Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ma ktos jakis pomysl co zrobic zeby moj bot wypiepszal slabe pokemony? niby mam ustawione zeby wyrzucal ponizej 950 a i tak nie wyrzuca tych slabych i co chwile mam komunikat ze juz nie mam miejsca na nowe poki ://

Opublikowano

ma ktos jakis pomysl co zrobic zeby moj bot wypiepszal slabe pokemony? niby mam ustawione zeby wyrzucal ponizej 950 a i tak nie wyrzuca tych slabych i co chwile mam komunikat ze juz nie mam miejsca na nowe poki ://

a jak masz ustawiony konfig ze az tyle pokow?

Opublikowano

 

ma ktos jakis pomysl co zrobic zeby moj bot wypiepszal slabe pokemony? niby mam ustawione zeby wyrzucal ponizej 950 a i tak nie wyrzuca tych slabych i co chwile mam komunikat ze juz nie mam miejsca na nowe poki ://

a jak masz ustawiony konfig ze az tyle pokow?

 

 <KeepMinIVPercentage>85</KeepMinIVPercentage>

  <KeepMinCP>900</KeepMinCP>

  <WalkingSpeedInKilometerPerHour>20</WalkingSpeedInKilometerPerHour>

  <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

  <KeepMinDuplicatePokemon>3</KeepMinDuplicatePokemon>

  <PrioritizeIVOverCP>false</PrioritizeIVOverCP>

  <UseLuckyEggsWhileEvolving>true</UseLuckyEggsWhileEvolving>

  <ExclusiveTransferMin>false</ExclusiveTransferMin>

  <AllowQuickSpinUnban>true</AllowQuickSpinUnban>

  <ItemRecycleFilter> <!-- Type and amount to keep -->

co jest nie tak ? :/

Opublikowano

 

ktoś ? coś ?
wina serwerów ?

 

Na google miałem to samo. Ale już jest spoko. Dalej chodzi :)

 

na jakich współrzednych expicie? U mnie najwiwcej pokestopow znalazło w sydeny około 250

Obecnie w Santa Monica

 

<DefaultLatitude>34.007335175995934</DefaultLatitude> 
  <DefaultLongitude>-118.49947392940521</DefaultLongitude> 

 

Serwery PCT są martwe https://club.pokemon.com. Google działają, ale na bocie pewnie nadal nie.

Już google działa :)

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

 

 

ma ktos jakis pomysl co zrobic zeby moj bot wypiepszal slabe pokemony? niby mam ustawione zeby wyrzucal ponizej 950 a i tak nie wyrzuca tych slabych i co chwile mam komunikat ze juz nie mam miejsca na nowe poki ://

a jak masz ustawiony konfig ze az tyle pokow?

 

 <KeepMinIVPercentage>85</KeepMinIVPercentage>

  <KeepMinCP>900</KeepMinCP>

  <WalkingSpeedInKilometerPerHour>20</WalkingSpeedInKilometerPerHour>

  <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

  <KeepMinDuplicatePokemon>3</KeepMinDuplicatePokemon>

  <PrioritizeIVOverCP>false</PrioritizeIVOverCP>

  <UseLuckyEggsWhileEvolving>true</UseLuckyEggsWhileEvolving>

  <ExclusiveTransferMin>false</ExclusiveTransferMin>

  <AllowQuickSpinUnban>true</AllowQuickSpinUnban>

  <ItemRecycleFilter> <!-- Type and amount to keep -->

co jest nie tak ? :/

 

 

 

na moje oko sie wszystko zgadza. btw przy tych ustawieniach powinienes miec 63 rozne poki aby zapelnic miejsce. zmien sobie moze na 2 duplikaty/

Opublikowano

 

teraz mam takie coś 

 

attachicon.giffgf.png

Ja mam bardzo podobny błąd , tyle że u mnie jest napisane zamiast "BadAuthentication" mam "NeedsBrowser"

 

 

EDIT:  Musisz wylaczyc weryfikacje 2 etapową

 

nie pomoglo 

Opublikowano

pytanko do tworcy, czy daloby rade zaimplementowac takie opcje?

  <UseIncense>true</UseIncense>

  <TransferMaxCP>500</TransferMaxCP>

  <UseEggsIncubator>true</UseEggsIncubator>

 

i druga sprawa, jak rozumiec ten wiersz?

 

  <ExclusiveTransferMin>false</ExclusiveTransferMin>

 

z gory dzieki za pomoc

Opublikowano

znaczy się user.xml mi nie czyta pojebalem rozszerzenia :D

 

dobra juz wszystko git dziala, tylko w pewnym momencie przestaje w ogole lapac jakiekolwiek pokemony i lata za poke stopami? ma ktos jakiś pomysł dlaczego?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...