Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak w ogóle ... Jak wypieprzę całkowicie tą opcje

<KeepMinCP></KeepMinCP

To będzie chyba najlepiej ? :) Będzie trzymało mi wszystkie poksy, wywalało duplikaty jak sobie ustawie i tyle, nie ? :) Nie potrzebnie tą opcje zrobili ^^ Jak ją wyrzucę to będzie git ?

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak w ogóle ... Jak wypieprzę całkowicie tą opcje

<KeepMinCP></KeepMinCP

To będzie chyba najlepiej ? :) Będzie trzymało mi wszystkie poksy, wywalało duplikaty jak sobie ustawie i tyle, nie ? :) Nie potrzebnie tą opcje zrobili ^^ Jak ją wyrzucę to będzie git ?

A skąd mam wiedzieć , sprawdź sobie. Ja nie pisałem tego programu. Pewnie jak ją wywalisz to wywali bład i tyle . Ustaw 10 tyś to na to wyjdzie co chcesz osiągnąc . Jak ci nie działa to sobie sam kombinuj.

Opublikowano

Tak w ogóle ... Jak wypieprzę całkowicie tą opcje

<KeepMinCP></KeepMinCP

To będzie chyba najlepiej ? :) Będzie trzymało mi wszystkie poksy, wywalało duplikaty jak sobie ustawie i tyle, nie ? :) Nie potrzebnie tą opcje zrobili ^^ Jak ją wyrzucę to będzie git ?

ta opcja działa tak, że nie ważne czy masz juz duplikat jesli pokemon ma np 1000 cp i zlapiesz takich 6 to ci wszystkie zostawi, dlatego nie polecam jej usuwac.

Tak w ogóle ... Jak wypieprzę całkowicie tą opcje

<KeepMinCP></KeepMinCP

To będzie chyba najlepiej ? :) Będzie trzymało mi wszystkie poksy, wywalało duplikaty jak sobie ustawie i tyle, nie ? :) Nie potrzebnie tą opcje zrobili ^^ Jak ją wyrzucę to będzie git ?

ta opcja działa tak, że nie ważne czy masz juz duplikat jesli pokemon ma np 1000 cp i zlapiesz takich 6 to ci wszystkie zostawi, dlatego nie polecam jej usuwac.

Tak w ogóle ... Jak wypieprzę całkowicie tą opcje

<KeepMinCP></KeepMinCP

To będzie chyba najlepiej ? :) Będzie trzymało mi wszystkie poksy, wywalało duplikaty jak sobie ustawie i tyle, nie ? :) Nie potrzebnie tą opcje zrobili ^^ Jak ją wyrzucę to będzie git ?

ta opcja działa tak, że nie ważne czy masz juz duplikat jesli pokemon ma np 1000 cp i zlapiesz takich 6 to ci wszystkie zostawi, dlatego nie polecam jej usuwac.

Tak w ogóle ... Jak wypieprzę całkowicie tą opcje

<KeepMinCP></KeepMinCP

To będzie chyba najlepiej ? :) Będzie trzymało mi wszystkie poksy, wywalało duplikaty jak sobie ustawie i tyle, nie ? :) Nie potrzebnie tą opcje zrobili ^^ Jak ją wyrzucę to będzie git ?

ta opcja działa tak, że nie ważne czy masz juz duplikat jesli pokemon ma np 1000 cp i zlapiesz takich 6 to ci wszystkie zostawi, dlatego nie polecam jej usuwac.

Tak w ogóle ... Jak wypieprzę całkowicie tą opcje

<KeepMinCP></KeepMinCP

To będzie chyba najlepiej ? :) Będzie trzymało mi wszystkie poksy, wywalało duplikaty jak sobie ustawie i tyle, nie ? :) Nie potrzebnie tą opcje zrobili ^^ Jak ją wyrzucę to będzie git ?

ta opcja działa tak, że nie ważne czy masz juz duplikat jesli pokemon ma np 1000 cp i zlapiesz takich 6 to ci wszystkie zostawi, dlatego nie polecam jej usuwac.

Opublikowano

Could not load settings. user.xml either missing or malformed.

 

konto google, moj user:

http://wklej.org/id/2773657/

A spróbuj z pola:

<PtcPassword>pw</PtcPassword>  <PtcUsername>username</PtcUsername>

usunąć pw i username tak aby było:

  <PtcPassword></PtcPassword>

  <PtcUsername></PtcUsername>

67c79a917fba9aa08f07648b6022b6c1.jpg

Opublikowano

 

Musi być 10000 zeby transferowal wszytko oprócz tylu ile chcesz . Jesli dasz np 500 to bedzie zostawiał wsyztkie pokemony ponizej 500 cp +  te 2 lu ile tam sobie wpisałem z wiekszym niz 500 cp 

dalem 500 a i tak mi usunęło poki 800 700..mialem 

<KeepMinCP>500</KeepMinCP

<KeepMinDuplicatePokemon>1</KeepMinDuplicatePokemon>

 

czyli nie powinno usuwac pokemonow powyzej 500 a i tak usunelo..wtf

 

 

Gościu, tak ustaw, mi pomogło: <PrioritizeIVOverCP>false</PrioritizeIVOverCP>

Opublikowano

Panowie serio ważniejsze przy pokemonach jest "(46,00 % perfect)" niż CP? Zauważyłem że potrafi mi kasować pokemony mające mniej procent a np. 300 CP więcej

Opublikowano

Panowie serio ważniejsze przy pokemonach jest "(46,00 % perfect)" niż CP? Zauważyłem że potrafi mi kasować pokemony mające mniej procent a np. 300 CP więcej

To ustaw:

<PrioritizeIVOverCP>false</PrioritizeIVOverCP>

Opublikowano

 

Panowie serio ważniejsze przy pokemonach jest "(46,00 % perfect)" niż CP? Zauważyłem że potrafi mi kasować pokemony mające mniej procent a np. 300 CP więcej

To ustaw:

<PrioritizeIVOverCP>false</PrioritizeIVOverCP>

 

A jakiś patent na używanie Incense ktoś ma ?

Opublikowano

 

 

Musi być 10000 zeby transferowal wszytko oprócz tylu ile chcesz . Jesli dasz np 500 to bedzie zostawiał wsyztkie pokemony ponizej 500 cp +  te 2 lu ile tam sobie wpisałem z wiekszym niz 500 cp 

dalem 500 a i tak mi usunęło poki 800 700..mialem 

<KeepMinCP>500</KeepMinCP

<KeepMinDuplicatePokemon>1</KeepMinDuplicatePokemon>

 

czyli nie powinno usuwac pokemonow powyzej 500 a i tak usunelo..wtf

 

 

Gościu, tak ustaw, mi pomogło: <PrioritizeIVOverCP>false</PrioritizeIVOverCP>

 

Dokładnie, to pomaga :D 

 

 

Musi być 10000 zeby transferowal wszytko oprócz tylu ile chcesz . Jesli dasz np 500 to bedzie zostawiał wsyztkie pokemony ponizej 500 cp +  te 2 lu ile tam sobie wpisałem z wiekszym niz 500 cp 

dalem 500 a i tak mi usunęło poki 800 700..mialem 

<KeepMinCP>500</KeepMinCP

<KeepMinDuplicatePokemon>1</KeepMinDuplicatePokemon>

 

czyli nie powinno usuwac pokemonow powyzej 500 a i tak usunelo..wtf

 

 

Gościu, tak ustaw, mi pomogło: <PrioritizeIVOverCP>false</PrioritizeIVOverCP>

 

Dokładnie, to pomaga :D 

Opublikowano

Odpaliłem bota v6 i pisze... 

 

Could not load settings. user.xml either missing or malformed. 

 

Ktoś coś? 

Gdzieś w skrypcie masz błąd, coś przy wpisywaniu configu musiałeś zjebać. :D 

Opublikowano

 

Odpaliłem bota v6 i pisze... 

 

Could not load settings. user.xml either missing or malformed. 

 

Ktoś coś? 

Gdzieś w skrypcie masz błąd, coś przy wpisywaniu configu musiałeś zjebać. :D

 

już sb poradziłem :)

 

Jak mam ustawione 300km na h to będzie dobrze?

 

I co zrobić żeby transferowało mi tylko duplikaty a nie poniżej 1000 cp ? Bo mam fajne poki po 900cp i c**j wywala je :P

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano
 Zgłoszono wyjątek typu 'PokemonGo.RocketAPI.Exceptions.AccountNotVerifiedException'. from Pokemon Go Rocket API
[18:58:57] (ERROR) Got an exception, trying automatic restart..

Co z tym zrobić ...

Opublikowano

moze mi ktos powiedziec co mam zrobic jak mam 350 na 350 pokemonow zeby usunelo mi te z niskim cp ? dodalem linijke niby poniezej jakiego ma usuwac ale tych co mam juz nie usuwa...

Opublikowano

 

 

Odpaliłem bota v6 i pisze... 

 

Could not load settings. user.xml either missing or malformed. 

 

Ktoś coś? 

Gdzieś w skrypcie masz błąd, coś przy wpisywaniu configu musiałeś zjebać. :D

 

już sb poradziłem :)

 

Jak mam ustawione 300km na h to będzie dobrze?

 

I co zrobić żeby transferowało mi tylko duplikaty a nie poniżej 1000 cp ? Bo mam fajne poki po 900cp i c**j wywala je :P

 

Aktualne moje ustawienia:

 <KeepMinIVPercentage>50</KeepMinIVPercentage>

  <KeepMinCP>10000</KeepMinCP>

  <WalkingSpeedInKilometerPerHour>50</WalkingSpeedInKilometerPerHour>

  <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

  <KeepMinDuplicatePokemon>2</KeepMinDuplicatePokemon>

  <PrioritizeIVOverCP>false</PrioritizeIVOverCP>

  <UseLuckyEggsWhileEvolving>true</UseLuckyEggsWhileEvolving>

  <ExclusiveTransferMin>false</ExclusiveTransferMin>

  <AllowQuickSpinUnban>true</AllowQuickSpinUnban>

 

Ii wszystko ładnie chodzi :) nie wypieprza mi snorlaxów xD

Aa ii jeszcze mam pytanie.. Po co wywalać potiony itd ? Coś to daje jak je wywala ? -.0

Opublikowano

moze mi ktos powiedziec co mam zrobic jak mam 350 na 350 pokemonow zeby usunelo mi te z niskim cp ? dodalem linijke niby poniezej jakiego ma usuwac ale tych co mam juz nie usuwa...


<KeepMinCP>10000</KeepMinCP> to nie powinno byc 1000 ?? to troche spora wartosc

Opublikowano

O co chodzi z : " We are within 40 meters  of the target. Speeding down to 10km/h to not pass the target. " ? :P

Podstawowy angielski ale :

Bot sam zwalnia do 10km/h 40 metrów od pokestopa by nie pominąć celu.

moze mi ktos powiedziec co mam zrobic jak mam 350 na 350 pokemonow zeby usunelo mi te z niskim cp ? dodalem linijke niby poniezej jakiego ma usuwac ale tych co mam juz nie usuwa...

<KeepMinCP>10000</KeepMinCP> to nie powinno byc 1000 ?? to troche spora wartosc

Masz to ustawione na true ? <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...