Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zandia [Dedyk] [Medium]


ρσєτα

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy mi się wydaje czy jakoś liczba osób spadła? Nie chodzi mi "teraz o 11:41" tylko ogólnie..

Tak dobry serwer, a jakoś im na tym nie zależy, nigdzie nie widzę reklamy oprócz YT(i to nie tak często)

Bug z teleportowaniem do Lorda naprawiony? (Zgłaszałem tydzień temu). Pozdrawiam :)

Przy podawaniu bugu, powiedziałem, że jak umrzesz w normalnym i trudnym, nacisniesz Rozpocznij w mieście i jesteś u LORDA. WTF

  • Odpowiedzi 770
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Ile potrzeba % na potwory, aby zbic tego berana? Skonczylem konary, mam 37% na potwory+ Aura P. A przy 10% regeneruje sobie hp i juz dupa, moge go tak bic bez konca :O

Zrób kask na trucie i otruj go przy 10-15% HP.

 

Trochę zjebanie, że robicie drop blasków w sobotę w godzinach 18-21 gdzie zazwyczaj ludzie są poza domem.

 

Mam 2 helmiki, w jednym zbijam do ok 25%, potem na trucie zakladam. A i tak skur**** sie zregeneruje :D No coz pokombinuje z tym lizaczkiem, wbije lepsze sr i sie obczaji :)

Nie czaruj.

Opublikowano

Czy mi się wydaje czy jakoś liczba osób spadła? Nie chodzi mi "teraz o 11:41" tylko ogólnie..

Tak dobry serwer, a jakoś im na tym nie zależy, nigdzie nie widzę reklamy oprócz YT(i to nie tak często)

Bug z teleportowaniem do Lorda naprawiony? (Zgłaszałem tydzień temu). Pozdrawiam :)

Przy podawaniu bugu, powiedziałem, że jak umrzesz w normalnym i trudnym, nacisniesz Rozpocznij w mieście i jesteś u LORDA. WTF

To nie jest bug:)

zandia_sygna.png

Opublikowano

W takim razie loch małp nie ma sensu, bo właśnie o to chodziło, żeby przebiec cały loch, aby dostać się na bossa.., no ale ok ..

Opublikowano

W takim razie loch małp nie ma sensu, bo właśnie o to chodziło, żeby przebiec cały loch, aby dostać się na bossa.., no ale ok ..

Niby dlaczego nie ma sensu wchodzisz,zbijasz, wychodzisz, lvlujesz nie tracisz czasu na jakiś lordach.

Opublikowano

 MOZE WYTLUMACZY JAKIS SZANOWNY CZLONEK NASZEJ ADMINISTRACJI CZEMU GDY SIE LOGUJE WIDNIEJE NAPIS:

 

attachicon.gifBez tytułu.png

 

 

 

?????????????

Pewnie spowodowane yang bugiem, ale już jest za późno bo ludzie w nocy ostro pobugowali yangi :P

Opublikowano

HAHAA POZDRO DLA SERWERKA WIEDZIALEM ZE PADNIE XDDDD

Prędzej ty padniesz po jednym Harnasiu niż serwer.

 

/antywarn

Ile mniej więcej potrwa przerwa bo miała być 'chwilka' ;)

Opublikowano

 

 MOZE WYTLUMACZY JAKIS SZANOWNY CZLONEK NASZEJ ADMINISTRACJI CZEMU GDY SIE LOGUJE WIDNIEJE NAPIS:

 

attachicon.gifBez tytułu.png

 

 

 

?????????????

Pewnie spowodowane yang bugiem, ale już jest za późno bo ludzie w nocy ostro pobugowali yangi :P

 

 

Masz na myśli "te" osoby? Znalazłem wszystko co zostało rozdane przez tego "osobnika". Wszystkie konta które miały z nim handel zostały zablokowane już po 3. Po 6 była przerwa która wprowadziła poprawkę. Aktualnie pracujemy nad głębszym szukaniem czy coś się gdzieś nie ostało. Serwer będzie włączony :)

66fcd37fd3e259e556c6347127aa83f1.png

zandia_sygna.png

Opublikowano

 

 

 MOZE WYTLUMACZY JAKIS SZANOWNY CZLONEK NASZEJ ADMINISTRACJI CZEMU GDY SIE LOGUJE WIDNIEJE NAPIS:

 

attachicon.gifBez tytułu.png

 

 

 

?????????????

Pewnie spowodowane yang bugiem, ale już jest za późno bo ludzie w nocy ostro pobugowali yangi :P

 

 

Masz na myśli "te" osoby? Znalazłem wszystko co zostało rozdane przez tego "osobnika". Wszystkie konta które miały z nim handel zostały zablokowane już po 3. Po 6 była przerwa która wprowadziła poprawkę. Aktualnie pracujemy nad głębszym szukaniem czy coś się gdzieś nie ostało. Serwer będzie włączony :)

66fcd37fd3e259e556c6347127aa83f1.png

 

Przecież nie jesteś w stanie zbanować wszystkich bo itemki mogły iść poprzez sklep czy ziemię, no ale c**j.

Serwer był dobry, ale jednak czegoś zabrakło skoro był yang bug. Imo dochodzą do tego inne osoby które bugowały, więc to jest nic, że zbanowaliście jedną osobę która bugowała i rozdawała.

Opublikowano

 

 

 

 MOZE WYTLUMACZY JAKIS SZANOWNY CZLONEK NASZEJ ADMINISTRACJI CZEMU GDY SIE LOGUJE WIDNIEJE NAPIS:

 

attachicon.gifBez tytułu.png

 

 

 

?????????????

Pewnie spowodowane yang bugiem, ale już jest za późno bo ludzie w nocy ostro pobugowali yangi :P

 

 

Masz na myśli "te" osoby? Znalazłem wszystko co zostało rozdane przez tego "osobnika". Wszystkie konta które miały z nim handel zostały zablokowane już po 3. Po 6 była przerwa która wprowadziła poprawkę. Aktualnie pracujemy nad głębszym szukaniem czy coś się gdzieś nie ostało. Serwer będzie włączony :)

66fcd37fd3e259e556c6347127aa83f1.png

 

Przecież nie jesteś w stanie zbanować wszystkich bo itemki mogły iść poprzez sklep czy ziemię, no ale c**j.

Serwer był dobry, ale jednak czegoś zabrakło skoro był yang bug. Imo dochodzą do tego inne osoby które bugowały, więc to jest nic, że zbanowaliście jedną osobę która bugowała i rozdawała.

 

 

przecież to są bany powiązane poprzez ziemie i sklep

Miałeś kiedyś własny serwer?

xD

Opublikowano

 

 

 

 MOZE WYTLUMACZY JAKIS SZANOWNY CZLONEK NASZEJ ADMINISTRACJI CZEMU GDY SIE LOGUJE WIDNIEJE NAPIS:

 

attachicon.gifBez tytułu.png

 

 

 

?????????????

Pewnie spowodowane yang bugiem, ale już jest za późno bo ludzie w nocy ostro pobugowali yangi :P

 

 

Masz na myśli "te" osoby? Znalazłem wszystko co zostało rozdane przez tego "osobnika". Wszystkie konta które miały z nim handel zostały zablokowane już po 3. Po 6 była przerwa która wprowadziła poprawkę. Aktualnie pracujemy nad głębszym szukaniem czy coś się gdzieś nie ostało. Serwer będzie włączony :)

66fcd37fd3e259e556c6347127aa83f1.png

 

Przecież nie jesteś w stanie zbanować wszystkich bo itemki mogły iść poprzez sklep czy ziemię, no ale c**j.

Serwer był dobry, ale jednak czegoś zabrakło skoro był yang bug. Imo dochodzą do tego inne osoby które bugowały, więc to jest nic, że zbanowaliście jedną osobę która bugowała i rozdawała.

 

Bugowała tylko jedna osoba, mam kopię bazy danych i porównóję co się zmieniło od godziny 6(po przerwie która wniosła poprawki). I jestem w stanie doszukać się kto dostał itemki ;) Co właśnie robię.

zandia_sygna.png

Opublikowano

 

 

 

 

 MOZE WYTLUMACZY JAKIS SZANOWNY CZLONEK NASZEJ ADMINISTRACJI CZEMU GDY SIE LOGUJE WIDNIEJE NAPIS:

 

attachicon.gifBez tytułu.png

 

 

 

?????????????

Pewnie spowodowane yang bugiem, ale już jest za późno bo ludzie w nocy ostro pobugowali yangi :P

 

 

Masz na myśli "te" osoby? Znalazłem wszystko co zostało rozdane przez tego "osobnika". Wszystkie konta które miały z nim handel zostały zablokowane już po 3. Po 6 była przerwa która wprowadziła poprawkę. Aktualnie pracujemy nad głębszym szukaniem czy coś się gdzieś nie ostało. Serwer będzie włączony :)

66fcd37fd3e259e556c6347127aa83f1.png

 

Przecież nie jesteś w stanie zbanować wszystkich bo itemki mogły iść poprzez sklep czy ziemię, no ale c**j.

Serwer był dobry, ale jednak czegoś zabrakło skoro był yang bug. Imo dochodzą do tego inne osoby które bugowały, więc to jest nic, że zbanowaliście jedną osobę która bugowała i rozdawała.

 

 

przecież to są bany też powiązane poprzez ziemie i sklep

Miałeś kiedyś własny serwer?

 

Chyba napisałem, że na 100% tylko on nie bugował, więc? Jedna osoba która bugowała i rozdawała nie załatwi sprawy yang buga.

 

 

 

 

 

 

 MOZE WYTLUMACZY JAKIS SZANOWNY CZLONEK NASZEJ ADMINISTRACJI CZEMU GDY SIE LOGUJE WIDNIEJE NAPIS:

 

attachicon.gifBez tytułu.png

 

 

 

?????????????

Pewnie spowodowane yang bugiem, ale już jest za późno bo ludzie w nocy ostro pobugowali yangi :P

 

 

Masz na myśli "te" osoby? Znalazłem wszystko co zostało rozdane przez tego "osobnika". Wszystkie konta które miały z nim handel zostały zablokowane już po 3. Po 6 była przerwa która wprowadziła poprawkę. Aktualnie pracujemy nad głębszym szukaniem czy coś się gdzieś nie ostało. Serwer będzie włączony  :)

66fcd37fd3e259e556c6347127aa83f1.png

 

Przecież nie jesteś w stanie zbanować wszystkich bo itemki mogły iść poprzez sklep czy ziemię, no ale c**j.

Serwer był dobry, ale jednak czegoś zabrakło skoro był yang bug. Imo dochodzą do tego inne osoby które bugowały, więc to jest nic, że zbanowaliście jedną osobę która bugowała i rozdawała.

 

Bugowała tylko jedna osoba, mam kopię bazy danych i porównóję co się zmieniło od godziny 6(po przerwie która wniosła poprawki). I jestem w stanie doszukać się kto dostał itemki  ;) Co właśnie robię.

 

 

Oke, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Opublikowano

To co kiedy serwer wyłączacie? Ludzie sobie bugowali yangi itp ,a co ja na początku mówiłem? Że jest yangbug na serwie ale nie lepiej wyzwać od najgorszych i olać to :) aaa i ten yangbug był od początku serwera :)


 


Ps : Dziękuje za zarobienie około 500 zł na tym jakże ekscytującym bugu :)


 


 


Pozdrawiam Apa3


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...