Skocz do zawartości

#Filip

Members
 • Zawartość

  435
 • Rejestracja

 • Ostatnio

2 obserwujących

O #Filip

 • Ranga
  Początkujący III

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1769 wyświetleń profilu
 1. Jakieś gówna się panoszą po tym forum, ja nie wiem co się dzieje. Czekam na jakiś twój serwer xD
 2. Source to takie coś xD Pojęcia nie masz o tym co robisz xD
 3. Kim Ty jesteś, placku, żeby komentować innych?
 4. Dawno temu pisane. Nie pomagam w dodawaniu, jak coś jest nie tak to dajcie znać search chest.rar https://www.virustotal.com/#/file/aeebe6fd466ed1a3aca6ca4f1233895ab1b4384e3176b88d1425861b511456c4/detection
 5. Widzisz różnicę między tym CGraphicText* pkDefaultFont = (iType == CPythonChat::WHISPER_TYPE_GM) ? static_cast<CGraphicText*>(DefaultItalicFont_GetResource()) : static_cast<CGraphicText*>(DefaultFont_GetResource()); a tym? CGraphicText* pkDefaultFont = static_cast<CGraphicText*>(DefaultFont_GetResource()); C++ jest szybki i nie będzie różnicy w szybkości działania takiego projektu, ale uczmy się dobrych przyzwyczajeń.
 6. Wytłumaczcie mi jeszcze ten kod: CGraphicText* pkDefaultFont = (iType == CPythonChat::WHISPER_TYPE_GM) ? static_cast<CGraphicText*>(DefaultFont_GetResource()) : static_cast<CGraphicText*>(DefaultFont_GetResource()); Nie znam się na tych c plus plusach. Co to robi?
 7. Bo jakieś dwa noname kłócą się o linijkę publicznego kodu
 8. O kurwa to dojebali Jak zobaczyłem temat to się przestrachałem, ale serwer jest tak żałosny, że nawet nie ma co go składać
 9. Witajcie, przyjaciele. Z racji, że mam fikuśny interface i serwery easy to dużo ulepszaczy, kd i bonusów to czasami okno ulepszania, które tworzy się "automatycznie" (game wysyła informacje do klienta o kolejnym ulepszaczu, klient wczytuje informacje o ulepszanym przedmiocie i następnym jego poziomie z pamięci [pierdoły, może nawet sam to źle rozumiem, ale to nie istotne]) staje się zbyt duże i gra uruchomiona w mniejszej rozdzielczości po prostu nie wyświetla całego okna. Posiedziałem chwilkę z tym i to sobie zmieniłem. Jak to wygląda? Linkacze do tego: http://wklej.to/CZGFr https://mega.nz/#!B5MmXKCZ!bAAb4cdwUboooM9aSPxnOAQVSMZcVuKkiIDvzrkgprY Trzymajcie się, świry.

×