Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Initializing Rocket logger @ 2016-07-28 22:11:10...

[22:11:10] Make sure Lat & Lng is right. Exit Program if not! Lat: -37,7663385143879 Lng: 145,357232093811

[22:11:10] Script will continue in 5 seconds!

[22:11:15] Logging in via: Google

[22:11:17] Client logged in

[22:11:47] [#0 of 25] retry request https://pgorelease.nianticlabs.com/plfe/68/rpc - Error: System.Exception: Zgłoszono wyjątek typu 'System.Exception'.

   w PokemonGo.RocketAPI.Helpers.RetryHandler.<SendAsync>d__2.MoveNext()

[22:12:19] [#1 of 25] retry request https://pgorelease.nianticlabs.com/plfe/68/rpc - Error: System.Exception: Zgłoszono wyjątek typu 'System.Exception'.

   w PokemonGo.RocketAPI.Helpers.RetryHandler.<SendAsync>d__2.MoveNext()

 

 

cały czas coś.. wyłączyłem na chwile i nie działa już..

10sfaxw.png

Opublikowano

 

Initializing Rocket logger @ 2016-07-28 22:11:10...
[22:11:10] Make sure Lat & Lng is right. Exit Program if not! Lat: -37,7663385143879 Lng: 145,357232093811
[22:11:10] Script will continue in 5 seconds!
[22:11:15] Logging in via: Google
[22:11:17] Client logged in
[22:11:47] [#0 of 25] retry request https://pgorelease.nianticlabs.com/plfe/68/rpc - Error: System.Exception: Zgłoszono wyjątek typu 'System.Exception'.
   w PokemonGo.RocketAPI.Helpers.RetryHandler.<SendAsync>d__2.MoveNext()
[22:12:19] [#1 of 25] retry request https://pgorelease.nianticlabs.com/plfe/68/rpc - Error: System.Exception: Zgłoszono wyjątek typu 'System.Exception'.
   w PokemonGo.RocketAPI.Helpers.RetryHandler.<SendAsync>d__2.MoveNext()
 
 
cały czas coś.. wyłączyłem na chwile i nie działa już..

 

Zgaduję, że bot v6. Wszedłem tutaj właśnie, bo crashuje mi co sekundę tego v6 i chciałem pobrać wersję v5, która działała bez zarzutu.

 

Gromakon, 28 Lip 2016 - 21:44, napisał:

Co chwile mi to samo wczytuje http://imgur.com/a/ZDXvt

 

Dlatego, że w pobliżu Twojego położenia nie ma w ogóle pokestopów. Musisz znaleźć miejsce, w którym są jakieś poke stopy. Ja od siebie polecam na przykład Central Park, bądź park w Tokio. Jest tam całkiem sporo pokestopów.

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

A właśnie że V5.. 2 godziny nie było mnie, przed wyjściem działał jak należało i nic nie było zmieniane..

No to ja tak właśnie mam z v6 ;c na v5 wszystko było git.

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

 

Santa Monica zlapalem Rapidasha 1300Cp z 96% i teraz wylapuje ponyty do power upa :D

 

podawajcie swoje lokalizacje bo juz nie mam pomyslu:D

 

podaj swoje ustawienia:D

Opublikowano

Jest możliwość uruchomienia dwóch botów naraz na jednym komputerze ? :)

tak, wystarczy mieć dwa foldery z botem i odpalić dwie konsole, logiczne co nie? ._.

mg7k04q.jpg

Opublikowano

Panowie dziwna sprawa, pobrałem ostatnią wersje jaka wyszła, ogarnąłem plik konfig i po odpaleniu wyrzuca mi w kółko

[23:08:17] (ATTENTION) Make sure Lat & Lng is right. Exit Program if not! Lat: 4
0,732439 Lng: -73,568996
[23:08:17] (ATTENTION) Script will continue in 5 seconds!
[23:08:22] (INFO) Logging in via: Google
[23:08:22] NeedsBrowser from Pokemon Go Rocket API
[23:08:22] (ERROR) Got an exception, trying automatic restart..
[23:08:22] (ATTENTION) Make sure Lat & Lng is right. Exit Program if not! Lat: 4
0,732439 Lng: -73,568996
[23:08:22] (ATTENTION) Script will continue in 5 seconds!

I tak w koło, jakiś fix na to? Mam firefoxa, muszę mieć chrome?

 

Opublikowano

Jest opcja w tym bocie że zostawia 2 poki jeden z najwyższym cp a drugi z najwyższym IV?

ciekawe pyanie, jest ktos w stanie odpowiedziec?

Opublikowano

Bot ogarnięty, problem który miałem wcześniej był przez 2 etapową weryfikacje google.

 

Też tak macie, że na początku 90% łazi i zbiera tylko pokestopy ?

Opublikowano

Bot ogarnięty, problem który miałem wcześniej był przez 2 etapową weryfikacje google.

 

Też tak macie, że na początku 90% łazi i zbiera tylko pokestopy ?

tak, tez mnie to dziwi.

 

podzielcie sie swoimi pozycjami, bo mi juz sie pomysly skonczyly gdzie stawiac. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...