Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] TuringBot - Dzienny limit pokestopów/pokemonów - Najbardziej bezpieczny bot


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Istotne pytanie, czy configa oprócz snip'a trzeba jakoś zmieniać czy jest ustawiony odpowiednio?

 

 

@Edit

 

https://zapodaj.net/aa25cddc99dda.jpg.html

 

Te informacje na czerwono to zapewne info o tym że nie udało się złapać pokemona?

Tak, na starcie jest ustawiony dobrze (oprócz snipe). Można tam jakoś kosmetycznie według własnych potrzeb pozmieniać. Oczywiście kordy są do zmiany.

 

Tak, pokemony pouciekały. xp

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Często pojawia mi się informacja o IP banned, powinienem resetować połączenie ? Ile trwa taki ban ? co można zmienić ?

Opublikowano

Czy ktoś wytłumaczy mi jak to się włącza? Nie jestem jakoś obeznana w tym.. 

Opublikowano

Czy ktoś wytłumaczy mi jak to się włącza? Nie jestem jakoś obeznana w tym.. 

Krysia!? ;o :D

 

podeśle Ci filmik, gdzie gościu mniej więcej pokazuję :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=2ec1oZZR-g4

 

Tak jak pokazuję w pliku config musisz podać dane do konta :). Dodatkowo polecam Ci zmienić prędkość bota w linijce "WalkingSpeedInKilometerPerHour" nie ustawiaj więcej niż 15, jeżeli nie chcesz załapać bana :).

 

Dodatkowo musisz wyłączyć snipe'a zjeżdżając w dół tego samego pliku odszukaj linijek

 

"SnipeSettings": {
    "SnipeAtPokestops": false,
    "SnipeIgnoreUnknownIv": false,
    "UseTransferIvForSnipe": false,
    "MinPokeballsToSnipe": 20,
    "MinPokeballsWhileSnipe": 5,
    "UseSnipeLocationServer": false,
    "UsePokeSnipersLocationServer": false,
    "SnipeLocationServer": "localhost",
    "SnipeLocationServerPort": 16969,
    "SnipeRequestTimeoutSeconds": 10

 

Skopiuj je sobie ode mnie, bo mam prawidłowo ustawione :).

 

Ewentualnie jeżeli chcesz mogę Ci podesłać calego mojego confinga :P. AA oczywiście zmień lokalizację ja używam takiej 

"DefaultLatitude": 52.2295261,

"DefaultLongitude": 21.0844414,

 

to chyba gdzieś w warszawie :)

 

 

 

Jeżeli ma ktoś jakieś kordy na duże skupisko w Tokio, NY, czy gdzieś to proszę podajcie :)

2w3xmwh.gif


­

Opublikowano

Siema. Moglby ktos napisac co i jak ustawic ? 
 

{
  "AuthType": "Ptc",
  "GoogleRefreshToken": "",
  "GoogleUsername": null,
  "GooglePassword": null,
  "PtcUsername": username,
  "PtcPassword": password,
  "UseProxy": false,
  "ProxyLogin": null,
  "ProxyPass": null,
  "ProxyUri": null
}

Chce ustawic na logowanie przez pokemon trainer club. Ale cos nie idzie takim sposobem. I jak ustawic w configu lokalizacje. jest kilka linijek ze wspolrzednymi. to mam kilka lokalizacji ? Czy jak to ma dzialac ?
// edit
Juz dziala :P Tylko jeszcze te pytanie o wspolrzedne. mam kilka lokalizacji jednego miasta podac ? czy jak ?

Jak ustawic lokalizacje ? mam linijki

"DefaultLatitude": 54.111521800000013,
    "DefaultLongitude": 22.930788099999972,

"PokemonToSnipe": {
    "Locations": [
      {
        "Latitude": 54.111521800000013,
        "Longitude": 22.930788099999972
      },
      {
        "Latitude": 54.1271989,
        "Longitude": 22.934157099999993
      },
      {
        "Latitude": 54.1012466,
        "Longitude": 22.93202610000003
      },
      {
        "Latitude": 54.0843485,
        "Longitude": 22.936345899999992
      }

Czy tego drugiego nie ustawiac jak mam wylaczony snipe ? :D
Opublikowano

 

Siema. Moglby ktos napisac co i jak ustawic ? 

 

{
  "AuthType": "Ptc",
  "GoogleRefreshToken": "",
  "GoogleUsername": null,
  "GooglePassword": null,
  "PtcUsername": username,
  "PtcPassword": password,
  "UseProxy": false,
  "ProxyLogin": null,
  "ProxyPass": null,
  "ProxyUri": null
}

Chce ustawic na logowanie przez pokemon trainer club. Ale cos nie idzie takim sposobem. I jak ustawic w configu lokalizacje. jest kilka linijek ze wspolrzednymi. to mam kilka lokalizacji ? Czy jak to ma dzialac ?

// edit

Juz dziala :P Tylko jeszcze te pytanie o wspolrzedne. mam kilka lokalizacji jednego miasta podac ? czy jak ?

 

Jak ustawic lokalizacje ? mam linijki

"DefaultLatitude": 54.111521800000013,
    "DefaultLongitude": 22.930788099999972,

"PokemonToSnipe": {
    "Locations": [
      {
        "Latitude": 54.111521800000013,
        "Longitude": 22.930788099999972
      },
      {
        "Latitude": 54.1271989,
        "Longitude": 22.934157099999993
      },
      {
        "Latitude": 54.1012466,
        "Longitude": 22.93202610000003
      },
      {
        "Latitude": 54.0843485,
        "Longitude": 22.936345899999992
      }

Czy tego drugiego nie ustawiac jak mam wylaczony snipe ? :D

 

Username i Password w " " musisz wziąć, radzę wyłączyć snipe bo poleci banik. Lokalizacje podajesz jeden raz.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

wszystko śmiga, na proxy też. ;)

 

Podoba mi się że jest tłumaczenie Polskie, bo rzadko się zdarza, tylko szkoda że niedokładne.

 

Polecam  :lenny:

if( awesome ){

console.log('This is Awesome');

}else{

$('body').addClass('give-me-awesome');

}

Opublikowano

A jak zrobić z tym proxy? Wystarczy program który zmienia IP na laptopie i śmiga? Czy trzeba coś ogarnąć w programie?

Opublikowano

A jak zrobić z tym proxy? Wystarczy program który zmienia IP na laptopie i śmiga? Czy trzeba coś ogarnąć w programie?

W configu nie ma wzmianki o proxy, więc podejrzewam, że wystarczy sam program, który zmienia IP. :)

Opublikowano

Gdzie wkleić koordy,na których chcę,żeby bot chodził? I czy jest możliwość dostania bana za to? 

Opublikowano

Gdzie wkleić koordy,na których chcę,żeby bot chodził? I czy jest możliwość dostania bana za to? 

W configu, w Location Settings. Możliwość jest, ale mniejsza jest wtedy, kiedy Twoje IP pochodzi z kraju, w którym expisz.

Opublikowano

Ta linjka? 
 

DefaultLatitude": 40.786105000000006,
    "DefaultLongitude": -73.960504,
Opublikowano

I jak wyłączyć,auto recykling ekwipunku?

Podejrzewam, że wystarczy tutaj

"RecycleSettings": {
    "AutomaticInventoryManagement": true,

Zmienić na false, ale nie jestem pewna. 

Opublikowano

Nope,nie działa. ;/

To w takim razie tutaj: 


    "AutomaticMaxAllPokeballs": 200,
    "AutomaticMaxAllPotions": 10,
    "AutomaticMaxAllRevives": 20,
    "AutomaticMaxAllBerries": 50,
    "TotalAmountOfPokeballsToKeep": 40,
    "TotalAmountOfGreatballsToKeep": 80,
    "TotalAmountOfUltraballsToKeep": 120,
    "TotalAmountOfMasterballsToKeep": 100,
    "TotalAmountOfPotionsToKeep": 3,
    "TotalAmountOfSuperPotionsToKeep": 5,
    "TotalAmountOfHyperPotionsToKeep": 10,
    "TotalAmountOfMaxPotionsToKeep": 30,
    "TotalAmountOfRevivesToKeep": 20,
    "TotalAmountOfMaxRevivesToKeep": 40,
    "TotalAmountOfRazzToKeep": 50,
 

Pozmieniaj wartości na np. 1000. Wtedy by musiało dojść do 1001 żeby mógł usunąć, a raczej tak się nie stanie. xp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...