Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] TuringBot - Dzienny limit pokestopów/pokemonów - Najbardziej bezpieczny bot


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja gram cały czas, nie wiem o co wam chodzi. Potem edytuje i wysle ssa że działa

 

  nie o to chodzi ....

o to chodzi że bot jest już wykrywalny i można bana wyłapać 

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja gram cały czas, nie wiem o co wam chodzi. Potem edytuje i wysle ssa że działa.

Grać sobie możesz, ale jak dostaniesz bana przez nieaktualne .api to potem nie miej pretensji do nikogo. Na własną odpowiedzialność.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano
{
  "DeviceSettings": {
    "DeviceId": "5fe373dd1b9f8f50",
    "AndroidBoardName": "SHI05",
    "AndroidBootLoader": "unknown",
    "DeviceBrand": "SHARP",
    "DeviceModel": "IS05",
    "DeviceModelIdentifier": "IS05_1fde",
    "DeviceModelBoot": "SHI05",
    "HardwareManufacturer": "SHARP",
    "HardWareModel": "IS05",
    "FirmwareBrand": "SHI05",
    "FirmwareTags": "test-keys",
    "FirmwareType": "pl",
    "FirmwareFingerprint": "SHARP/SHARP_SHI05/73dda411/:user/80fdc1"
  }

Potrafi ktoś to zmienić na model telefonu lg l fino?

Opublikowano
{
  "DeviceSettings": {
    "DeviceId": "5fe373dd1b9f8f50",
    "AndroidBoardName": "SHI05",
    "AndroidBootLoader": "unknown",
    "DeviceBrand": "SHARP",
    "DeviceModel": "IS05",
    "DeviceModelIdentifier": "IS05_1fde",
    "DeviceModelBoot": "SHI05",
    "HardwareManufacturer": "SHARP",
    "HardWareModel": "IS05",
    "FirmwareBrand": "SHI05",
    "FirmwareTags": "test-keys",
    "FirmwareType": "pl",
    "FirmwareFingerprint": "SHARP/SHARP_SHI05/73dda411/:user/80fdc1"
  }

Potrafi ktoś to zmienić na model telefonu lg l fino?

 

Radzę Ci tego nie zmieniać, bo pomyłka raczej prowadzi do perma. 

Opublikowano

nie zmienia. Bot jest nie ważny. Wyszło nowe api (sprawdzanie gdzie jesteśmy , czy mamy blisko siebie poksy czy nie) i teraz boty są bezużyteczne. Trzeba czekać za nową wersją botów.

Opublikowano

 

 

 

bo na chwile obecną żaden nie działa.

 

 

jak nie działa ... jak działa 

tylko może tyle ze jest do wykrycia ? 

 

To skoro korzystasz z tej wersji bota to możesz się spodziewać perma. xp

Opublikowano

 

 

 

bo na chwile obecną żaden nie działa.

 

 

jak nie działa ... jak działa 

tylko może tyle ze jest do wykrycia ? 

 

Jest do wykrycia, bo dostałem perma ;)

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Ja na jedno konto 32lvl dostalem perma a na drugie 30lvl dostalem ostrzeżenie że wykryto dziwne zachowania mojego konta i jeśli używam programów 3 to lepiej zebym przestal ;d

FrogiPL.png

zgonikPL.png

 

FrogiPL.png

Opublikowano

Ja na jedno konto 32lvl dostalem perma a na drugie 30lvl dostalem ostrzeżenie że wykryto dziwne zachowania mojego konta i jeśli używam programów 3 to lepiej zebym przestal ;d

to samo miałem konto 26lvl perm a 35 ostrzeżenie 

Opublikowano

@UP Do tego dostalem captcha do zatwierdzania,czy jak to sie pisze.. Musialem zaznaczać obrazki na których jest rzecz napisana w poleceniu ;D

FrogiPL.png

zgonikPL.png

 

FrogiPL.png

Opublikowano

Nie ma instrukcji jak włączyć, wiec tak wam ją skróce:

 

Bot nie ma GUI wieć musicie go ustawić tak jak boty bez GUI, czyli włączacie 'TuringBot.exe' i po chwili wyłączacie. Potem w folderze Config jest auth.json i tam ustawiacie login i hasło a w pliku config.json są parametry bota.

a jak uruchomić to auth.json?

Opublikowano

 

Nie ma instrukcji jak włączyć, wiec tak wam ją skróce:

 

Bot nie ma GUI wieć musicie go ustawić tak jak boty bez GUI, czyli włączacie 'TuringBot.exe' i po chwili wyłączacie. Potem w folderze Config jest auth.json i tam ustawiacie login i hasło a w pliku config.json są parametry bota.

a jak uruchomić to auth.json?

 

Pobierz notepad i uruchom przez niego auth.

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...