Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Da ktos kordy na cos gdzie 50k+ expa + sa jakies dobre pocki? W Central parku sa same smieci. Tera siedze w santa monica ale tam 35-40k.

Trochę offtop, bo od tego jest temat "pokemon go wasze spoty", no ale proszę:

 

Polecam Australie, Melbourne, Przy tym jeziorze w kilka godzin można wbić Dragonita :)

 

<DefaultLatitude>-37.766338514387876</DefaultLatitude>

<DefaultLongitude>145.35723209381104</DefaultLongitude>

 

Jak wpisać minusowe dane żeby bot zadziałał?

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działa wam dzis V6 bo po odpaleniu dziś wyświetla mi się tylko w konsoli to:

 

 

Initializing Rocket logger @ 2016-07-28 07:35:14...

[07:35:14] Make sure Lat & Lng is right. Exit Program if not! Lat: -33,8592479 Lng: 151,2130797
[07:35:14] Script will continue in 5 seconds!
[07:35:19] Logging in via: Google
[07:35:20] Please visit  and enter 
 
Opublikowano

 

 

Da ktos kordy na cos gdzie 50k+ expa + sa jakies dobre pocki? W Central parku sa same smieci. Tera siedze w santa monica ale tam 35-40k.

Trochę offtop, bo od tego jest temat "pokemon go wasze spoty", no ale proszę:

 

Polecam Australie, Melbourne, Przy tym jeziorze w kilka godzin można wbić Dragonita :)

 

<DefaultLatitude>-37.766338514387876</DefaultLatitude>

<DefaultLongitude>145.35723209381104</DefaultLongitude>

 

Jak wpisać minusowe dane żeby bot zadziałał?

 

W v6 mam zapisane minusowe i działa.

Opublikowano

Odkąd pojawiło się v6 bot po włączeniu odpala konsole, łączy się z Google, otwiera chrome w celu wpisania kodu a sam się wyłącza... v5 też nie działa. Więc ktoś jak to rozwiązać? Uruchamianie jako administrator nic nie daje

Opublikowano

To samo mam od paru minut doslownie , po zalaczeniu sam sie wylacza po paru sekundach , ale tylko na koncie z google , sprawdzalem z PTC dziala normalnie .

2f03g2x.jpg

 

Poradzi ktos cos , z gory THX , pozdro

Opublikowano

Odkąd pojawiło się v6 bot po włączeniu odpala konsole, łączy się z Google, otwiera chrome w celu wpisania kodu a sam się wyłącza... v5 też nie działa. Więc ktoś jak to rozwiązać? Uruchamianie jako administrator nic nie daje

No to widzę,że nie tylko mi nie działa.To problemem nie były widzę minusowe kordy tylko coś innego się dzieje.U mnie też to samo na v6 i v5.

Opublikowano

To samo mam od paru minut doslownie , po zalaczeniu sam sie wylacza po paru sekundach , ale tylko na koncie z google , sprawdzalem z PTC dziala normalnie .

2f03g2x.jpg

 

Poradzi ktos cos , z gory THX , pozdro

MAM TO SAMO ...

Opublikowano

 

To samo mam od paru minut doslownie , po zalaczeniu sam sie wylacza po paru sekundach , ale tylko na koncie z google , sprawdzalem z PTC dziala normalnie .

2f03g2x.jpg

 

Poradzi ktos cos , z gory THX , pozdro

MAM TO SAMO ...

 

 

 

Ważne że działa, mam to samo

17.png

Opublikowano

Witam, ma ktoś może kordy do central parku?

Jeśli tak bardzo bym prosił :)

 

Google map gryzą ?

 

Lepiej sobie Santa Monica w Californi weź, lepszy exp

17.png

Opublikowano

 

Witam, ma ktoś może kordy do central parku?

Jeśli tak bardzo bym prosił :)

 

Google map gryzą ?

 

Lepiej sobie Santa Monica w Californi weź, lepszy exp

 

Biorę koordy z google maps (bez tego -) i pokazuje, że jest 0 pokemonów i pokestopów, coś nie chodzi ;c

Zbieram LIKE

dla Ciebie 1 kliknięcie,

a dla mnie tak wiele

 

1294477714-U1.png

Opublikowano

Wszystko działało ok aż do dzisiaj, przy uruchamianiu bota nie pokazuje kodu, który muszę wpisać w przeglądarce. I od razu automatycznie sam się zamyka...

Opublikowano

To samo mam od paru minut doslownie , po zalaczeniu sam sie wylacza po paru sekundach , ale tylko na koncie z google , sprawdzalem z PTC dziala normalnie .

2f03g2x.jpg

 

Poradzi ktos cos , z gory THX , pozdro

 

ponawim prosbe pomoze ktos to rozwiazac

Opublikowano

 

To samo mam od paru minut doslownie , po zalaczeniu sam sie wylacza po paru sekundach , ale tylko na koncie z google , sprawdzalem z PTC dziala normalnie .

2f03g2x.jpg

 

Poradzi ktos cos , z gory THX , pozdro

 

ponawim prosbe pomoze ktos to rozwiazac

 

Mam to samo..

10sfaxw.png

Opublikowano

 

 

Witam, ma ktoś może kordy do central parku?

Jeśli tak bardzo bym prosił :)

 

Google map gryzą ?

 

Lepiej sobie Santa Monica w Californi weź, lepszy exp

 

Biorę koordy z google maps (bez tego -) i pokazuje, że jest 0 pokemonów i pokestopów, coś nie chodzi ;c

 

Ale kordy wpisuj z tym (-) i wtedy działa.

Opublikowano

kolo zebate u gory po prawej - ustawienia - urzadzenie - aaplikacje - pokemon go  - wyczysc dane - wyczysc pamiec podreczna -

 

 

mala rada nie zakladaj na PTC codziennie masz przerwy w dostawie gry po pare h , poczytaj w necie ptc to faja , pozdro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...