Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy wejść w logi kiedy ostatnio działał bot, skopiować google token i wkleić go do user.xml w odpowiednie pole.

Potwierdzam, działa! :D

10sfaxw.png

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co jeżeli w nerwach dosłownie wypieprzyłem cały folder i wrzuciłem go na nowo? Nie mam logów a też mam problem bo nie mam tokena a nie chce go wyświetlać..

Opublikowano

 

 

 

 

 

Wystarczy wejść w logi kiedy ostatnio działał bot, skopiować google token i wkleić go do user.xml w odpowiednie pole.

jak wejsc w logi ? :)

 

Może w folderze na pozycji drugiej od góry masz jebitny folder o naziwe "LOGS" ?

 

Mam wersje v1 wiec nie mam tego :)

 

Nie skomentuje

 

20834950062288891899.png

 

Chodziło mi bardziej o to jak ty tam k***a chcesz wejść jak tego nie masz?  Kappa.png

 

A co jeżeli w nerwach dosłownie wypieprzyłem cały folder i wrzuciłem go na nowo? Nie mam logów a też mam problem bo nie mam tokena a nie chce go wyświetlać..

To może masz w koszu chyba, że od razu "oczyściłeś" go to wtedy jakby nie patrzeć masz problem i musisz czekać aż to "naprawią".
Opublikowano

A co jeżeli w nerwach dosłownie wypieprzyłem cały folder i wrzuciłem go na nowo? Nie mam logów a też mam problem bo nie mam tokena a nie chce go wyświetlać..

To nie pograsz

Opublikowano

Nie mam tak samo logów i skąd mam niby token wziąć ..

Musisz czekać na jakiegoś zbawce który to naprawi (albo samo się naprawi).
Opublikowano

Pobrałem wersje bota v6 i nie wiem do czego służy to:

<ExclusiveTransferMin>false</ExclusiveTransferMin>
 

Jakby ktoś był miły i wytłumaczył :D

Jeśli pomogłem zostaw lajka ↗


Opublikowano

w czym jest problem?

Initializing Rocket logger @ 2016-07-28 13:41:54...
[13:41:54] Make sure Lat & Lng is right. Exit Program if not! Lat: 52,379189 Lng: 4,899431
[13:41:54] Script will continue in 5 seconds!
[13:41:59] Logging in via: Google
[13:42:00] Please visit  and enter 
i wtedy się zamyka

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

@UP

Serwery padły, dlatego bot wywala błędy, zamyka się.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

 

w czym jest problem?

Initializing Rocket logger @ 2016-07-28 13:41:54...
[13:41:54] Make sure Lat & Lng is right. Exit Program if not! Lat: 52,379189 Lng: 4,899431
[13:41:54] Script will continue in 5 seconds!
[13:41:59] Logging in via: Google
[13:42:00] Please visit  and enter 
i wtedy się zamyka

 

W tym problem ze nie czytasz poprzednich postów. 100 pytan o to juz było i nikt nie zna odpowiedzi. Jezu ludzie. Zamkną nam ten temat jak będziecie tak spamowali

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

A co jeżeli w nerwach dosłownie wypieprzyłem cały folder i wrzuciłem go na nowo? Nie mam logów a też mam problem bo nie mam tokena a nie chce go wyświetlać..

To może masz w koszu chyba, że od razu "oczyściłeś" go to wtedy jakby nie patrzeć masz problem i musisz czekać aż to "naprawią".

 

No to zostaje mi tylko czekać..

Opublikowano

@UP

Serwery padły, dlatego bot wywala błędy, zamyka się.

Serwery PTC mi normalnie działają - wszystko działa bez problemu :)

Aa konta google również działają na tel. - tylko w Programie problem.

Opublikowano

54245845427708562915.pngpowie mi ktoś co to za błedzik ?

PTC nie działa.

 

Google działa na telefonie, na bocie działa jeśli użyliśmy starego tokenu z logów.

Opublikowano

Mi działa na starym tokenie. 

 

Czy da się zrobić aby nie łapał pokemonów tylko jedynie od pokestopa do pokestopa latał?

Opublikowano

Mi działa na starym tokenie. 

 

Czy da się zrobić aby nie łapał pokemonów tylko jedynie od pokestopa do pokestopa latał?

W V6 możesz na samym dole wpisać wszystkie poki, i zeby ich nie lapal

Opublikowano

Mi działa na starym tokenie. 

 

Czy da się zrobić aby nie łapał pokemonów tylko jedynie od pokestopa do pokestopa latał?

 

<PokemonsNotToCatch> <!-- Pokemons to not catch, leave empty to catch all pokemon -->

  </PokemonsNotToCatch>

 

Wpisz wsyztskie poki ;) Możęsz przekleić większość z user.xml

Opublikowano

Podałby mi ktos ten config co jest przypiety do tematu od autora w pliku juz... Bo skopiowalem wszystko do user i nie chce mi ladowac ustawien.. Dziękuje z góry ! -.-


@ I chcialem sie zapytac jaki jest najlepszy optymalny walking speed km/h ?

reflinki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...