Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Necro Bot z obsługą kont Google


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

  "UseGreatBallAboveCp": 750,

  "UseUltraBallAboveCp": 1000,

  "UseMasterBallAboveCp": 1500,

  "UseGreatBallAboveIv": 0,

  "UseUltraBallAboveIv": 0

 

Mam i jak ustawić żeby łapało pokemony ponizej 750 zwykłymi?

skoro masz great >750 i ultra >1000 powinno łapać <750 normalnymi, mi tak działa ;x, i skąd masz używanie powyżej IV? u mnie w configu tego nie ma xD - może przez to

 

Mam problem, ustawiam by robiło evo a tylko daje info ze sa np mozliwych 80 evo | 1 evo potrzebna by zaczac masowe. I tutaj juz probowalem chyba wszystkich opcji, wszelkie opcje zwiazane z evo na true, a dalej ich nie robi

Za ewolucje odpowiada samo "EvolveAllPokemonWithEnoughCandy": true, - powinno normalnie działać. Wyłączałem to i zbierało mi cukierki, potem daję na true i dodaje pidgeye i rataty do  "PokemonsNotToTransfer": [ - zbiera mi dużo pokemonów i zmieniam znowu na true i masowo ulepszało mi pokemony + jajko gdy masz ustawione "UseLuckyEggsMinPokemonAmount": 60, "UseLuckyEggsWhileEvolving": false,

 

Dalej nic, odkąd weszła wersja 0.5.0 nie chce robić evo

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ustawiłem

  "KeepMinDuplicatePokemon": 1,
  "KeepMinCp": 1300,
  "KeepMinIvPercentage": 80.0,
 
A i tak zostawił mi 8 Electrobuzzów z CP poniżej 1300, bo mają wysokie IV.
A nie chcę zmieniać IV na wyższe, bo wywali mi inne Poki, które chcę, żeby zostały.
Da się to jakoś przeskoczyć?
Opublikowano

Powiedzcie od czego zależy, to że kiedy założę nowe konto to od razu przez jakiś czas mam ponad 100 000 EXP/H, a po jakimś czasie to spada i zostaje 40 000 EXP/H?

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

da rade odpalić 2 naraz ?


Powiedzcie od czego zależy, to że kiedy założę nowe konto to od razu przez jakiś czas mam ponad 100 000 EXP/H, a po jakimś czasie to spada i zostaje 40 000 EXP/H?

zależy to od tego, że za nowego pokemona do pokedexu dostajesz 500 expa, pozniej juz tylko 50 chyba

Pasjonat
Opublikowano

da rade odpalić 2 naraz ?

Kopiujesz folder gdzieś indziej, zmieniasz login w auth i odpalasz :)

.

Opublikowano

 

Powiedzcie od czego zależy, to że kiedy założę nowe konto to od razu przez jakiś czas mam ponad 100 000 EXP/H, a po jakimś czasie to spada i zostaje 40 000 EXP/H?

zależy to od tego, że za nowego pokemona do pokedexu dostajesz 500 expa, pozniej juz tylko 50 chyba

A no możliwe. To ciekawe czy jest takie miejsce gdzie by wyciągało przynajmniej około 80 000 EXP/H :D

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

okej, pytanie. Gdy teraz skończę bocić np. bede bocic 3h w tokyo, to mogę wyłączyć bota, i iść normalnie na miasto na gymy? Czy wyłapię bana?

Opublikowano

okej, pytanie. Gdy teraz skończę bocić np. bede bocic 3h w tokyo, to mogę wyłączyć bota, i iść normalnie na miasto na gymy? Czy wyłapię bana?

Przestawiasz bota na swoje miasto dajesz mu zdjać softbana w ok 1min i możesz iść w miasto

banner5.gif

Opublikowano

 

Ustawiłem

  "KeepMinDuplicatePokemon": 1,
  "KeepMinCp": 1300,
  "KeepMinIvPercentage": 80.0,
 
A i tak zostawił mi 8 Electrobuzzów z CP poniżej 1300, bo mają wysokie IV.
A nie chcę zmieniać IV na wyższe, bo wywali mi inne Poki, które chcę, żeby zostały.
Da się to jakoś przeskoczyć?

 

W configu masz PokemonsTransferFilter, i tam możesz ustalić konkretne gatunki co i jak.

 

 

da rade odpalić 2 naraz ?

Kopiujesz folder gdzieś indziej, zmieniasz login w auth i odpalasz :)

 

tak nie działa ;/

 

Oczywiście że działa, nawet w tej chwili mam tak odpalone 4 konta.

Opublikowano
To mi wyskakuje jak nie wpisze loginu i hasla

 

[P - 20:11:43] Failed to login.

[P - 20:11:43] Stopping...

[P - 20:14:23] Attempting to Login...

[P - 20:14:23] Logging in with method: Google as Auth Provider

[P - 20:14:23] Doing Google login...

[P - 20:14:24] [Error] GoogleAuthError: BadAuthentication

[P - 20:14:24] [Error] GoogleAuthError: Please make sure you entered correct email/pass in settings

[P - 20:14:24] Failed to login.

[P - 20:14:24] Stopping...

 

A to jak wpisze

 


[P - 20:15:29] Attempting to Login...

[P - 20:15:29] Logging in with method: Google as Auth Provider

[P - 20:15:29] Doing Google login...

[P - 20:15:31] Using RPC Endpoint: pgorelease.nianticlabs.com/plfe/553

[P - 20:15:32] [Catch Pokemon] Found: 2 catchable Pokemon

[P - 20:15:33] [Catch Pokemon] Rattata got away using a ITEM_POKE_BALL, status: CatchFlee

[P - 20:15:33] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...

[P - 20:15:36] [uI] Updating...

[P - 20:15:38] [Catch Pokemon] Weedle got away using a ITEM_POKE_BALL, status: CatchFlee

[P - 20:15:38] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...

[P - 20:15:42] Stopping...

[P - 20:15:43] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...

[P - 20:15:43] [Navigation] Walking from: 53.55108, 9.99368 to: 53.55059, 9.99284 with a distance of: 49 meters

[P - 20:15:47] [Farm Pokestops] Spinning Pokestop: 'Stolpersteine'

[P - 20:15:48] [Farm Pokestops] Success -> Received XP: 0

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jest jakaś zależnosc od ilosci softbanów na perma ?

Na tą chwilę raczej nie ma permów, bo inaczej już mnóstwo ludzi by je dostało :) Ponieważ producenci zdają sobie sprawę, że nie wszystkie telefony obsługują aplikacji to pozwalają też innym grac na komputerze, a to, że bot potrafi zdjąc taką blokadę to tylko plus :) Więc na razie o perma się nie musisz martwić. 

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

 

@krajewski12

Masz softbana

 

@topic

Znalazl ktos sposob zeby nie uzywal ultraball caly czas?

a jak ominąć tego softbana ???? 

 

Wystarczy, że bot wykryje w pobliży pokestop i na nim odblokuje się :)

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

Ten bot jeszcze dziala? Czy jest jakas nowa wersja? I podesle ktos config by nie kasowalo przedmiotow, lapalo pokebolami od odpowiedniego cp i transferowalo pokemony tylko duplikaty i najlepszego z nich zostawialo pod wzgledem cp? I zeby nie ewoluowalo pokemonow?

Opublikowano

odpalił mi się chodzi po lokalizacjach ale nie zbiera mi exp wgl i wszystkie pokemony uciekaja 

 

[P - 18:45:28] [uI] Updating...
[P - 18:45:29] [Navigation] Walking from: 53.5509, 9.99261 to: 53.551, 9.9924 with a distance of: 11 meters
[P - 18:45:30] [Farm Pokestops] Spinning Pokestop: 'Fahnenmast Rathaus West'
[P - 18:45:31] [Farm Pokestops] Success -> Received XP: 0
[P - 18:45:32] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...
[P - 18:45:37] [Navigation] Walking from: 53.55097, 9.99246 to: 53.55059, 9.99284 with a distance of: 31 meters
[P - 18:45:38] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...
[P - 18:45:40] [Farm Pokestops] Spinning Pokestop: 'Stolpersteine'
[P - 18:45:41] [Farm Pokestops] Success -> Received XP: 0
[P - 18:45:43] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...
[P - 18:45:46] [Navigation] Walking from: 53.5507, 9.99273 to: 53.55026, 9.99196 with a distance of: 44 meters
[P - 18:45:49] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...
[P - 18:45:49] [uI] Updating...
[P - 18:45:50] [Farm Pokestops] Spinning Pokestop: 'Rathaus Brunnen'
[P - 18:45:50] [Farm Pokestops] Success -> Received XP: 0
[P - 18:45:55] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...
[P - 18:45:56] [Navigation] Walking from: 53.55038, 9.99216 to: 53.54988, 9.99233 with a distance of: 35 meters
[P - 18:45:59] [Farm Pokestops] Spinning Pokestop: 'Löwe am Rathaus'
[P - 18:45:59] [Farm Pokestops] Success -> Received XP: 0
[P - 18:46:00] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...
[P - 18:46:03] [Catch Pokemon] Found: 1 catchable Pokemon
[P - 18:46:04] [Catch Pokemon] Pidgey got away using a ITEM_POKE_BALL, status: CatchFlee
[P - 18:46:06] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...
[P - 18:46:08] [Farm Pokestops] Populating Pokestops
[P - 18:46:09] [Navigation] Walking from: 53.54999, 9.99229 to: 53.54988, 9.99233 with a distance of: 8 meters
[P - 18:46:10] [Farm Pokestops] Spinning Pokestop: 'Löwe am Rathaus'
[P - 18:46:11] [Farm Pokestops] Success -> Received XP: 0
[P - 18:46:11] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later...
[P - 18:46:12] [uI] Updating...
[P - 18:46:15] [Catch Pokemon] Found: 1 catchable Pokemon
[P - 18:46:15] [Catch Pokemon] Using a Berry to catch Pokemon!
[P - 18:46:16] [Catch Pokemon] Berry has been successfully used
[P - 18:46:16] [Catch Pokemon] Rattata got away using a ITEM_POKE_BALL, status: CatchFlee
[P - 18:46:17] [Transferring Pokemons] No Pokemons available for transfer. Trying again later

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...