Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Okradł na 9 tysięcy złotych


BezProcentów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, z odsieczą z góry odpowiem po co:


 


- Posiadam własny serwer, gdzie ludzie również dziwią się 'ale jak to zostałem okradziony' i wiem, że to nie ma nic wspólnego z winą administracji ale niestety my musimy pomagać albo dostawać 'kosza' od gracza, ale jaką kur.ą trzeba być aby opierdalać z pixeli w grze?


 


Do nowych serwerów z ambicjami - Polecam wam dodać sprawdzanie słabych haseł przy rejestracji za pomocą bazy haseł [tutaj już musicie z ekipą ustalić randomowe słabe hasła bez znaków specjalnych itd itd.]


 


Averios & Spółka posiadają ~ 1 mln kont.


Wszystko wyjaśnione w filmie:


https://www.youtube.com/watch?v=JKDOnc3_J5w


To te ss z filmu gówna:


6276914754468751533548.png


5858214754468751533548.jpeg


 


Numer gg tego złodzieja: GG:34089988


Pozdrawiam i precz z takimi gównami, @boooooo ten hardzik na 'boku' z*******y musi być, majch3r i kolejne gówno, dragonmt2 hahaha. Bambos jak tam puca u makina?


 


Pozdro dla normalnych, już nawet @Lajk™ szanuje


Ebać złodzieji i oszustów.


 


edit, dodaję tego pana na życzenie:


c5bad2bf179474f1808c636fdecaceaf.png


 


Kolejna dawka:


7c1634896a3d284e84a8e4c9c8c55b43.png


d7b22eb6bef7e5c8c424bd2da71977e8.png


Perserga robi dramy yt hit!


 


22890780e541a9fc84b81bae02a70818.png


94cd0f2d83b695ab9cdace6078049433.png

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

E ziomuś, nie wpierdalaj mnie do tej ekipy xD

A reszte to wypierdolcie permy i zakazy i gitara.

Opublikowano

Szczerze to każdy może sobie założyć podobne gg i popisać wiadomości.
Widać człowieku masz jakiś problem ze sobą.
Nazywasz wszystkich złodziejami... a w sumie to na tym filmie nic takiego nie ma.
Jeśli szukasz rozgłosu to najlepiej na dramach idź nagrać całą prawdę w końcu wszystko wiesz :)

Dosłownie wierze jak można być taką pustą osobą.

Opublikowano

Każdy wie , że averios ma baze danych większości serwerów  , więc nic nowego nie odkryłeś . A to że ja czy life piszemy z mentosem o metinie  , nie o jakichś przekrętach ( chociaż i tak jestem pewien , że to jakiś fake ) To co w tym złego ?  

Opublikowano

Szczerze to każdy może sobie założyć podobne gg i popisać wiadomości.

Widać człowieku masz jakiś problem ze sobą.

Nazywasz wszystkich złodziejami... a w sumie to na tym filmie nic takiego nie ma.

Jeśli szukasz rozgłosu to najlepiej na dramach idź nagrać całą prawdę w końcu wszystko wiesz :)

 

Dosłownie wierze jak można być taką pustą osobą.

Majch3r wypierdalaj oszuscie proszę o perma dla tego zjeba.

Opublikowano

Ogólnie nie przejmował bym się wiadomościami które próbują zatuszować całą tą sprawę.

W tych bazach można znaleźć też masę kont z mpc więc połowa komentarzy będzie walona i tak na lewo  :)

Opublikowano

Każdy wie , że averios ma baze danych większości serwerów  , więc nic nowego nie odkryłeś . A to że ja czy life piszemy z mentosem o metinie  , nie o jakichś przekrętach ( chociaż i tak jestem pewien , że to jakiś fake ) To co w tym złego ?  

c1805a3b3f226bc3a210c10a75d47d6e.png

Fake jak c**j złodziejom mówię nie.... widziałem czy mentos pisał z life o opierdalaniu czy nie heh

Opublikowano

Szczerze to każdy może sobie założyć podobne gg i popisać wiadomości.

Widać człowieku masz jakiś problem ze sobą.

Nazywasz wszystkich złodziejami... a w sumie to na tym filmie nic takiego nie ma.

Jeśli szukasz rozgłosu to najlepiej na dramach idź nagrać całą prawdę w końcu wszystko wiesz :)

 

Dosłownie wierze jak można być taką pustą osobą.

No tyle że ja mogę potwierdzić rozmowami na gg z Mentosem :D

Opublikowano

 

Szczerze to każdy może sobie założyć podobne gg i popisać wiadomości.

Widać człowieku masz jakiś problem ze sobą.

Nazywasz wszystkich złodziejami... a w sumie to na tym filmie nic takiego nie ma.

Jeśli szukasz rozgłosu to najlepiej na dramach idź nagrać całą prawdę w końcu wszystko wiesz :)

 

Dosłownie wierze jak można być taką pustą osobą.

Majch3r wypierdalaj oszuscie proszę o perma dla tego zjeba.

 

Ale o co ci biega człowieku ? Nawet Cię nie znam.

Bo co serwer NetMetin mam to już złodziejem jestem ??

 

Boże człowieku naprawdę jesteś jakiś lekko rąbnięty.

Niby kogo okradłem, komu coś zarąbałem ?? ....

 

Jeśli coś masz to napisz i pokaż dowody na chwilę obecną to co robisz to jest zniesławienie, a takie rzeczy są karalne.

Opublikowano

 

 

Szczerze to każdy może sobie założyć podobne gg i popisać wiadomości.

Widać człowieku masz jakiś problem ze sobą.

Nazywasz wszystkich złodziejami... a w sumie to na tym filmie nic takiego nie ma.

Jeśli szukasz rozgłosu to najlepiej na dramach idź nagrać całą prawdę w końcu wszystko wiesz :)

 

Dosłownie wierze jak można być taką pustą osobą.

Majch3r wypierdalaj oszuscie proszę o perma dla tego zjeba.

 

Ale o co ci biega człowieku ? Nawet Cię nie znam.

Bo co serwer NetMetin mam to już złodziejem jestem ??

 

Boże człowieku naprawdę jesteś jakiś lekko rąbnięty.

Niby kogo okradłem, komu coś zarąbałem ?? ....

 

Jeśli coś masz to napisz i pokaż dowody na chwilę obecną to co robisz to jest zniesławienie, a takie rzeczy są karalne.

 

Nie, bo jesteś typem, który tylko $$  zlicza.

Jak tam reklamy spamem na gg? Zaspamiłeś mi 3 konta

Rób tam kariere na yt żebyś miał czym wypromować ten syf

Opublikowano

Ej, mentosik. Po pierwsze nigdy nikogo nie oszukałem na hajs. Nie przypominam sobie żebym kogoś wgl oszukał. Po drugie. Tak robimy nestorie, na boku robię sobie harda i to nie jest tajemnicą, tajemnica jest to co na nim jest. Po trzecie. Nie wiesz dlaczego robię harda to się nie wypowiadaj :) Po czwarte. O tym BombWorku nie pisałem tylko Tobie, ale wszystkim tym co miałem na gg. Mogłeś pokazać treść mojej wypowiedzi. Po piąte. Skoro potafiles oczernic mnie za nic, to pewnie większość których pokazałeś z filmikiem tak samo było :) PS. Co jest złego w robieniu sobie serwerka na boku?

 

@Edit

 

Majcher kupował u mnie modele i żadnych problemów nie było.

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Ej, mentosik. Po pierwsze nigdy nikogo nie oszukałem na hajs. Nie przypominam sobie żebym kogoś wgl oszukał. Po drugie. Tak robimy nestorie, na boku robię sobie harda i to nie jest tajemnicą, tajemnica jest to co na nim jest. Po trzecie. Nie wiesz dlaczego robię harda to się nie wypowiadaj :) Po czwarte. O tym BombWorku nie pisałem tylko Tobie, ale wszystkim tym co miałem na gg. Mogłeś pokazać treść mojej wypowiedzi. Po piąte. Skoro potafiles oczernic mnie za nic, to pewnie większość których pokazałeś z filmikiem tak samo było :) PS. Co jest złego w robieniu sobie serwerka na boku?

 

@Edit

 

Majcher kupował u mnie modele i żadnych problemów nie było.

Nie jestem żaden mentos, a to jest złego że w metinie jest x ogarniętych osób, które nie muszą się ukrywać i chcą zrobić  dobry serwer - robią go a potem tracą przez takie 'gówna na  boku' gdzie administracja zmienia nicki i jest nikomu nieznana i wychodzi potem cyrk o 30% mniejszy niż na antaris ale jednak cyrk. [tak tak teraz nicku nie zmienisz bo zbroja osrana]

Opublikowano

 

 

 

Szczerze to każdy może sobie założyć podobne gg i popisać wiadomości.

Widać człowieku masz jakiś problem ze sobą.

Nazywasz wszystkich złodziejami... a w sumie to na tym filmie nic takiego nie ma.

Jeśli szukasz rozgłosu to najlepiej na dramach idź nagrać całą prawdę w końcu wszystko wiesz :)

 

Dosłownie wierze jak można być taką pustą osobą.

Majch3r wypierdalaj oszuscie proszę o perma dla tego zjeba.

 

Ale o co ci biega człowieku ? Nawet Cię nie znam.

Bo co serwer NetMetin mam to już złodziejem jestem ??

 

Boże człowieku naprawdę jesteś jakiś lekko rąbnięty.

Niby kogo okradłem, komu coś zarąbałem ?? ....

 

Jeśli coś masz to napisz i pokaż dowody na chwilę obecną to co robisz to jest zniesławienie, a takie rzeczy są karalne.

 

Nie, bo jesteś typem, który tylko $$  zlicza.

Jak tam reklamy spamem na gg? Zaspamiłeś mi 3 konta

Rób tam kariere na yt żebyś miał czym wypromować ten syf

 

 

 

 

 

Szczerze to każdy może sobie założyć podobne gg i popisać wiadomości.

Widać człowieku masz jakiś problem ze sobą.

Nazywasz wszystkich złodziejami... a w sumie to na tym filmie nic takiego nie ma.

Jeśli szukasz rozgłosu to najlepiej na dramach idź nagrać całą prawdę w końcu wszystko wiesz  :)

 

Dosłownie wierze jak można być taką pustą osobą.

Majch3r wypierdalaj oszuscie proszę o perma dla tego zjeba.

 

Ale o co ci biega człowieku ? Nawet Cię nie znam.

Bo co serwer NetMetin mam to już złodziejem jestem ??

 

Boże człowieku naprawdę jesteś jakiś lekko rąbnięty.

Niby kogo okradłem, komu coś zarąbałem ?? ....

 

Jeśli coś masz to napisz i pokaż dowody na chwilę obecną to co robisz to jest zniesławienie, a takie rzeczy są karalne.

 

Nie, bo jesteś typem, który tylko $$  zlicza.

Jak tam reklamy spamem na gg? Zaspamiłeś mi 3 konta

Rób tam kariere na yt żebyś miał czym wypromować ten syf

 

 

Ok, wszystko jasne widzę, że zazdrościsz mi tego, że pracuję nad kolejnych serwerem ​nad którym poświęciliśmy z ekipą sporo czasu i miałem serwer, który podobał się ludziom i który mimo wszystko stoi do dnia dzisiejszego. 

A to czy robię serwery pod hajs to myślę, że to powinna być ocena graczy, a nie Twoja.

Spoko możesz nazywać moje serwery gównem itd. mnie to nie obchodzi możesz sobie mówić co chcesz ...

Ale nie masz prawa nazywać mnie złodziejem wypraszam to sobie. 

 

 

 

 

Szczerze to każdy może sobie założyć podobne gg i popisać wiadomości.

Widać człowieku masz jakiś problem ze sobą.

Nazywasz wszystkich złodziejami... a w sumie to na tym filmie nic takiego nie ma.

Jeśli szukasz rozgłosu to najlepiej na dramach idź nagrać całą prawdę w końcu wszystko wiesz  :)

 

Dosłownie wierze jak można być taką pustą osobą.

Majch3r wypierdalaj oszuscie proszę o perma dla tego zjeba.

 

Ale o co ci biega człowieku ? Nawet Cię nie znam.

Bo co serwer NetMetin mam to już złodziejem jestem ??

 

Boże człowieku naprawdę jesteś jakiś lekko rąbnięty.

Niby kogo okradłem, komu coś zarąbałem ?? ....

 

Jeśli coś masz to napisz i pokaż dowody na chwilę obecną to co robisz to jest zniesławienie, a takie rzeczy są karalne.

 

Nie, bo jesteś typem, który tylko $$  zlicza.

Jak tam reklamy spamem na gg? Zaspamiłeś mi 3 konta

Rób tam kariere na yt żebyś miał czym wypromować ten syf

 

 

Ok, wszystko jasne widzę, że zazdrościsz mi tego, że pracuję nad kolejnych serwerem, nad którym poświęciliśmy z ekipą sporo czasu.

A to czy robię serwery pod hajs to myślę, że to powinna być ocena graczy, a nie Twoja.

Spoko możesz nazywać moje serwery gównem itd. mnie to nie obchodzi możesz sobie mówić co chcesz ...

Ale nie masz prawa nazywać mnie złodziejem, bo jeśli 

Opublikowano

 

 

 

 

Szczerze to każdy może sobie założyć podobne gg i popisać wiadomości.

Widać człowieku masz jakiś problem ze sobą.

Nazywasz wszystkich złodziejami... a w sumie to na tym filmie nic takiego nie ma.

Jeśli szukasz rozgłosu to najlepiej na dramach idź nagrać całą prawdę w końcu wszystko wiesz :)

 

Dosłownie wierze jak można być taką pustą osobą.

Majch3r wypierdalaj oszuscie proszę o perma dla tego zjeba.

 

Ale o co ci biega człowieku ? Nawet Cię nie znam.

Bo co serwer NetMetin mam to już złodziejem jestem ??

 

Boże człowieku naprawdę jesteś jakiś lekko rąbnięty.

Niby kogo okradłem, komu coś zarąbałem ?? ....

 

Jeśli coś masz to napisz i pokaż dowody na chwilę obecną to co robisz to jest zniesławienie, a takie rzeczy są karalne.

 

Nie, bo jesteś typem, który tylko $$  zlicza.

Jak tam reklamy spamem na gg? Zaspamiłeś mi 3 konta

Rób tam kariere na yt żebyś miał czym wypromować ten syf

 

 

 

 

 

Szczerze to każdy może sobie założyć podobne gg i popisać wiadomości.

Widać człowieku masz jakiś problem ze sobą.

Nazywasz wszystkich złodziejami... a w sumie to na tym filmie nic takiego nie ma.

Jeśli szukasz rozgłosu to najlepiej na dramach idź nagrać całą prawdę w końcu wszystko wiesz  :)

 

Dosłownie wierze jak można być taką pustą osobą.

Majch3r wypierdalaj oszuscie proszę o perma dla tego zjeba.

 

Ale o co ci biega człowieku ? Nawet Cię nie znam.

Bo co serwer NetMetin mam to już złodziejem jestem ??

 

Boże człowieku naprawdę jesteś jakiś lekko rąbnięty.

Niby kogo okradłem, komu coś zarąbałem ?? ....

 

Jeśli coś masz to napisz i pokaż dowody na chwilę obecną to co robisz to jest zniesławienie, a takie rzeczy są karalne.

 

Nie, bo jesteś typem, który tylko $$  zlicza.

Jak tam reklamy spamem na gg? Zaspamiłeś mi 3 konta

Rób tam kariere na yt żebyś miał czym wypromować ten syf

 

Ok, wszystko jasne widzę, że zazdrościsz mi tego, że pracuję nad kolejnych serwerem ​nad którym poświęciliśmy z ekipą sporo czasu i miałem serwer, który podobał się ludziom i który mimo wszystko stoi do dnia dzisiejszego. 

A to czy robię serwery pod hajs to myślę, że to powinna być ocena graczy, a nie Twoja.

Spoko możesz nazywać moje serwery gównem itd. mnie to nie obchodzi możesz sobie mówić co chcesz ...

Ale nie masz prawa nazywać mnie złodziejem wypraszam to sobie. 

 

 

 

 

Szczerze to każdy może sobie założyć podobne gg i popisać wiadomości.

Widać człowieku masz jakiś problem ze sobą.

Nazywasz wszystkich złodziejami... a w sumie to na tym filmie nic takiego nie ma.

Jeśli szukasz rozgłosu to najlepiej na dramach idź nagrać całą prawdę w końcu wszystko wiesz  :)

 

Dosłownie wierze jak można być taką pustą osobą.

Majch3r wypierdalaj oszuscie proszę o perma dla tego zjeba.

 

Ale o co ci biega człowieku ? Nawet Cię nie znam.

Bo co serwer NetMetin mam to już złodziejem jestem ??

 

Boże człowieku naprawdę jesteś jakiś lekko rąbnięty.

Niby kogo okradłem, komu coś zarąbałem ?? ....

 

Jeśli coś masz to napisz i pokaż dowody na chwilę obecną to co robisz to jest zniesławienie, a takie rzeczy są karalne.

 

Nie, bo jesteś typem, który tylko $$  zlicza.

Jak tam reklamy spamem na gg? Zaspamiłeś mi 3 konta

Rób tam kariere na yt żebyś miał czym wypromować ten syf

 

Ok, wszystko jasne widzę, że zazdrościsz mi tego, że pracuję nad kolejnych serwerem, nad którym poświęciliśmy z ekipą sporo czasu.

A to czy robię serwery pod hajs to myślę, że to powinna być ocena graczy, a nie Twoja.

Spoko możesz nazywać moje serwery gównem itd. mnie to nie obchodzi możesz sobie mówić co chcesz ...

Ale nie masz prawa nazywać mnie złodziejem, bo jeśli 

 

Mam ci zazdrościć, że musisz ratować serwer reklamą u złodzieja, który spamuje ludziom na zajebane maile i tego typu rzeczy? To pozdro.

4cf5a5a6b00b5a953b9bb2618af79f91.png

Opublikowano

 

Ej, mentosik. Po pierwsze nigdy nikogo nie oszukałem na hajs. Nie przypominam sobie żebym kogoś wgl oszukał. Po drugie. Tak robimy nestorie, na boku robię sobie harda i to nie jest tajemnicą, tajemnica jest to co na nim jest. Po trzecie. Nie wiesz dlaczego robię harda to się nie wypowiadaj :) Po czwarte. O tym BombWorku nie pisałem tylko Tobie, ale wszystkim tym co miałem na gg. Mogłeś pokazać treść mojej wypowiedzi. Po piąte. Skoro potafiles oczernic mnie za nic, to pewnie większość których pokazałeś z filmikiem tak samo było :) PS. Co jest złego w robieniu sobie serwerka na boku?

 

@Edit

 

Majcher kupował u mnie modele i żadnych problemów nie było.

Nie jestem żaden mentos, a to jest złego że w metinie jest x ogarniętych osób, które nie muszą się ukrywać i chcą zrobić dobry serwer - robią go a potem tracą przez takie 'gówna na boku' gdzie administracja zmienia nicki i jest nikomu nieznana i wychodzi potem cyrk o 30% mniejszy niż na antaris ale jednak cyrk. [tak tak teraz nicku nie zmienisz bo zbroja osrana]

Myślałem, że jesteś normalny, ale okazuje się, że nie. Co Ty ode mnie chcesz? Już mówiłem, że jak nie znasz mojej historii dlaczego na boku zacząłem robić harda to się nie wypowiadaj. Na pierwszym miejscu i tak jest nestoria :) Za to Ty coś kombinujesz!

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Boże i o to masz do mnie pretensje, że ziomek spamił do Ciebie wiadomościami z serwerem.
Człowieku weź się ogarnij i napij się meliski to dobrze Ci zrobi.


A tak poza tym dziękuję za reklamę nowego serwera ;)
Jak skończę to dam Ci znać.

Opublikowano

 

 

Szczerze to każdy może sobie założyć podobne gg i popisać wiadomości.

Widać człowieku masz jakiś problem ze sobą.

Nazywasz wszystkich złodziejami... a w sumie to na tym filmie nic takiego nie ma.

Jeśli szukasz rozgłosu to najlepiej na dramach idź nagrać całą prawdę w końcu wszystko wiesz :)

 

Dosłownie wierze jak można być taką pustą osobą.

Majch3r wypierdalaj oszuscie proszę o perma dla tego zjeba.

 

Ale o co ci biega człowieku ? Nawet Cię nie znam.

Bo co serwer NetMetin mam to już złodziejem jestem ??

 

Boże człowieku naprawdę jesteś jakiś lekko rąbnięty.

Niby kogo okradłem, komu coś zarąbałem ?? ....

 

Jeśli coś masz to napisz i pokaż dowody na chwilę obecną to co robisz to jest zniesławienie, a takie rzeczy są karalne.

 

Mówisz że takie rzeczy są karalne o twój serwer to co może lgalny jest? ^^ więc proszę nie zasłaniaj się tu prawem ok?.

Opublikowano

 

Boże i o to masz do mnie pretensje, że ziomek spamił do Ciebie wiadomościami z serwerem.

Człowieku weź się ogarnij i napij się meliski to dobrze Ci zrobi.

 

 

A tak poza tym dziękuję za reklamę nowego serwera ;)

Jak skończę to dam Ci znać.

 

 

Awaria systemu awaria systemu, proszę uruchomić mózg.

 

 

Lecę po popcorn bo widzę że będzie kabaret  :)

Ale Bambosowi eq oddaj bo ci prezka wyleci już pisze do Makina 

 

Opublikowano

Wszędzie dramy, przez 7 lat się nic nie zmieniło i nie zmieni. Tylko nowi ludzie do tego dochodzą. 

Drama dramą, nikt chyba nie lubi być opierdalany? Myślę że nie było by Ci miło.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...