Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

O co chodzi z : " We are within 40 meters  of the target. Speeding down to 10km/h to not pass the target. " ? :P

Podstawowy angielski ale :

Bot sam zwalnia do 10km/h 40 metrów od pokestopa by nie pominąć celu.

moze mi ktos powiedziec co mam zrobic jak mam 350 na 350 pokemonow zeby usunelo mi te z niskim cp ? dodalem linijke niby poniezej jakiego ma usuwac ale tych co mam juz nie usuwa...

<KeepMinCP>10000</KeepMinCP> to nie powinno byc 1000 ?? to troche spora wartosc

Masz to ustawione na true ? <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

 

Aa wiesz może po co wywala potiony, itd ? Coś to daje ?

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

O co chodzi z : " We are within 40 meters  of the target. Speeding down to 10km/h to not pass the target. " ? :P

Podstawowy angielski ale :

Bot sam zwalnia do 10km/h 40 metrów od pokestopa by nie pominąć celu.

moze mi ktos powiedziec co mam zrobic jak mam 350 na 350 pokemonow zeby usunelo mi te z niskim cp ? dodalem linijke niby poniezej jakiego ma usuwac ale tych co mam juz nie usuwa...

<KeepMinCP>10000</KeepMinCP> to nie powinno byc 1000 ?? to troche spora wartosc

Masz to ustawione na true ? <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

 

Aa wiesz może po co wywala potiony, itd ? Coś to daje ?

 

żeby plecaka nie zajebać ;)

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

 

 

O co chodzi z : " We are within 40 meters  of the target. Speeding down to 10km/h to not pass the target. " ? :P

Podstawowy angielski ale :

Bot sam zwalnia do 10km/h 40 metrów od pokestopa by nie pominąć celu.

moze mi ktos powiedziec co mam zrobic jak mam 350 na 350 pokemonow zeby usunelo mi te z niskim cp ? dodalem linijke niby poniezej jakiego ma usuwac ale tych co mam juz nie usuwa...

<KeepMinCP>10000</KeepMinCP> to nie powinno byc 1000 ?? to troche spora wartosc

Masz to ustawione na true ? <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

 

Aa wiesz może po co wywala potiony, itd ? Coś to daje ?

 

Wywala by nie zaśmiecać ekwipunku bo np po co ci 300 normalnych pokeboli jak lepiej zbierać great ball prawda :) ? , w opcjach możesz ustawić ile ma poszczególnych przedmiotów zostawiać.

Opublikowano

 

 

 

O co chodzi z : " We are within 40 meters  of the target. Speeding down to 10km/h to not pass the target. " ? :P

Podstawowy angielski ale :

Bot sam zwalnia do 10km/h 40 metrów od pokestopa by nie pominąć celu.

moze mi ktos powiedziec co mam zrobic jak mam 350 na 350 pokemonow zeby usunelo mi te z niskim cp ? dodalem linijke niby poniezej jakiego ma usuwac ale tych co mam juz nie usuwa...

<KeepMinCP>10000</KeepMinCP> to nie powinno byc 1000 ?? to troche spora wartosc

Masz to ustawione na true ? <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

 

Aa wiesz może po co wywala potiony, itd ? Coś to daje ?

 

żeby plecaka nie zajebać ;)

 

ee zaraz.... ja mam bp 470/350 trochę nie ogarniam, ten limit wgl działa? xD

Opublikowano

 

 Zgłoszono wyjątek typu 'PokemonGo.RocketAPI.Exceptions.AccountNotVerifiedException'. from Pokemon Go Rocket API
[18:58:57] (ERROR) Got an exception, trying automatic restart..

Co z tym zrobić ...

 

Ktoś ma ten problem ? Bo mam to samo -.0

Aa :) PTC Servers are down, check https://go.jooas.com/ for the status of the server. Meanwhile, do something productive, hit the gym, watch cat videos, etc.

Może dlatego.. Tylko dziwne, ze na jednym koncie mi działa xD

Opublikowano

witam cos mi zaczyna wlasnie szalec bot. wbil mi 22 lvl i napotyka hero, nawet nie ma komendy ze rzuca pokeballa a jest info ze pokemon uciekł, o co kaman ?


witam cos mi zaczyna wlasnie szalec bot. wbil mi 22 lvl i napotyka hero, nawet nie ma komendy ze rzuca pokeballa a jest info ze pokemon uciekł, o co kaman ? dzieje sie to na koncie PTC, na koncie google jest wszystko ok...


witam cos mi zaczyna wlasnie szalec bot. wbil mi 22 lvl i napotyka hero, nawet nie ma komendy ze rzuca pokeballa a jest info ze pokemon uciekł, o co kaman ? dzieje sie to na koncie PTC, na koncie google jest wszystko ok...


witam cos mi zaczyna wlasnie szalec bot. wbil mi 22 lvl i napotyka hero, nawet nie ma komendy ze rzuca pokeballa a jest info ze pokemon uciekł, o co kaman ? dzieje sie to na koncie PTC, na koncie google jest wszystko ok...


witam cos mi zaczyna wlasnie szalec bot. wbil mi 22 lvl i napotyka hero, nawet nie ma komendy ze rzuca pokeballa a jest info ze pokemon uciekł, o co kaman ? dzieje sie to na koncie PTC, na koncie google jest wszystko ok...


witam cos mi zaczyna wlasnie szalec bot. wbil mi 22 lvl i napotyka hero, nawet nie ma komendy ze rzuca pokeballa a jest info ze pokemon uciekł, o co kaman ? dzieje sie to na koncie PTC, na koncie google jest wszystko ok...


witam cos mi zaczyna wlasnie szalec bot. wbil mi 22 lvl i napotyka hero, nawet nie ma komendy ze rzuca pokeballa a jest info ze pokemon uciekł, o co kaman ? dzieje sie to na koncie PTC, na koncie google jest wszystko ok...

Opublikowano

witam cos mi zaczyna wlasnie szalec bot. wbil mi 22 lvl i napotyka hero, nawet nie ma komendy ze rzuca pokeballa a jest info ze pokemon uciekł, o co kaman ?

Pewnie soft ban poczekaj z 1h i sprawdź wtedy.

Opublikowano

witam cos mi zaczyna wlasnie szalec bot. wbil mi 22 lvl i napotyka hero, nawet nie ma komendy ze rzuca pokeballa a jest info ze pokemon uciekł, o co kaman ?

witam cos mi zaczyna wlasnie szalec bot. wbil mi 22 lvl i napotyka hero, nawet nie ma komendy ze rzuca pokeballa a jest info ze pokemon uciekł, o co kaman ? dzieje sie to na koncie PTC, na koncie google jest wszystko ok...

witam cos mi zaczyna wlasnie szalec bot. wbil mi 22 lvl i napotyka hero, nawet nie ma komendy ze rzuca pokeballa a jest info ze pokemon uciekł, o co kaman ? dzieje sie to na koncie PTC, na koncie google jest wszystko ok...

witam cos mi zaczyna wlasnie szalec bot. wbil mi 22 lvl i napotyka hero, nawet nie ma komendy ze rzuca pokeballa a jest info ze pokemon uciekł, o co kaman ? dzieje sie to na koncie PTC, na koncie google jest wszystko ok...

witam cos mi zaczyna wlasnie szalec bot. wbil mi 22 lvl i napotyka hero, nawet nie ma komendy ze rzuca pokeballa a jest info ze pokemon uciekł, o co kaman ? dzieje sie to na koncie PTC, na koncie google jest wszystko ok...

pewnie softban

Opublikowano

Zgłoszono wyjątek typu 'PokemonGo.RocketAPI.Exceptions.AccountNotVerifiedException'. from Pokemon Go Rocket API
[18:58:57] (ERROR) Got an exception, trying automatic restart..

 

Dziwne.. na parunastu kontach wszystko chodzi, a na jednym głównym - Nie :( I wyświetla ten błąd :/ Na telefonie wszystko chodzi -.0

 

Dodatkowo na innym bocie wszystko działa -.0

Opublikowano

W jaki sposób ustawić by boy zamieniał na cukierki pokemony poniżej 1000cp? Pewnie było ale tyle postów, że aż odchodza chęci do szukania :D

10sfaxw.png

Opublikowano

Pokaze mi ktos co wpisac zeby logowalo sie przez PTC ? chociaz wpisuje Ptc a nie google to i tak loguje sie przez google. help

Sprawdź, czy edytujesz odpowiedni config, który powinien znajdować się w folderze z konsolą.

 

 

Czy ktoś mi powie dlaczego mam Nieskończoność ? ?

 

POMOCY !

 

fGeGh.png

 

 

 

Ponieważ masz softbana (patrz: pokemony uciekają "CatchFlee"),

Poczekaj z 5 minut i będzie ok.

W jaki sposób ustawić by boy zamieniał na cukierki pokemony poniżej 1000cp? Pewnie było ale tyle postów, że aż odchodza chęci do szukania :D

 

<KeepMinCP>1000</KeepMinCP>

 

oraz

 

<TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

  <KeepMinDuplicatePokemon>3</KeepMinDuplicatePokemon>

 

W ostatnim wybierasz, ile najmocniejszych pokemonów z danego "gatunku" ma zostać a resztę da w transfer. (Ja mam akurat 3, bo nigdy nie wiadomo co bot usunie a wolę potem sobie sam porządek zrobić ręcznie :) )

Opublikowano

 

Pokaze mi ktos co wpisac zeby logowalo sie przez PTC ? chociaz wpisuje Ptc a nie google to i tak loguje sie przez google. help

Sprawdź, czy edytujesz odpowiedni config, który powinien znajdować się w folderze z konsolą.

 

 

Czy ktoś mi powie dlaczego mam Nieskończoność ? ?

 

POMOCY !

 

fGeGh.png

 

 

 

Ponieważ masz softbana (patrz: pokemony uciekają "CatchFlee"),

Poczekaj z 5 minut i będzie ok.

W jaki sposób ustawić by boy zamieniał na cukierki pokemony poniżej 1000cp? Pewnie było ale tyle postów, że aż odchodza chęci do szukania :D

 

<KeepMinCP>1000</KeepMinCP>

 

oraz

 

<TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

  <KeepMinDuplicatePokemon>3</KeepMinDuplicatePokemon>

 

W ostatnim wybierasz, ile najmocniejszych pokemonów z danego "gatunku" ma zostać a resztę da w transfer. (Ja mam akurat 3, bo nigdy nie wiadomo co bot usunie a wolę potem sobie sam porządek zrobić ręcznie :) )

 

 

edytuje config user.xml i dalej loguje przez gogle. jakiś pomysl? moglbys podeslac screena z całym zeedytowanym tym plikiem? możesz w miejsce hasla wpisac 123 czy cos :/

Opublikowano

Co mam zrobić jak jedno konto przez chwilę boostowałem i "zmieniłem" na drugie (w sensie zmieniłem pocztę i hasło tam w user) a dalej boostuje mi jedno? I to jeszcze mam problem że podałem PRAWIDŁOWE pasy a owszem , nick się zgadza ale nie było "PL" i boostowało się od 1 lv.. O co chodzi? dwa.. jak wyłączyłem tebo bota to nie miałem na swoim koncie niczego o co chodzi?

EDIT. Ogarnełem :D

Opublikowano

jaja sobie k***a robicie z ta 6 wersja ? Dalem config z 5 i ewoluowal mi smiec wszystkie pokemony powyzej 1k dziekuje bardzo.

Opublikowano

 

 

Pokaze mi ktos co wpisac zeby logowalo sie przez PTC ? chociaz wpisuje Ptc a nie google to i tak loguje sie przez google. help

Sprawdź, czy edytujesz odpowiedni config, który powinien znajdować się w folderze z konsolą.

 

 

Czy ktoś mi powie dlaczego mam Nieskończoność ? ?

 

POMOCY !

 

fGeGh.png

 

 

 

Ponieważ masz softbana (patrz: pokemony uciekają "CatchFlee"),

Poczekaj z 5 minut i będzie ok.

W jaki sposób ustawić by boy zamieniał na cukierki pokemony poniżej 1000cp? Pewnie było ale tyle postów, że aż odchodza chęci do szukania :D

 

<KeepMinCP>1000</KeepMinCP>

 

oraz

 

<TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

  <KeepMinDuplicatePokemon>3</KeepMinDuplicatePokemon>

 

W ostatnim wybierasz, ile najmocniejszych pokemonów z danego "gatunku" ma zostać a resztę da w transfer. (Ja mam akurat 3, bo nigdy nie wiadomo co bot usunie a wolę potem sobie sam porządek zrobić ręcznie :) )

 

 

edytuje config user.xml i dalej loguje przez gogle. jakiś pomysl? moglbys podeslac screena z całym zeedytowanym tym plikiem? możesz w miejsce hasla wpisac 123 czy cos :/

 

e03ebed0b4ac1e83d62776ee8d7f8107.jpeg

 

Mam tam wpisany Google ref token, bo kopiowałem config, ale to i tak na Ptc niema znaczenia :p

 

A i pamiętaj aby w username wpisać login a nie nazwe w grze!

Opublikowano

jaja sobie k***a robicie z ta 6 wersja ? Dalem config z 5 i ewoluowal mi smiec wszystkie pokemony powyzej 1k dziekuje bardzo.

 V6 ma trochę inny config, ponieważ dodano 2 nowe linijki/funkcje

Kiedy wchodzi update powinno się przepisywać configi o ile update nie skończył się tylko na fixach

Co oznacza magiczny 'automatyczny unban' ? 

 

Niweluje soft bana, którego się dostaje za "teleportacje".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...