Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

lucky używa jak ewoluujesz pokemona, ale to też musisz ustawić w configu. W innym przypadku nie używa

ja mam false a i tak używa mi lucky eggów xD

Opublikowano

na jakich koordynatach znajde najlepsze poki oraz dobrego expa , jak to oczywiscie mozna polaczyc razem :) lub miejscowosc chociaz , sprawdzona oczywiscie , z gory thx i pozdro

 

aaa i dajcie znac jak google zacznie trybic :)

Opublikowano

No ciekawe kiedy to naprawią :D

"Pójdę w tą ciemność, a ty mnie poprowadź

bym mógł podziękować za twoją obecność.."

 

Gość Majoreq.
Opublikowano

Co do błedu na samym początku z googlem. jest to błąd serwerów. Taką informację podał developer NecroBota (wg. mnie najlepszego z Visualem)

 

Nie pozostaje nam nic, oprócz czekania na google

Opublikowano

..nie chcę was martwić ale u mnie wszystko działa na koncie Google.

No pewnie :D

"Pójdę w tą ciemność, a ty mnie poprowadź

bym mógł podziękować za twoją obecność.."

 

Opublikowano

Możliwe że jeszcze się nie przelogował. Ja wczoraj odpaliłem i jeszcze godzinę temu działało. Włączyłem jeszcze raz bo sciągnąłem v6 (gralem na v5) i juz nie dało się zalogować ani na v5 ani na v6 ani na v4 :D

Opublikowano

Witam mam problem bot nalapal strasznie duzo pokemonow 230/250 zaraz bedzie brak miejsca ! do tego mam pelno jakis laprasow 40cm i innych gowien powie ktos co ustawic w bocie zeby:

a) wydupczyl sam te gowniane poki .... bo recznie to mi z godzine zejdzie

b )  zostawial same dobre poki !! do evolucji lub treningu !! jakies z 1000cm a nie...

Opublikowano

jak ci dziala to ciesz sie i wylaczaj bota , ja zrobilem dzis  rano restart kompa  i juz nie zalaczyl sie bot ,

 

 

 

o wlasnie i ptc mi tez wywalilo

Opublikowano

lucky używa jak ewoluujesz pokemona, ale to też musisz ustawić w configu. W innym przypadku nie używa

wiem, ale 

1. potrzebuje by uzywalo lucky egg poza ewoulcjami

2. majac odpalona ta opcje uzywa lucky egg przy kazdej ewolucji (w ciagu 5 min odpalilo 2 co wydaje mi sie niemozliwe, ale jednak...)

Opublikowano

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

 

 

Masz podswieszony post z tym problemem, nauczcie się czytać do cholery

17.png

Opublikowano

Witam,korzystam z v6 i mam takie pytanie. Ustawilem Cp minimum 900 i duplicate 2. To te dwa pokemony takie same bedzie bot zostawial powyzej i ponizej 900 cp czy tylko powyzej cp? Jesli ponizej i powyzej to co zrobic zeby mi bot zostawial wszystkie pokemony nawet i takie same powyzej 900 cp? Z gory dzieki

Opublikowano

 

 

 

 

..nie chcę was martwić ale u mnie wszystko działa na koncie Google.

No pewnie :D

 

Oj tak: http://imgur.com/a/kfdZf  :D

 

Twój link do zdj nie działa.

 

Jaką wersje używasz? 

 

Używam V6, dopiero wczoraj pobrałem i skonfigurowałem. Wrzucam jeszcze raz: http://imgur.com/a/FrHkr

 

Jaki masz config i system? Ja myślałem, że mi nie działa przez aktualizację do 10 :D

Opublikowano

Witam,korzystam z v6 i mam takie pytanie. Ustawilem Cp minimum 900 i duplicate 2. To te dwa pokemony takie same bedzie bot zostawial powyzej i ponizej 900 cp czy tylko powyzej cp? Jesli ponizej i powyzej to co zrobic zeby mi bot zostawial wszystkie pokemony nawet i takie same powyzej 900 cp? Z gory dzieki

 

Wyrzuca wszystko poniżej 900, 900 i wyżej zostawia

17.png

Opublikowano

 

 

 

 

..nie chcę was martwić ale u mnie wszystko działa na koncie Google.

No pewnie :D

 

Oj tak: http://imgur.com/a/kfdZf  :D

 

Twój link do zdj nie działa.

 

Jaką wersje używasz? 

 

Używam V6, dopiero wczoraj pobrałem i skonfigurowałem. Wrzucam jeszcze raz: http://imgur.com/a/FrHkr

 

Jakie kordy że taki exp/h czy może używasz lucky egg ? 

Opublikowano

 

 

 

 

 

..nie chcę was martwić ale u mnie wszystko działa na koncie Google.

No pewnie :D

 

Oj tak: http://imgur.com/a/kfdZf  :D

 

Twój link do zdj nie działa.

 

Jaką wersje używasz? 

 

Używam V6, dopiero wczoraj pobrałem i skonfigurowałem. Wrzucam jeszcze raz: http://imgur.com/a/FrHkr

 

Jaki masz config i system? Ja myślałem, że mi nie działa przez aktualizację do 10 :D

 

 <KeepMinIVPercentage>90</KeepMinIVPercentage>
  <KeepMinCP>1100</KeepMinCP>
  <WalkingSpeedInKilometerPerHour>65</WalkingSpeedInKilometerPerHour>
  <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>
  <KeepMinDuplicatePokemon>1</KeepMinDuplicatePokemon>
  <PrioritizeIVOverCP>false</PrioritizeIVOverCP>
  <UseLuckyEggsWhileEvolving>false</UseLuckyEggsWhileEvolving>
  <ExclusiveTransferMin>false</ExclusiveTransferMin>
  <AllowQuickSpinUnban>true</AllowQuickSpinUnban>

A system to 10 ;) 

I tak ogólnie to właśnie parę minut temu przestał działać, próbuje się zalogować i nic.

Opublikowano

 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

 

 

Masz podswieszony post z tym problemem, nauczcie się czytać do cholery

 

zamknij ryj bo cie naucze kultury pajacu

Opublikowano

 

 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

Witam mam problem pokemon strasznie duzo pokow nalapal 235/250 mam jakies poki typu lapras 40cm ..... wie ktos moze jak teraz pozbyc sie tych wszystkich gowien zalosnych..... 

 

 

Masz podswieszony post z tym problemem, nauczcie się czytać do cholery

 

zamknij ryj bo cie naucze kultury pajacu

 

 

Razem krów z tobą na wsi nie wyprowadzam, więc wybacz chłopaku

 

------------------------

 

 

 

 

 

 

 

..nie chcę was martwić ale u mnie wszystko działa na koncie Google.

No pewnie :D

 

Oj tak: http://imgur.com/a/kfdZf  :D

 

Twój link do zdj nie działa.

 

Jaką wersje używasz? 

 

Używam V6, dopiero wczoraj pobrałem i skonfigurowałem. Wrzucam jeszcze raz: http://imgur.com/a/FrHkr

 

Jaki masz config i system? Ja myślałem, że mi nie działa przez aktualizację do 10 :D

 

 <KeepMinIVPercentage>90</KeepMinIVPercentage>
  <KeepMinCP>1100</KeepMinCP>
  <WalkingSpeedInKilometerPerHour>65</WalkingSpeedInKilometerPerHour>
  <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>
  <KeepMinDuplicatePokemon>1</KeepMinDuplicatePokemon>
  <PrioritizeIVOverCP>false</PrioritizeIVOverCP>
  <UseLuckyEggsWhileEvolving>false</UseLuckyEggsWhileEvolving>
  <ExclusiveTransferMin>false</ExclusiveTransferMin>
  <AllowQuickSpinUnban>true</AllowQuickSpinUnban>

A system to 10 ;) 

I tak ogólnie to właśnie parę minut temu przestał działać, próbuje się zalogować i nic.

 

 

 

Mnie również padł, o co kaman..

17.png

Opublikowano

 

 

 

 

 

..nie chcę was martwić ale u mnie wszystko działa na koncie Google.

No pewnie :D

 

Oj tak: http://imgur.com/a/kfdZf  :D

 

Twój link do zdj nie działa.

 

Jaką wersje używasz? 

 

Używam V6, dopiero wczoraj pobrałem i skonfigurowałem. Wrzucam jeszcze raz: http://imgur.com/a/FrHkr

 

Jakie kordy że taki exp/h czy może używasz lucky egg ? 

 

34.0092419, -118.4976037

Santa Monica. Używanie lucky egg'ów mam wyłączone.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...