Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Necro Bot z obsługą kont Google


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Może ktoś mi wytłumaczyć na czym polega "snipienie" ? :D

Chyba chodzi o to, że w tamtych kordach respią się pokemony, które chcesz mieć i napisałeś ich nazwy niżej w configu i po prostu co jakiś czas sprawdza czy czasami się nie zrespił, a jak się zrespi to go łapie :) Ale nie jestem pewien bo sam nie wiem, po prostu tak mi  się wydaje, gdy patrze na ten plik i te linijki

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Nowicjusz
Opublikowano

 

 

bo była aktualizacja do 0.4.0 i musisz w konfigu auth wpisać ponownie dane . o ile się nie myle. wpisz 0 i sprawdź bo z tego co widze w instrukcji to jest opisane jako "Wartość podlegająca amortyzacji nie używane już." więc 0 powinno być ok

{
  "AuthType": "google",
  "GooglePassword": "******"
  "GoogleRefreshToken": null,
  "GoogleUsername": "pokemony.wszystkie",
  "PtcPassword": null,
  "PtcUsername": null,
}
i nie wiem co zrobic ... (haslo zamazałem)

 

 

nie masz przecinka po haśle

 

Czy jest możliwość ustawienia, aby bot łapał tylko wybrane przeze mnie Pokemony?

 

  • Min. 95% IV

 

Pokemony, które miałby łapać:

  • Magikarp
  • Lapras
  • Dragonite
  • Jynx
  • Mr. Mime
  • Ditto
  • Porygon
  • Snorlax
  • Articuno
  • Dratini
  • Zapdos
  • Mew
  • Mewtwo
  • Dragonair
  • Moltres
  • Eevee

 

możesz pozostałe do ignorów dodać

 

 

ale te co do ignora wrzuci nadal bedzie je lapac i transferowac.

Opublikowano

co załaduje nowy config/edytuje aktualny. to co odpalenie bota mi przywraca config do takiego stanu:

 

 

{
"AutoUpdate": false,
"TranslationLanguageCode": "en",
"DefaultAltitude": 10.0,
"DefaultLatitude": 34.0084854,
"DefaultLongitude": -118.5006307,
"DelayBetweenPokemonCatch": 2000,
"EvolveAboveIvValue": 90.0,
"EvolveAllPokemonAboveIv": false,
"EvolveAllPokemonWithEnoughCandy": false,
"GpxFile": "GPXPath.GPX",
"KeepMinCp": 1250,
"KeepMinDuplicatePokemon": 1,
"KeepMinIvPercentage": 95.0,
"KeepPokemonsThatCanEvolve": true,
"MaxTravelDistanceInMeters": 1000,
"PrioritizeIvOverCp": true,
"TransferDuplicatePokemon": true,
"UseGpxPathing": false,
"UseLuckyEggsWhileEvolving": true,
"UsePokemonToNotCatchFilter": false,
"WalkingSpeedInKilometerPerHour": 15.0,
"AmountOfPokemonToDisplayOnStart": 10,
"RenameAboveIv": false,
"WebSocketPort": 14251,
"ItemRecycleFilter": [
{
"Key": "itemUnknown",
"Value": 0
},
{
"Key": "itemPokeBall",
"Value": 25
},
{
"Key": "itemGreatBall",
"Value": 50
},
{
"Key": "itemUltraBall",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemMasterBall",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemPotion",
"Value": 0
},
{
"Key": "itemSuperPotion",
"Value": 10
},
{
"Key": "itemHyperPotion",
"Value": 40
},
{
"Key": "itemMaxPotion",
"Value": 75
},
{
"Key": "itemRevive",
"Value": 25
},
{
"Key": "itemMaxRevive",
"Value": 50
},
{
"Key": "itemLuckyEgg",
"Value": 200
},
{
"Key": "itemIncenseOrdinary",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemIncenseSpicy",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemIncenseCool",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemIncenseFloral",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemTroyDisk",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemXAttack",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemXDefense",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemXMiracle",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemRazzBerry",
"Value": 50
},
{
"Key": "itemBlukBerry",
"Value": 10
},
{
"Key": "itemNanabBerry",
"Value": 10
},
{
"Key": "itemWeparBerry",
"Value": 30
},
{
"Key": "itemPinapBerry",
"Value": 30
},
{
"Key": "itemSpecialCamera",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemIncubatorBasicUnlimited",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemIncubatorBasic",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemPokemonStorageUpgrade",
"Value": 100
},
{
"Key": "itemItemStorageUpgrade",
"Value": 100
}
],
"PokemonsToIgnore": [
"caterpie",
"weedle",
"pidgey",
"rattata",
"spearow",
"zubat",
"doduo"
],
"PokemonsNotToTransfer": [
"aerodactyl",
"venusaur",
"charizard",
"blastoise",
"nidoqueen",
"nidoking",
"clefable",
"vileplume",
"arcanine",
"poliwrath",
"machamp",
"victreebel",
"golem",
"slowbro",
"farfetchd",
"muk",
"exeggutor",
"lickitung",
"chansey",
"kangaskhan",
"mrMime",
"gyarados",
"lapras",
"ditto",
"vaporeon",
"jolteon",
"flareon",
"porygon",
"snorlax",
"articuno",
"zapdos",
"moltres",
"dragonite",
"mewtwo",
"mew"
],
"PokemonsToEvolve": [
"caterpie",
"weedle",
"pidgey",
"rattata",
"spearow",
"zubat",
"doduo",
"goldeen",
"paras",
"ekans",
"staryu",
"psyduck",
"krabby",
"venonat"
]
}

 

 

 

Ktoś zna powód?

Opublikowano

co załaduje nowy config/edytuje aktualny. to co odpalenie bota mi przywraca config do takiego stanu:

 

 

{

"AutoUpdate": false,

"TranslationLanguageCode": "en",

"DefaultAltitude": 10.0,

"DefaultLatitude": 34.0084854,

"DefaultLongitude": -118.5006307,

"DelayBetweenPokemonCatch": 2000,

"EvolveAboveIvValue": 90.0,

"EvolveAllPokemonAboveIv": false,

"EvolveAllPokemonWithEnoughCandy": false,

"GpxFile": "GPXPath.GPX",

"KeepMinCp": 1250,

"KeepMinDuplicatePokemon": 1,

"KeepMinIvPercentage": 95.0,

"KeepPokemonsThatCanEvolve": true,

"MaxTravelDistanceInMeters": 1000,

"PrioritizeIvOverCp": true,

"TransferDuplicatePokemon": true,

"UseGpxPathing": false,

"UseLuckyEggsWhileEvolving": true,

"UsePokemonToNotCatchFilter": false,

"WalkingSpeedInKilometerPerHour": 15.0,

"AmountOfPokemonToDisplayOnStart": 10,

"RenameAboveIv": false,

"WebSocketPort": 14251,

"ItemRecycleFilter": [

{

"Key": "itemUnknown",

"Value": 0

},

{

"Key": "itemPokeBall",

"Value": 25

},

{

"Key": "itemGreatBall",

"Value": 50

},

{

"Key": "itemUltraBall",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemMasterBall",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemPotion",

"Value": 0

},

{

"Key": "itemSuperPotion",

"Value": 10

},

{

"Key": "itemHyperPotion",

"Value": 40

},

{

"Key": "itemMaxPotion",

"Value": 75

},

{

"Key": "itemRevive",

"Value": 25

},

{

"Key": "itemMaxRevive",

"Value": 50

},

{

"Key": "itemLuckyEgg",

"Value": 200

},

{

"Key": "itemIncenseOrdinary",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemIncenseSpicy",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemIncenseCool",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemIncenseFloral",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemTroyDisk",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemXAttack",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemXDefense",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemXMiracle",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemRazzBerry",

"Value": 50

},

{

"Key": "itemBlukBerry",

"Value": 10

},

{

"Key": "itemNanabBerry",

"Value": 10

},

{

"Key": "itemWeparBerry",

"Value": 30

},

{

"Key": "itemPinapBerry",

"Value": 30

},

{

"Key": "itemSpecialCamera",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemIncubatorBasicUnlimited",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemIncubatorBasic",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemPokemonStorageUpgrade",

"Value": 100

},

{

"Key": "itemItemStorageUpgrade",

"Value": 100

}

],

"PokemonsToIgnore": [

"caterpie",

"weedle",

"pidgey",

"rattata",

"spearow",

"zubat",

"doduo"

],

"PokemonsNotToTransfer": [

"aerodactyl",

"venusaur",

"charizard",

"blastoise",

"nidoqueen",

"nidoking",

"clefable",

"vileplume",

"arcanine",

"poliwrath",

"machamp",

"victreebel",

"golem",

"slowbro",

"farfetchd",

"muk",

"exeggutor",

"lickitung",

"chansey",

"kangaskhan",

"mrMime",

"gyarados",

"lapras",

"ditto",

"vaporeon",

"jolteon",

"flareon",

"porygon",

"snorlax",

"articuno",

"zapdos",

"moltres",

"dragonite",

"mewtwo",

"mew"

],

"PokemonsToEvolve": [

"caterpie",

"weedle",

"pidgey",

"rattata",

"spearow",

"zubat",

"doduo",

"goldeen",

"paras",

"ekans",

"staryu",

"psyduck",

"krabby",

"venonat"

]

}

 

 

 

Ktoś zna powód?

Każdy update bota powoduje reset wszystkich plików, więc rób sobie kopie zapasowac configu i auth :)

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

Korzysta ktoś z cfg z ustawionymi przez siebie polami do snipe? Bo aktualnie pokevizion nie pyka i nie jestem w stanie ustawić snipe, gdyby był tutaj ktoś z taki i podesłał swój cfg byłbym wdzięczny.

banner5.gif

Opublikowano

PANNY WYSKAKUJE MI TAKIE COS LOOTING FAILED COŚ TAM SOFTBAN I TAKIE LICZBY NP 19/45 O CO CHODZI ?

MASZ SOFTBANA MUSISZ CHWILE POCZEKAĆ I BOT SAM GO ZDEJMIE

#JebacSygnatury

Opublikowano

 

PANNY WYSKAKUJE MI TAKIE COS LOOTING FAILED COŚ TAM SOFTBAN I TAKIE LICZBY NP 19/45 O CO CHODZI ?

MASZ SOFTBANA MUSISZ CHWILE POCZEKAĆ I BOT SAM GO ZDEJMIE

 

Masz jakieś fajne kordy co nabija po 150 tys exp na 1h ?

Mi pisze ze 30 pokemonów na 1h ..... co mam zrobić żeby np było 300 pokemonów na 1h ?

Opublikowano

Dziwne, bo mam pełny plecak i nie zbiera mi pokemonów. Czemu więc ich nie transferuje?

VPS: ON

 

 

Więcej na PW.

Opublikowano

Czy ktos mi wytlumaczy kilka opcji? 
"  "UpgradePokemonCpMinimum": 1000.0,

  "UpgradePokemonIvMinimum": 95.0,"               Czy to znaczy ze bedzie mi je ulepszal jesli maja wiecej niz 1k cp i IV wiecej jak 95%?


  "AmountOfTimesToUpgradeLoop": 5,
  "GetMinStarDustForLevelUp": 5000,                             Tego to jzu wogole nie rozumiem

 

Jaka najlepsza predkosc? Jest ustawione na 15 km/h

 "EvolveAboveIvValue": 95.0, To znaczy ze ewoluuje mi kazdego ktory ma takie IV? jak to wylaczyc?

Da sie jakos zwiekszyc to okienko, w którym uruchamia sie necrobot?

Opublikowano

Posłuchajcie mam problem z P/H, nie wiem od czego to zależy, ale jak np. zrobie nowe konto to od razu mam ponad 100 P/H, ale po jakimś czasie to spada do 60 P/H i potem już do 30/40 P/H. Dlaczego tak się dzieje, a nie jest ciągle 100 P/H? Wie ktoś?

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

Dobra po wczorajszych perturbacjach z PokeMobBotem, Necro wraca w pełni klasy, chociaż z odrobinę przewietrzoną ekipą developerską.

 

Przede wszystkim jak macie jakieś nagłe pytania, problemy, to zapraszam na oficjalny discord: https://discord.gg/VXKxNFr . Gdzie oprócz pomocy z konfiguracją, są kanały gdzie postowane są na bieżąco spawny IV100% i IV95%+. 

 

Co do pytań:

 "TransferConfigAndAuthOnUpdate": true i transferuje Wam wszystkie ustawienia do nowszych wersji.

 

"AutomaticallyLevelUpPokemon": false i nie powinien w ogóle podnosić pokemonów

 

Okno necrobota zmieniamy klikając PPM, na górny panel (tam gdzie jest nick i wszystkie statystyki), wybieramy właściwości, układ i wpisujemy swoje  wartości w rozmiar okna.

 

Jeżeli macie zapchany plecak i nie trasferuje, to znaczy że macie zbyt łagodnie ustawione kryteria transferu/właczona opcje zatrzymywania pokemonów do evo.

Opublikowano

Dlaczego mi ciągle łapie tylko ultrabalami nawet te słabsze pokemony :( Wcześniej łapało mi zwykłymi pokebalami i great balami i było dobrze, a teraz ciągle ultra łapie, może ktoś mi pomóc to ustawić?

Opublikowano

Witam,

 

Mam problem.

 

"Account not verifed.Exiting.."

 

Czy ktoś się z tym spotkał ? Konto było weryfikowane poprzez e mail.

 

Pozdrawiam

 

wklej to do auth i po prostu podmien na swoje dane - działa

 

 

{

"AuthType": "ptc",

"GoogleRefreshToken": null,

"PtcUsername": "youruser",

"PtcPassword": "yourpass",

"GoogleUsername": null,

"GooglePassword": null

}

 

Opublikowano

Witam,

 

Mam problem.

 

"Account not verifed.Exiting.."

 

Czy ktoś się z tym spotkał ? Konto było weryfikowane poprzez e mail.

 

Pozdrawiam

Może zapomniałeś w auth wpisać na początku google lub Ptc - tam gdzie masz konto, albo niżej login i hasło zapomniałeś dać w cudzysłowiu np. "Login"

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

{
  "AuthType": "Ptc",
  "GooglePassword": null,
  "GoogleRefreshToken": null,
  "GoogleUsername": null,
  "PtcPassword": "login",
  "PtcUsername": "Haslo111"
}

 

tak to wygląda

Opublikowano

{

  "AuthType": "Ptc",

  "GooglePassword": null,

  "GoogleRefreshToken": null,

  "GoogleUsername": null,

  "PtcPassword": "login",

  "PtcUsername": "Haslo111"

}

 

tak to wygląda

Podmien na moje, działa

natomiast ja mam taki problem ze uzywa mi tylko ultraballi. help

Opublikowano

Pomimo wpisania dobrze googleUsername i google password, wyskakuje mi zebym upewnil sie ze dobrze je wprowadziłem... Miał ktoś taki problem?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...