Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

jaja sobie k***a robicie z ta 6 wersja ? Dalem config z 5 i ewoluowal mi smiec wszystkie pokemony powyzej 1k dziekuje bardzo.

 V6 ma trochę inny config, ponieważ dodano 2 nowe linijki/funkcje

Kiedy wchodzi update powinno się przepisywać configi o ile update nie skończył się tylko na fixach

Co oznacza magiczny 'automatyczny unban' ? 

 

Niweluje soft bana, którego się dostaje za "teleportacje".

 

to co w takim razie mam zrobic? bo we wczesniejszym transferowal mi wszystkie powtorki i zostawial silniejsze + jak pokemon mial powyzej 900cp to niewazne czy powtorka czy nie to zostawial wszystkie..

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

Pokaze mi ktos co wpisac zeby logowalo sie przez PTC ? chociaz wpisuje Ptc a nie google to i tak loguje sie przez google. help

Sprawdź, czy edytujesz odpowiedni config, który powinien znajdować się w folderze z konsolą.

 

 

Czy ktoś mi powie dlaczego mam Nieskończoność ? ?

 

POMOCY !

 

fGeGh.png

 

 

 

Ponieważ masz softbana (patrz: pokemony uciekają "CatchFlee"),

Poczekaj z 5 minut i będzie ok.

W jaki sposób ustawić by boy zamieniał na cukierki pokemony poniżej 1000cp? Pewnie było ale tyle postów, że aż odchodza chęci do szukania :D

 

<KeepMinCP>1000</KeepMinCP>

 

oraz

 

<TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

  <KeepMinDuplicatePokemon>3</KeepMinDuplicatePokemon>

 

W ostatnim wybierasz, ile najmocniejszych pokemonów z danego "gatunku" ma zostać a resztę da w transfer. (Ja mam akurat 3, bo nigdy nie wiadomo co bot usunie a wolę potem sobie sam porządek zrobić ręcznie :) )

 

 

edytuje config user.xml i dalej loguje przez gogle. jakiś pomysl? moglbys podeslac screena z całym zeedytowanym tym plikiem? możesz w miejsce hasla wpisac 123 czy cos :/

 

e03ebed0b4ac1e83d62776ee8d7f8107.jpeg

 

Mam tam wpisany Google ref token, bo kopiowałem config, ale to i tak na Ptc niema znaczenia :p

 

A i pamiętaj aby w username wpisać login a nie nazwe w grze!

 

 

mam identycznie jak Ty i caly czas loguje przez gogle..no kur*a...

Opublikowano

 

 

 

 

Pokaze mi ktos co wpisac zeby logowalo sie przez PTC ? chociaz wpisuje Ptc a nie google to i tak loguje sie przez google. help

Sprawdź, czy edytujesz odpowiedni config, który powinien znajdować się w folderze z konsolą.

 

 

Czy ktoś mi powie dlaczego mam Nieskończoność ? ?

 

POMOCY !

 

fGeGh.png

 

 

 

Ponieważ masz softbana (patrz: pokemony uciekają "CatchFlee"),

Poczekaj z 5 minut i będzie ok.

W jaki sposób ustawić by boy zamieniał na cukierki pokemony poniżej 1000cp? Pewnie było ale tyle postów, że aż odchodza chęci do szukania :D

 

<KeepMinCP>1000</KeepMinCP>

 

oraz

 

<TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

  <KeepMinDuplicatePokemon>3</KeepMinDuplicatePokemon>

 

W ostatnim wybierasz, ile najmocniejszych pokemonów z danego "gatunku" ma zostać a resztę da w transfer. (Ja mam akurat 3, bo nigdy nie wiadomo co bot usunie a wolę potem sobie sam porządek zrobić ręcznie :) )

 

 

edytuje config user.xml i dalej loguje przez gogle. jakiś pomysl? moglbys podeslac screena z całym zeedytowanym tym plikiem? możesz w miejsce hasla wpisac 123 czy cos :/

 

e03ebed0b4ac1e83d62776ee8d7f8107.jpeg

 

Mam tam wpisany Google ref token, bo kopiowałem config, ale to i tak na Ptc niema znaczenia :p

 

A i pamiętaj aby w username wpisać login a nie nazwe w grze!

 

 

mam identycznie jak Ty i caly czas loguje przez gogle..no kur*a...

 

Niemożliwe że z takim configiem loguje przez google... Sprawdź czy nie masz jakiś kopii bota, np. zamiast przerzucić z pobranych na pulpit to skopiowałeś, config ustawiłeś w tym na pulpicie, a odpalasz tego w pobranych. Usuń wszystkie kopie bota, jeśli masz jakiś cenny config to se skopiuj, pobierz od nowa i PRZEPISZ dane ze starego configa i dostosuj go do siebie. Używaj też najnowszej wersji,

 

 

jaja sobie k***a robicie z ta 6 wersja ? Dalem config z 5 i ewoluowal mi smiec wszystkie pokemony powyzej 1k dziekuje bardzo.

 V6 ma trochę inny config, ponieważ dodano 2 nowe linijki/funkcje

Kiedy wchodzi update powinno się przepisywać configi o ile update nie skończył się tylko na fixach

Co oznacza magiczny 'automatyczny unban' ? 

 

Niweluje soft bana, którego się dostaje za "teleportacje".

 

to co w takim razie mam zrobic? bo we wczesniejszym transferowal mi wszystkie powtorki i zostawial silniejsze + jak pokemon mial powyzej 900cp to niewazne czy powtorka czy nie to zostawial wszystkie..

 

Jakbyś udostępnił config, to bym ci powiedział co jest nie tak.

Opublikowano

Zgłoszono wyjątek typu 'PokemonGo.RocketAPI.Exceptions.AccountNotVerifiedException'. from Pokemon Go Rocket API
[18:58:57] (ERROR) Got an exception, trying automatic restart..

 

Co może być, że na 1 koncie mi nie działa ? -.0 Na wszystkich działa, a na jednym nie ..

Dodatkowo na starym bocie odpala mi konto bez problemu

Opublikowano

oki sproboje :/ a powie

 

 

 

 

 

 

Pokaze mi ktos co wpisac zeby logowalo sie przez PTC ? chociaz wpisuje Ptc a nie google to i tak loguje sie przez google. help

Sprawdź, czy edytujesz odpowiedni config, który powinien znajdować się w folderze z konsolą.

 

 

Czy ktoś mi powie dlaczego mam Nieskończoność ? ?

 

POMOCY !

 

fGeGh.png

 

 

Ponieważ masz softbana (patrz: pokemony uciekają "CatchFlee"),

Poczekaj z 5 minut i będzie ok.


W jaki sposób ustawić by boy zamieniał na cukierki pokemony poniżej 1000cp? Pewnie było ale tyle postów, że aż odchodza chęci do szukania :D

 

<KeepMinCP>1000</KeepMinCP>

 

oraz

 

<TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>
  <KeepMinDuplicatePokemon>3</KeepMinDuplicatePokemon>

 

W ostatnim wybierasz, ile najmocniejszych pokemonów z danego "gatunku" ma zostać a resztę da w transfer. (Ja mam akurat 3, bo nigdy nie wiadomo co bot usunie a wolę potem sobie sam porządek zrobić ręcznie :) )

 

 

edytuje config user.xml i dalej loguje przez gogle. jakiś pomysl? moglbys podeslac screena z całym zeedytowanym tym plikiem? możesz w miejsce hasla wpisac 123 czy cos :/

 

e03ebed0b4ac1e83d62776ee8d7f8107.jpeg

 

Mam tam wpisany Google ref token, bo kopiowałem config, ale to i tak na Ptc niema znaczenia :p

 

A i pamiętaj aby w username wpisać login a nie nazwe w grze!

 

 

mam identycznie jak Ty i caly czas loguje przez gogle..no kur*a...

 

Niemożliwe że z takim configiem loguje przez google... Sprawdź czy nie masz jakiś kopii bota, np. zamiast przerzucić z pobranych na pulpit to skopiowałeś, config ustawiłeś w tym na pulpicie, a odpalasz tego w pobranych. Usuń wszystkie kopie bota, jeśli masz jakiś cenny config to se skopiuj, pobierz od nowa i PRZEPISZ dane ze starego configa i dostosuj go do siebie. Używaj też najnowszej wersji,


 

 

jaja sobie k***a robicie z ta 6 wersja ? Dalem config z 5 i ewoluowal mi smiec wszystkie pokemony powyzej 1k dziekuje bardzo.

 V6 ma trochę inny config, ponieważ dodano 2 nowe linijki/funkcje

Kiedy wchodzi update powinno się przepisywać configi o ile update nie skończył się tylko na fixach


Co oznacza magiczny 'automatyczny unban' ? 

 

Niweluje soft bana, którego się dostaje za "teleportacje".

 

to co w takim razie mam zrobic? bo we wczesniejszym transferowal mi wszystkie powtorki i zostawial silniejsze + jak pokemon mial powyzej 900cp to niewazne czy powtorka czy nie to zostawial wszystkie..

 

Jakbyś udostępnił config, to bym ci powiedział co jest nie tak.

 

oki sproboje :/ a powiesz mi jeszcze czemu na koncie gogle odsyla mi zamiast np. staryu 90 cp to tego najlepszego 380 cp? :/ wolalbym żeby bot zostawial te lepsze a słabsze wywalal :D

Opublikowano

Zgłoszono wyjątek typu 'PokemonGo.RocketAPI.Exceptions.AccountNotVerifiedException'. from Pokemon Go Rocket API

[18:58:57] (ERROR) Got an exception, trying automatic restart..

 

Co może być, że na 1 koncie mi nie działa ? -.0 Na wszystkich działa, a na jednym nie ..

Dodatkowo na starym bocie odpala mi konto bez problemu

Trwają prace nad serwerami PTC, może jakaś aktualizacja, albo prace konserwacyjne.

Opublikowano

oki sproboje :/ a powie

 

 

 

 

 

 

Pokaze mi ktos co wpisac zeby logowalo sie przez PTC ? chociaz wpisuje Ptc a nie google to i tak loguje sie przez google. help

Sprawdź, czy edytujesz odpowiedni config, który powinien znajdować się w folderze z konsolą.

 

 

Czy ktoś mi powie dlaczego mam Nieskończoność ? ?

 

POMOCY !

 

fGeGh.png

 

 

Ponieważ masz softbana (patrz: pokemony uciekają "CatchFlee"),

Poczekaj z 5 minut i będzie ok.


W jaki sposób ustawić by boy zamieniał na cukierki pokemony poniżej 1000cp? Pewnie było ale tyle postów, że aż odchodza chęci do szukania :D

 

<KeepMinCP>1000</KeepMinCP>

 

oraz

 

<TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>
  <KeepMinDuplicatePokemon>3</KeepMinDuplicatePokemon>

 

W ostatnim wybierasz, ile najmocniejszych pokemonów z danego "gatunku" ma zostać a resztę da w transfer. (Ja mam akurat 3, bo nigdy nie wiadomo co bot usunie a wolę potem sobie sam porządek zrobić ręcznie :) )

 

 

edytuje config user.xml i dalej loguje przez gogle. jakiś pomysl? moglbys podeslac screena z całym zeedytowanym tym plikiem? możesz w miejsce hasla wpisac 123 czy cos :/

 

e03ebed0b4ac1e83d62776ee8d7f8107.jpeg

 

Mam tam wpisany Google ref token, bo kopiowałem config, ale to i tak na Ptc niema znaczenia :p

 

A i pamiętaj aby w username wpisać login a nie nazwe w grze!

 

 

mam identycznie jak Ty i caly czas loguje przez gogle..no kur*a...

 

Niemożliwe że z takim configiem loguje przez google... Sprawdź czy nie masz jakiś kopii bota, np. zamiast przerzucić z pobranych na pulpit to skopiowałeś, config ustawiłeś w tym na pulpicie, a odpalasz tego w pobranych. Usuń wszystkie kopie bota, jeśli masz jakiś cenny config to se skopiuj, pobierz od nowa i PRZEPISZ dane ze starego configa i dostosuj go do siebie. Używaj też najnowszej wersji,


 

 

jaja sobie k***a robicie z ta 6 wersja ? Dalem config z 5 i ewoluowal mi smiec wszystkie pokemony powyzej 1k dziekuje bardzo.

 V6 ma trochę inny config, ponieważ dodano 2 nowe linijki/funkcje

Kiedy wchodzi update powinno się przepisywać configi o ile update nie skończył się tylko na fixach


Co oznacza magiczny 'automatyczny unban' ? 

 

Niweluje soft bana, którego się dostaje za "teleportacje".

 

to co w takim razie mam zrobic? bo we wczesniejszym transferowal mi wszystkie powtorki i zostawial silniejsze + jak pokemon mial powyzej 900cp to niewazne czy powtorka czy nie to zostawial wszystkie..

 

Jakbyś udostępnił config, to bym ci powiedział co jest nie tak.

 

oki sproboje :/ a powiesz mi jeszcze czemu na koncie gogle odsyla mi zamiast np. staryu 90 cp to tego najlepszego 380 cp? :/ wolalbym żeby bot zostawial te lepsze a słabsze wywalal :D

Opublikowano

oki sproboje :/ a powie

 

 

 

 

 

 

Pokaze mi ktos co wpisac zeby logowalo sie przez PTC ? chociaz wpisuje Ptc a nie google to i tak loguje sie przez google. help

Sprawdź, czy edytujesz odpowiedni config, który powinien znajdować się w folderze z konsolą.

 

 

Czy ktoś mi powie dlaczego mam Nieskończoność ? ?

 

POMOCY !

 

fGeGh.png

 

 

 

Ponieważ masz softbana (patrz: pokemony uciekają "CatchFlee"),

Poczekaj z 5 minut i będzie ok.

W jaki sposób ustawić by boy zamieniał na cukierki pokemony poniżej 1000cp? Pewnie było ale tyle postów, że aż odchodza chęci do szukania :D

 

<KeepMinCP>1000</KeepMinCP>

 

oraz

 

<TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

  <KeepMinDuplicatePokemon>3</KeepMinDuplicatePokemon>

 

W ostatnim wybierasz, ile najmocniejszych pokemonów z danego "gatunku" ma zostać a resztę da w transfer. (Ja mam akurat 3, bo nigdy nie wiadomo co bot usunie a wolę potem sobie sam porządek zrobić ręcznie :) )

 

 

edytuje config user.xml i dalej loguje przez gogle. jakiś pomysl? moglbys podeslac screena z całym zeedytowanym tym plikiem? możesz w miejsce hasla wpisac 123 czy cos :/

 

e03ebed0b4ac1e83d62776ee8d7f8107.jpeg

 

Mam tam wpisany Google ref token, bo kopiowałem config, ale to i tak na Ptc niema znaczenia :p

 

A i pamiętaj aby w username wpisać login a nie nazwe w grze!

 

 

mam identycznie jak Ty i caly czas loguje przez gogle..no kur*a...

 

Niemożliwe że z takim configiem loguje przez google... Sprawdź czy nie masz jakiś kopii bota, np. zamiast przerzucić z pobranych na pulpit to skopiowałeś, config ustawiłeś w tym na pulpicie, a odpalasz tego w pobranych. Usuń wszystkie kopie bota, jeśli masz jakiś cenny config to se skopiuj, pobierz od nowa i PRZEPISZ dane ze starego configa i dostosuj go do siebie. Używaj też najnowszej wersji,

 

 

jaja sobie k***a robicie z ta 6 wersja ? Dalem config z 5 i ewoluowal mi smiec wszystkie pokemony powyzej 1k dziekuje bardzo.

 V6 ma trochę inny config, ponieważ dodano 2 nowe linijki/funkcje

Kiedy wchodzi update powinno się przepisywać configi o ile update nie skończył się tylko na fixach

Co oznacza magiczny 'automatyczny unban' ? 

 

Niweluje soft bana, którego się dostaje za "teleportacje".

 

to co w takim razie mam zrobic? bo we wczesniejszym transferowal mi wszystkie powtorki i zostawial silniejsze + jak pokemon mial powyzej 900cp to niewazne czy powtorka czy nie to zostawial wszystkie..

 

Jakbyś udostępnił config, to bym ci powiedział co jest nie tak.

 

oki sproboje :/ a powiesz mi jeszcze czemu na koncie gogle odsyla mi zamiast np. staryu 90 cp to tego najlepszego 380 cp? :/ wolalbym żeby bot zostawial te lepsze a słabsze wywalal :D

<PrioritizeIVOverCP>false</PrioritizeIVOverCP>

 

Sprawdź, czy masz tam "true", jeśli tak to zmień na "false".

Opublikowano

W jakim celu stawiacie CP wyżej niż IV? Skoro pokemon z wysokim CP mający niskie IV będzie słabszy od pokemona z wysokim IV i słabym CP, oczywiście po wyexpieniu go. Hmm?

Opublikowano

Dzieki wszystkim co pomagali. Zamienilem folder user z pulpitu z tym z plikow i dziala :D a teraz serwery ptc nie dzialaja czy mi sie wydaje?

Opublikowano

W jakim celu stawiacie CP wyżej niż IV? Skoro pokemon z wysokim CP mający niskie IV będzie słabszy od pokemona z wysokim IV i słabym CP, oczywiście po wyexpieniu go. Hmm?

 

Powodzenia w wybiciu maksymalnego CP przy poksie z dobrym IV a Cp na granicy 300

8074.png
Opublikowano

 

W jakim celu stawiacie CP wyżej niż IV? Skoro pokemon z wysokim CP mający niskie IV będzie słabszy od pokemona z wysokim IV i słabym CP, oczywiście po wyexpieniu go. Hmm?

 

Powodzenia w wybiciu maksymalnego CP przy poksie z dobrym IV a Cp na granicy 300

 

hehe.... ja mam ustawione pod CP i samo już mi parę poksów z ponad 85% znalazło przy ok. 500 - 800 CP

No i mam jednego poksa z ponad 91%.... tylko że ma ledwo 50 CP....

 

17 lvl btw.

Opublikowano

Ma ktoś pomysł czemu po ponownym uruchomieniu zaczął usuwać itemy? (recycling)

Ee, bo tak ma w opcjach ? -.0

 

Zgłoszono wyjątek typu 'PokemonGo.RocketAPI.Exceptions.AccountNotVerifiedException'. from Pokemon Go Rocket API

[18:58:57] (ERROR) Got an exception, trying automatic restart..

 

Co może być, że na 1 koncie mi nie działa ? -.0 Na wszystkich działa, a na jednym nie ..

Dodatkowo na starym bocie odpala mi konto bez problemu

Trwają prace nad serwerami PTC, może jakaś aktualizacja, albo prace konserwacyjne.

 

Ale wszystkie konta pozostałe PTC mi działają -.0 Aa to jedno nie - Na Starym bocie wszystko odpala -.0

Opublikowano

 

Ma ktoś pomysł czemu po ponownym uruchomieniu zaczął usuwać itemy? (recycling)

Ee, bo tak ma w opcjach ? -.0

A wiesz jak zrobić żeby nie usuwał? :D

Opublikowano

 

 

Ma ktoś pomysł czemu po ponownym uruchomieniu zaczął usuwać itemy? (recycling)

Ee, bo tak ma w opcjach ? -.0

A wiesz jak zrobić żeby nie usuwał? :D

 

w userze sobie zwiększ liczbe jaką chcesz miec danego przedmiotu :>

Opublikowano

 

ponawiam pytanie, mozna zmienic adres email na koncie po rejestracji przez google?

tak, mozna ;)

 

w jaki sposob?

8074.png
Opublikowano

 

 

Ma ktoś pomysł czemu po ponownym uruchomieniu zaczął usuwać itemy? (recycling)

Ee, bo tak ma w opcjach ? -.0

A wiesz jak zrobić żeby nie usuwał? :D

 

<ItemRecycleFilter> <!-- Type and amount to keep -->
    <Filter>
      <Name>ItemUnknown</Name>
      <Count>0</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemPokeBall</Name>
      <Count>30</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemGreatBall</Name>
      <Count>30</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemUltraBall</Name>
      <Count>200</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemMasterBall</Name>
      <Count>500</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemPotion</Name>
      <Count>0</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemSuperPotion</Name>
      <Count>20</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemHyperPotion</Name>
      <Count>30</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemMaxPotion</Name>
      <Count>50</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemRevive</Name>
      <Count>30</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemMaxRevive</Name>
      <Count>60</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemLuckyEgg</Name>
      <Count>200</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemIncenseOrdinary</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemIncenseSpicy</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemIncenseCool</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemIncenseFloral</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemTroyDisk</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemXAttack</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemXDefense</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemXMiracle</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemRazzBerry</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemBlukBerry</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemNanabBerry</Name>
      <Count>60</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemWeparBerry</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemPinapBerry</Name>
      <Count>30</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemSpecialCamera</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemIncubatorBasicUnlimited</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemIncubatorBasic</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemPokemonStorageUpgrade</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
    <Filter>
      <Name>ItemItemStorageUpgrade</Name>
      <Count>100</Count>
    </Filter>
  </ItemRecycleFilter>

tu  masz  co ile czego ma ci zostać :D 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...