Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Necro Bot z obsługą kont Google


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Proszę pamietać, że config w 0.3.3 a nowszych nie jest taki sam :)

masz moze do 0.4 ? lub idzie pobrac 0.3.3 ?

 

 

 

Tak, właśnie zaraz wstawię

17.png

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam NercoBot'a i  czy ktoś by mi udzielił odpowiedzi na pytanie jak w configu ustawić by wgl nie łapało pokemonów tylko zbierało Pokestopy i nabijało km na jajakach?

Opublikowano

Config 
Szybkiego expa

ponad 200.000EXP/H
 

Pod wersję NecroBot v0.4, PokeMobBot v0.1

 

- Lokalizacja Park w Tokio 

- Odstęp czasowy od akcji zbierania, wyrzucania 2/1 sekundy

- Wykluwa sam jajka

- Predkosc 150km/h

- zostawia 3 najlepsze pokemony kazdego rodzaju

- 95% IV

- Zostawia pokemony powyżej 1250 CP

 

http://www21.zippyshare.com/v/hktqjgeG/file.html

17.png

Opublikowano

 

Config 

Szybkiego expa

ponad 100.000EXP/H

 

Pod wersję NecroBot v0.4, PokeMobBot v0.1

 

- Lokalizacja Park w Tokio 

- Odstęp czasowy od akcji zbierania, wyrzucania 2/1 sekundy

- Wykluwa sam jajka

- Predkosc 150km/h

- zostawia 3 najlepsze pokemony kazdego rodzaju

- 95% IV

- Zostawia pokemony powyżej 1250 CP

 

http://www21.zippyshare.com/v/hktqjgeG/file.html

 

A można prosić jak ustawić by Poke nie zbierało ?

Opublikowano

 

Config 

Szybkiego expa

ponad 200.000EXP/H

 

Pod wersję NecroBot v0.4, PokeMobBot v0.1

 

- Lokalizacja Park w Tokio 

- Odstęp czasowy od akcji zbierania, wyrzucania 2/1 sekundy

- Wykluwa sam jajka

- Predkosc 150km/h

- zostawia 3 najlepsze pokemony kazdego rodzaju

- 95% IV

- Zostawia pokemony powyżej 1250 CP

 

http://www21.zippyshare.com/v/hktqjgeG/file.html

 

Wow, 40k expa

Opublikowano

 

 

Config 

Szybkiego expa

ponad 200.000EXP/H

 

Pod wersję NecroBot v0.4, PokeMobBot v0.1

 

- Lokalizacja Park w Tokio 

- Odstęp czasowy od akcji zbierania, wyrzucania 2/1 sekundy

- Wykluwa sam jajka

- Predkosc 150km/h

- zostawia 3 najlepsze pokemony kazdego rodzaju

- 95% IV

- Zostawia pokemony powyżej 1250 CP

 

http://www21.zippyshare.com/v/hktqjgeG/file.html

 

Wow, 40k expa

 

u mnie tez tylko 40k ;/

http://doladujfon.pl/ - Darmowe doładowania, losuj z nami.

Opublikowano

[10:08:02] This is your first start and the bot has generated the default config!

[10:08:02] We will now shutdown to let you configure the bot and then launch it again.

dobra poddaje sie z tym botem :(

ALE K***A DEBIL xD

Opublikowano

 

 

 

Config 

Szybkiego expa

ponad 200.000EXP/H

 

Pod wersję NecroBot v0.4, PokeMobBot v0.1

 

- Lokalizacja Park w Tokio 

- Odstęp czasowy od akcji zbierania, wyrzucania 2/1 sekundy

- Wykluwa sam jajka

- Predkosc 150km/h

- zostawia 3 najlepsze pokemony kazdego rodzaju

- 95% IV

- Zostawia pokemony powyżej 1250 CP

 

http://www21.zippyshare.com/v/hktqjgeG/file.html

 

Wow, 40k expa

 

u mnie tez tylko 40k ;/

 

 

 

1.jpg

 

Aktualnie wacha mi się między 100k, ale poniżej setki nie schodzi

17.png

Opublikowano

 

 

 

1.jpg

 

Aktualnie wacha mi się między 100k, ale poniżej setki nie schodzi

 

Żadnego egga nie trzeba, na bardzo podobnym configu, w tym samym miejscu osiągam bardzo zbliżone wyniki. Mam wrażenie że panowie piszący o 40k, odpalili config na 3 minuty i stwierdzili że dupa...

Nowicjusz
Opublikowano

Jak rozszerzyć pasek w którym pokazuje ile p/h i xp/h, bo mi sie nie mieści, a jestem ciekaw 

Opublikowano

 

Żadnego egga nie trzeba, na bardzo podobnym configu, w tym samym miejscu osiągam bardzo zbliżone wyniki. Mam wrażenie że panowie piszący o 40k, odpalili config na 3 minuty i stwierdzili że dupa...

 

 

 

Po 40 minutach mam 85k/h więc do 200k trochę jeszcze brakuje XDD A lepiej już nie będzie.

 

 

 

Jak rozszerzyć pasek w którym pokazuje ile p/h i xp/h, bo mi sie nie mieści, a jestem ciekaw 

 
PPM na nazwe okna > właściwości > rozmiar okna

 

Opublikowano

 

 

 

 

1.jpg

 

Aktualnie wacha mi się między 100k, ale poniżej setki nie schodzi

 

Żadnego egga nie trzeba, na bardzo podobnym configu, w tym samym miejscu osiągam bardzo zbliżone wyniki. Mam wrażenie że panowie piszący o 40k, odpalili config na 3 minuty i stwierdzili że dupa...

 

To opisz dokładnie co i jak, że masz tak super wyniki. Po prostu ściągnąłeś config i już? Mi działał dobre 15 minut i ze 100 spadło do 40, więc szkoda zachodu

Opublikowano

Spróbujcie zmniejszyć ewentualnie prędkość, może jest jakiś "błąd" że pomija pokestopy lub coś niewiem

 

Aktualnie mam 30km/h i wyniki to 80k/h expa

więc poprostu może "omija" wam niektóre pokestopy

17.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...