Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Okradł na 9 tysięcy złotych


BezProcentów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

@up smieszniej bedzie jak mi cos udowodnia 

 

 

Spokojnie, udowodnią ;)

Dlaczego akurat 9k zl? Jesli ktos mi zajebie miecz+2 i powiem, ze dla mnie byl warty 150 tys euro, to tyle sie moge domagac?

 

Ty jesteś jakiś głupi czy z gimnazjum wróciłeś i mózg Ci nie pracuje? Od tego chociażby są rzeczoznawcy którzy jak będzie trzeba to dokładnie sprawdzą co ile było warte, a jak sam winny mówi że 9k było warte, to chyba wie co mówi ? :<

 

Rzeczoznawca wyceni jakies gowno na prywatnym serwerze metka?

Rzecz w tym, ze wartosc tych rzeczy = tyle, ile ktos jest w stanie za to dac.

Komus faktycznie mozg wyparowal, tylko komu?

Wezme kolege i zezna, ze chcial 150 tysi ojro dac, ale ze miecz zajebany, to bede sie domagac odszkodowania.

 

/Ahh, sorki. Myslalem, ze mowa wciaz o metinie, bo w koncu to dzial metin2? Czy moze cs?

 

Wszystko ma wartość - nawet itemy w metinie. Konta wyceniane i sprzedawane za kilka stówek, nawet tysięcy nie tylko na globalu. Żyjemy w takich czasach że nawet "wirtualna" rzecz przedstawia wartość materialną w postaci "KASY". A ty robisz z siebie kretyna pewnie na kolejnym multi które pójdzie zaraz do kasacji. 

 

Więc albo jesteś jednym z tych wymienionych w temacie upośledzonych życiem złodziei i dupa ci się ze strachu pali - próbujesz wyczaić sytuację , pokrzepić się bo ktoś napisze coś co cię uspokoi albo po prostu jesteś klaunem który założył konto i pajacuje teraz w temacie. A te osoby o których mowa tutaj na pewno bekną bo zapominasz o jednej rzeczy - o najgłośniejszej sprawie kradzieży kont / itemów w metinie sprzed kilku lat, gdzie był cały program w TVNpis o tym - właściciel konta które ukradziono / itemów które skradziono wycenił wartość poprzez czas jaki poświęcił itp itd - i taką wartość przy składaniu zgłoszenia w sądzie przyjęto i o taką wartość sądzono w tej sprawie. 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

@up smieszniej bedzie jak mi cos udowodnia 

 

 

Spokojnie, udowodnią ;)

Dlaczego akurat 9k zl? Jesli ktos mi zajebie miecz+2 i powiem, ze dla mnie byl warty 150 tys euro, to tyle sie moge domagac?

 

Ty jesteś jakiś głupi czy z gimnazjum wróciłeś i mózg Ci nie pracuje? Od tego chociażby są rzeczoznawcy którzy jak będzie trzeba to dokładnie sprawdzą co ile było warte, a jak sam winny mówi że 9k było warte, to chyba wie co mówi ? :<

 

Rzeczoznawca wyceni jakies gowno na prywatnym serwerze metka?

Rzecz w tym, ze wartosc tych rzeczy = tyle, ile ktos jest w stanie za to dac.

Komus faktycznie mozg wyparowal, tylko komu?

Wezme kolege i zezna, ze chcial 150 tysi ojro dac, ale ze miecz zajebany, to bede sie domagac odszkodowania.

 

/Ahh, sorki. Myslalem, ze mowa wciaz o metinie, bo w koncu to dzial metin2? Czy moze cs?

 

Wszystko ma wartość - nawet itemy w metinie. Konta wyceniane i sprzedawane za kilka stówek, nawet tysięcy nie tylko na globalu. Żyjemy w takich czasach że nawet "wirtualna" rzecz przedstawia wartość materialną w postaci "KASY". A ty robisz z siebie kretyna pewnie na kolejnym multi które pójdzie zaraz do kasacji. 

 

Więc albo jesteś jednym z tych wymienionych w temacie upośledzonych życiem złodziei i dupa ci się ze strachu pali - próbujesz wyczaić sytuację , pokrzepić się bo ktoś napisze coś co cię uspokoi albo po prostu jesteś klaunem który założył konto i pajacuje teraz w temacie. A te osoby o których mowa tutaj na pewno bekną bo zapominasz o jednej rzeczy - o najgłośniejszej sprawie kradzieży kont / itemów w metinie sprzed kilku lat, gdzie był cały program w TVNpis o tym - właściciel konta które ukradziono / itemów które skradziono wycenił wartość poprzez czas jaki poświęcił itp itd - i taką wartość przy składaniu zgłoszenia w sądzie przyjęto i o taką wartość sądzono w tej sprawie. 

 

Jestes mocno ograniczony i slepo zapatrzony w swoja doskonalosc.

Dokladnie napisalem, ze wartosc wynosi tyle, ile ktos jest w stanie za to dac, wiec swoja psychoanalize wsadz sobie, gdzie chcesz.

Opublikowano

@Fernald 

jakim zdaniem? Ty masz jakieś zdanie? Dla mnie opinia wyrobiona na podstawie nagłówka jest bezwartościowa. Skończ się ośmieszać facet i dorośnij. 

Pisałem o Antarisie bo ma spory związek ze sprawą - to i to gówno jest wałkiem, a poza tym to ta sama gra. 

 

 

/ odechciało mi się karmić trolla cya

lownfast

Opublikowano

@Fernald 

jakim zdaniem? Ty masz jakieś zdanie? Dla mnie opinia wyrobiona na podstawie nagłówka jest bezwartościowa. Skończ się ośmieszać facet i dorośnij. 

Pisałem o Antarisie bo ma spory związek ze sprawą - to i to gówno jest wałkiem, a poza tym to ta sama gra. 

No tak, tylko w przypadku antarisa, jak udowodnisz, ze "oszustwo" bylo zamierzone?

Masz jakies dowody na to, czy tylko pierdolisz, bo mozesz hipokryto

 

Trollem nie jestem. Chcialem tylko, zebys przedstawil cos wiecej niz "wiedze z naglowka tematu" :)

Opublikowano

 

@Fernald 

jakim zdaniem? Ty masz jakieś zdanie? Dla mnie opinia wyrobiona na podstawie nagłówka jest bezwartościowa. Skończ się ośmieszać facet i dorośnij. 

Pisałem o Antarisie bo ma spory związek ze sprawą - to i to gówno jest wałkiem, a poza tym to ta sama gra. 

No tak, tylko w przypadku antarisa, jak udowodnisz, ze "oszustwo" bylo zamierzone?

Masz jakies dowody na to, czy tylko pierdolisz, bo mozesz hipokryto

 

Trollem nie jestem. Chcialem tylko, zebys przedstawil cos wiecej niz "wiedze z naglowka tematu" :)

 

Skończ brylować tą swoją pseudointeligencją bo zdzierżyć tego nie mogę. Zupełnie nie jesteś w temacie i próbujesz się wypowiadać na podstawie własnych domysłów. Skoro jesteś zbyt leniwy żeby obejrzeć film autora tego tematu to pozwól, że Ci streszczę: mają/sprzedają bazy danych rejestrujących się użytkowników na ich serwerach i przez to okradają ich konta na innych portalach. 

Tymczasem twoja opinia jest gówno warta i nikt nie zgodzi się z Tobą, żeby ściągnąć ten temat, bo przede wszystkim chodzi tutaj o to żeby wszyscy grający tam pozmieniali sobie hasła póki nie jest za późno. 

 

Co do Antarisa, ten projekt był wałkiem od samego początku i administracja sama to pokazywała brakiem swoich kompetencji. Gdyby to nie był wałek to ludzie teraz by na nim grali, albo chociaż dostali oficjalne oświadczenie z przeprosinami i jakimś zadośćuczynieniem. 

 

Skończyłem z Tobą rozmowę. 

lownfast

Opublikowano

No i to jest prawdziwa kradzież. Bo dla mnie nie jest kradzieżą np. założenie serwera, który padnie po np 2 tygodniach.

Przecież skoro kasa leci i leci to po co wyłączać kopalnie złota? Nie ma to sensu. Owszem, wyłączenie serwera po 2tygodniach bo zarabia się mniej niż przez pierwsze dni to kurestwo, ale nie kradzież.

 

Co do baz to dobrze, że zacząłem używać innych losowo wygenerowanych haseł na każdym serwerze i polecam wam to samo.

Opublikowano

No i to jest prawdziwa kradzież. Bo dla mnie nie jest kradzieżą np. założenie serwera, który padnie po np 2 tygodniach.

Przecież skoro kasa leci i leci to po co wyłączać kopalnie złota? Nie ma to sensu. Owszem, wyłączenie serwera po 2tygodniach bo zarabia się mniej niż przez pierwsze dni to kurestwo, ale nie kradzież.

 

Co do baz to dobrze, że zacząłem używać innych losowo wygenerowanych haseł na każdym serwerze i polecam wam to samo.

Wiesz nie rozumiesz jednej rzeczy, team zjebal sprawe z antarisem ale makin nie moze robic nic bez zgody DM..

ban.gif

 

Opublikowano

 

No i to jest prawdziwa kradzież. Bo dla mnie nie jest kradzieżą np. założenie serwera, który padnie po np 2 tygodniach.

Przecież skoro kasa leci i leci to po co wyłączać kopalnie złota? Nie ma to sensu. Owszem, wyłączenie serwera po 2tygodniach bo zarabia się mniej niż przez pierwsze dni to kurestwo, ale nie kradzież.

 

Co do baz to dobrze, że zacząłem używać innych losowo wygenerowanych haseł na każdym serwerze i polecam wam to samo.

Wiesz nie rozumiesz jednej rzeczy, team zjebal sprawe z antarisem ale makin nie moze robic nic bez zgody DM..

 

Zgody nigdy nie będzie. Oni chcą, żeby ludzie po prostu zapomnieli o tym epizodzie na forum. Póki co wszystko idzie po ich myśli, wszystkie tematy w dziale Antarisa zostały poblokowane i nikomu już się nie chce tam wypowiadać. 

lownfast

Opublikowano

 

 

@Fernald 

jakim zdaniem? Ty masz jakieś zdanie? Dla mnie opinia wyrobiona na podstawie nagłówka jest bezwartościowa. Skończ się ośmieszać facet i dorośnij. 

Pisałem o Antarisie bo ma spory związek ze sprawą - to i to gówno jest wałkiem, a poza tym to ta sama gra. 

No tak, tylko w przypadku antarisa, jak udowodnisz, ze "oszustwo" bylo zamierzone?

Masz jakies dowody na to, czy tylko pierdolisz, bo mozesz hipokryto

 

Trollem nie jestem. Chcialem tylko, zebys przedstawil cos wiecej niz "wiedze z naglowka tematu" :)

 

Skończ brylować tą swoją pseudointeligencją bo zdzierżyć tego nie mogę. Zupełnie nie jesteś w temacie i próbujesz się wypowiadać na podstawie własnych domysłów. Skoro jesteś zbyt leniwy żeby obejrzeć film autora tego tematu to pozwól, że Ci streszczę: mają/sprzedają bazy danych rejestrujących się użytkowników na ich serwerach i przez to okradają ich konta na innych portalach. 

Tymczasem twoja opinia jest gówno warta i nikt nie zgodzi się z Tobą, żeby ściągnąć ten temat, bo przede wszystkim chodzi tutaj o to żeby wszyscy grający tam pozmieniali sobie hasła póki nie jest za późno. 

 

Co do Antarisa, ten projekt był wałkiem od samego początku i administracja sama to pokazywała brakiem swoich kompetencji. Gdyby to nie był wałek to ludzie teraz by na nim grali, albo chociaż dostali oficjalne oświadczenie z przeprosinami i jakimś zadośćuczynieniem. 

 

Skończyłem z Tobą rozmowę. 

 

Gosciu, co z toba jest nie tak?

Dodajesz sam slowa do moich wypowiedzi. Nigdzie nie napisalem nic o sciaganiu tematu.

Piszesz, ze opieram sie na domyslach. W kwestii antarisa na czym sie opierasz? Na faktach, dowodach czy wlasnych domyslach?

Zjebany troche

Opublikowano

 

 

No i to jest prawdziwa kradzież. Bo dla mnie nie jest kradzieżą np. założenie serwera, który padnie po np 2 tygodniach.

Przecież skoro kasa leci i leci to po co wyłączać kopalnie złota? Nie ma to sensu. Owszem, wyłączenie serwera po 2tygodniach bo zarabia się mniej niż przez pierwsze dni to kurestwo, ale nie kradzież.

 

Co do baz to dobrze, że zacząłem używać innych losowo wygenerowanych haseł na każdym serwerze i polecam wam to samo.

Wiesz nie rozumiesz jednej rzeczy, team zjebal sprawe z antarisem ale makin nie moze robic nic bez zgody DM..

 

Zgody nigdy nie będzie. Oni chcą, żeby ludzie po prostu zapomnieli o tym epizodzie na forum. Póki co wszystko idzie po ich myśli, wszystkie tematy w dziale Antarisa zostały poblokowane i nikomu już się nie chce tam wypowiadać. 

 

Ty nadal chlopie nie rozumiesz.. To jest duza firma dla ktorej mpc to tylko jakies tam forum ktore robi dochody, makin jest po to by je pilnowal i rozwijal, kwestia antarisa wyglada tak ze makin mial tylko nadzorowac a ze team zrobil co zrobil wbrew ich umowy no to tak sie skonczylo, zgoda bedzie pewnie niebawem bo nie tylko wy czekacie na oswiadczenie. Ale jak mowilem to nie zalezy od makina, rozmawialem z nim o tym wiele razy, jak szukasz problemu do tego projektu to idz do tych przydupasow co go tworzyli

ban.gif

 

Opublikowano

Hur hur hur.. Hurrr.
Hur.. Hurr..
Bronić się zawzięcie i jeszcze się tym chwalić. Chłopaki, nie chciałbym teraz być na waszym miejscu. Trzeba brać odpowiedzialność za to, co się robi w internecie i poniesiecie tego konsekwencje.

Opublikowano

Gdzie masz napisane albo pokazane ze ktos sie wlamal na maila lub konto steam? chyba ze chodzi ci o wypowiedz mentosa ale przytocze ze te 9tysiecy to jakas bajeczka.

Ty koles nie wiesz co mowisz chyba ,wlamow na e-maila bylo 1000 , a zastanow sie po co ? Konta orgin, steam itp. , z wielu gier pozniej trafiaja na allegro. Teraz kolego kazde zajebane konto bedzie liczone w pln. , a to i tak jest hu*j bo ten zjeb co sprzedawal bazy danych dostanie taki wyrok ,ze jego wnuczki beda zapierdalac z komornikiem na koncie az splaca to co ten zjeb nakradl.

22344265592089132691.jpg
Opublikowano

 

Gdzie masz napisane albo pokazane ze ktos sie wlamal na maila lub konto steam? chyba ze chodzi ci o wypowiedz mentosa ale przytocze ze te 9tysiecy to jakas bajeczka.

Ty koles nie wiesz co mowisz chyba ,wlamow na e-maila bylo 1000 , a zastanow sie po co ? Konta orgin, steam itp. , z wielu gier pozniej trafiaja na allegro. Teraz kolego kazde zajebane konto bedzie liczone w pln. , a to i tak jest hu*j bo ten zjeb co sprzedawal bazy danych dostanie taki wyrok ,ze jego wnuczki beda zapierdalac z komornikiem na koncie az splaca to co ten zjeb nakradl.

 

Nie przypominam sobie, by dlugi przechodzily na czlonkow rodziny, poza 3 przypadkami.

 

@PelnoSyfu chyba wyraznie napisalem, ze poza pewnymi przypadkami, wiec nie musisz dopisywac czegos, co wiem.

Opublikowano

 

 

Gdzie masz napisane albo pokazane ze ktos sie wlamal na maila lub konto steam? chyba ze chodzi ci o wypowiedz mentosa ale przytocze ze te 9tysiecy to jakas bajeczka.

Ty koles nie wiesz co mowisz chyba ,wlamow na e-maila bylo 1000 , a zastanow sie po co ? Konta orgin, steam itp. , z wielu gier pozniej trafiaja na allegro. Teraz kolego kazde zajebane konto bedzie liczone w pln. , a to i tak jest hu*j bo ten zjeb co sprzedawal bazy danych dostanie taki wyrok ,ze jego wnuczki beda zapierdalac z komornikiem na koncie az splaca to co ten zjeb nakradl.

 

Nie przypominam sobie, by dlugi przechodzily na czlonkow rodziny, poza 3 przypadkami.

 

Z tego co wiem jak się bierze spadek po kimś to przechodzi wszystko na niego ;)

Opublikowano

Kazda drama, dobra drama. Mozna przynajmniej cos poczytac zanim Pandora znowu wystartuje. :D

EVGA GTX 1070 SC

Intel Core I7 6700k 4.4ghz

DDR4 16GB 2666mhz

Z170a M3 GAMING

Opublikowano

Ktoś chętny na  wymyślenie i zrobienie nowego systemu logowania? Trzeba coś zrobić, żeby to skurwysyństwo się nie rozprzestrzeniało. 

Opublikowano

Ktoś chętny na  wymyślenie i zrobienie nowego systemu logowania? Trzeba coś zrobić, żeby to skurwysyństwo się nie rozprzestrzeniało. 

Z tego co wiem, to perserga kontaktowal sie z dzialem research&development samsunga.

Na jego kolejnym serwerze bedzie logowanie za pomoca skanera biometrycznego siatkowki oka, wykorzystywanego we flagowych produktach linii galaxy

Z czasem, z czasem rewolucje same przyjda, tylko trzeba poczekac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...