10 

Nie działa na win 10 bo nie jestem zrobione i zaprojektowane na win 10.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

jest jakis limit? mam 7 botow odpalnoych i jak odpalam 8 sprawdzam proxy pisze, ze jest gitara odpalam i 8 konto nie chce sie odpalic, o co kaman ?v;
my bad nie zrobilem konta
CZEMU NADAL JEST CAPTCHA SKORO PISZE ZE JEJ NIEMA?;/
btw na windows 8 dziala ;p

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

jest jakis limit? mam 7 botow odpalnoych i jak odpalam 8 sprawdzam proxy pisze, ze jest gitara odpalam i 8 konto nie chce sie odpalic, o co kaman ?v;

Spróbuj wyłączyć mój program i od nowa wlacz

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Powiem tak jest roznica w czestotliwosci wywalania captcha jak mam odpalone 10 kont , a 2 konta . przy 2 kontach nie wywalilo mi od paru godzin jeszcze zadnego captcha ,a przy 10 co chwile.

potwierdzam jest to irytujące

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Jeśli się komuś odpowiednio zapłaci to obejdzie xD

 

komu i ile 4Head

Nie wiem ludzia co umią.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Witam serdecznie. Czy w chwili obecnej tylko beta testerzy otrzymują dostęp do bota? :)

 

@Edit

 

W jaki sposób uruchomić tego bota teraz? Odpalam tollsa, klikam na ikonke po lewej stronie i zamiast odpalić mi bota otwiera mi się winrar do rozpakowania plikow. :/

 

@Edit 2

 

Sprawa nie aktualna, bot uruchomiony, zabieram się za testy. Jakie szanse na wyłapanie bana ?

I druga sprawa, jak najlepiej ustawić zasięg i prędkość?

Opublikowano

Witam serdecznie. Czy w chwili obecnej tylko beta testerzy otrzymują dostęp do bota? :)

 

@Edit

 

W jaki sposób uruchomić tego bota teraz? Odpalam tollsa, klikam na ikonke po lewej stronie i zamiast odpalić mi bota otwiera mi się winrar do rozpakowania plikow. :/

 

@Edit 2

 

Sprawa nie aktualna, bot uruchomiony, zabieram się za testy. Jakie szanse na wyłapanie bana ?

I druga sprawa, jak najlepiej ustawić zasięg i prędkość?

szansa mała na bana zasięg i prędkość najlepiej zasięg 0.333 prędkość 1

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

 

Witam serdecznie. Czy w chwili obecnej tylko beta testerzy otrzymują dostęp do bota? :)

 

@Edit

 

W jaki sposób uruchomić tego bota teraz? Odpalam tollsa, klikam na ikonke po lewej stronie i zamiast odpalić mi bota otwiera mi się winrar do rozpakowania plikow. :/

 

@Edit 2

 

Sprawa nie aktualna, bot uruchomiony, zabieram się za testy. Jakie szanse na wyłapanie bana ?

I druga sprawa, jak najlepiej ustawić zasięg i prędkość?

szansa mała na bana zasięg i prędkość najlepiej zasięg 0.333 prędkość 1

 

 

Tak wolno ma chodzić? :)

A powiedz mi co z tym Capcha? Bo widzę czytając temat i z własnej autopsji że problem występuje ciągle i co jakieś 10 minut, jest strasznie upierdliwe to :/

Opublikowano

 

 

Witam serdecznie. Czy w chwili obecnej tylko beta testerzy otrzymują dostęp do bota? :)

 

@Edit

 

W jaki sposób uruchomić tego bota teraz? Odpalam tollsa, klikam na ikonke po lewej stronie i zamiast odpalić mi bota otwiera mi się winrar do rozpakowania plikow. :/

 

@Edit 2

 

Sprawa nie aktualna, bot uruchomiony, zabieram się za testy. Jakie szanse na wyłapanie bana ?

I druga sprawa, jak najlepiej ustawić zasięg i prędkość?

szansa mała na bana zasięg i prędkość najlepiej zasięg 0.333 prędkość 1

 

 

Tak wolno ma chodzić? :)

A powiedz mi co z tym Capcha? Bo widzę czytając temat i z własnej autopsji że problem występuje ciągle i co jakieś 10 minut, jest strasznie upierdliwe to :/

 

zedytowałem ten program tak że captcha idzie co 1h/2h nie 10m wieć nie usunełem captchy całkowicie ale nad tym pracuje ;D

Zdrajca MPCFORUM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...