Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

fryz 720sm,kostium 800sm,450sm pet=1970sm

 

70zł przelew 1600 sm 

 

czyli trzeba 100zł władować tylko na to.

IS w c**j drogi i to jest prawda,widać nastawienie serwera. 

Sorry ale ni c**ja
 

 

@niżej 

widzę isofila

weź już wypierdalaj z tymi durnotami że to ich praca.

Ta praca jest zarejestrowana jako działalność gospodarcza albo coś takiego ?

Nie k***a sądzę także porównać ich można do dilerów.

Opublikowano

 

IS serio taki drogi czy to żart? ;o

 

 

a ktos Ci kaze cos kupowac ?

Po to jest - dla zarobku.

Przeciez to jest ich praca. ;)

 

bo znając życie, aby być dobrym chociaż w pvp oraz dać radę w exp trzeba wykupić wszystko. Powtarza się historia z Invorii. Is drogi w uj.. Ceny identyczne jak na invorii. Więc nie leć w uja że nie trzeba. Ja rozumiem zarobek, ale takie ceny w is to już jest przesada ;). Trzeba wydać ok 60-70 zł na to aby mieć sam kostium i to jeden ! Lepiej zrobić troszkę taniej a na pewno ludzie będą więcej kupować tego typu rzeczy :)

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

I tak byś pewnie nie kupił tego isa, to o po uj piszesz, że drogi?xD Może być serwer z drogim isem - i tak mam to w dupie, bo go nie kupie :D

Opublikowano

I tak byś pewnie nie kupił tego isa, to o po uj piszesz, że drogi? xD Może być serwer z drogim isem - i tak mam to w dupie, bo go nie kupie :D

a skąd wiesz że bym sobie nie kupiłA ? Widzę że mamy Macieja Wróżbitę. Jakoś gówno mnie obchodzi czy Ty kupisz czy nie. Więc jak nie masz nic mądrego do napisania to zamknij pysk i więcej nie szczekaj, bo do Ciebie tego nie piszę. Jesteś tylko zwykłym graczem a nie kimś z administracji aby tutaj pi3rdolić farmazony. Pozdrawiam. 

@ ZielUuuNY na str głównej mosz

EnterGames.pl

178.217.189.153:9987

 

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

 

I tak byś pewnie nie kupił tego isa, to o po uj piszesz, że drogi? xD Może być serwer z drogim isem - i tak mam to w dupie, bo go nie kupie :D

a skąd wiesz że bym sobie nie kupiłA ? Widzę że mamy Macieja Wróżbitę. Jakoś gówno mnie obchodzi czy Ty kupisz czy nie. Więc jak nie masz nic mądrego do napisania to zamknij pysk i więcej nie szczekaj, bo do Ciebie tego nie piszę. Jesteś tylko zwykłym graczem a nie kimś z administracji aby tutaj pi3rdolić farmazony. Pozdrawiam. 

@ ZielUuuNY na str głównej mosz

EnterGames.pl

178.217.189.153:9987

 

 

Nie pisałem nawet do Ciebię, wielki władco wszechświata . Widże ktoś zakompleksiony, próbuje sie wyzyc w internetach. :D Pozdro i do zobaczenia na starcie. :DD

Opublikowano

 

 

I tak byś pewnie nie kupił tego isa, to o po uj piszesz, że drogi? xD Może być serwer z drogim isem - i tak mam to w dupie, bo go nie kupie :D

a skąd wiesz że bym sobie nie kupiłA ? Widzę że mamy Macieja Wróżbitę. Jakoś gówno mnie obchodzi czy Ty kupisz czy nie. Więc jak nie masz nic mądrego do napisania to zamknij pysk i więcej nie szczekaj, bo do Ciebie tego nie piszę. Jesteś tylko zwykłym graczem a nie kimś z administracji aby tutaj pi3rdolić farmazony. Pozdrawiam. 

@ ZielUuuNY na str głównej mosz

EnterGames.pl

178.217.189.153:9987

 

 

Nie pisałem nawet do Ciebię, wielki władco wszechświata . Widże ktoś zakompleksiony, próbuje sie wyzyc w internetach. :D Pozdro i do zobaczenia na starcie. :DD

 

Ja nie muszę się wyżywać w internecie, po za tym nie pisz do mnie "ony", "eś" polecam przeczytać post który napisałam, który zacytowałeś, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Tak do zobaczenia. 

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

 

 

Hool na zadnym z polskich serwerow nie widac tego rozwiazania procz globala oczywiscie, a szkoda bo bardzo mi się podoba to "auto wyszukiwanie". Moze dodacie cos takiego w ktorejs z aktualizacji?

 

Opcje_wyszukiwania_Szk%C5%82a_Handlu.jpg

 

Nie chcemy tego dodać z uwagi na to że ceny by spadały jeszcze bardziej niż przez shopy offline, teraz gracz musi najpierw znaleźć swój przedmiot w sklepie a jeśli dodana by była taka wyszukiwarka to wystarczy ze by wpisał w gui, wtedy gracze by zbijali swoje ceny coraz bardziej (zeby ich przedmioty byly pierwsze na liście) az wkoncu przedmioty by byly warte praktycznie nic.

 

Zawsze mozecie dodac cos jak na WoM - podswietla tylko sklepy w ktorych ejst dany item, fajna sprawa.

 

Ja mam natomaist pare pytan do administracji lub testerów.

Jak wyglada schemat rozgrywki?

Jak na Invoriach? Najpierw kampienie na metki/bossy potem dungi, kolejna mapa - to samo i tak w kolo macieja?

Czy sa jakies misje a'la biolog ze szkatami bossow, czy wsyzstko mozna otwierac?

Przepustki na dungi leca z czego?

 

Pytam, poniewaz pogralbym na jakims fajnym medium-easy, ale niekoniecznie polegajacym na stalym kampieniu na metki i bossy.. to mnie nudzi :)

 

 

Ponawiam, to dla mnie dosc wazne, a nikt nie raczy odpowiedziec...

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Serwer wystartował, zapraszamy do Gry!

Na pytania wyżej odpowiem ale nie w tej chwili.

 

Patcher nie działa, a ja mam błąd przy logowaniu, o co chodzi? PS. tak robiłem to co powinienem...

mozesz pobrać łatke, dostepna na stronie.

Opublikowano

Serwer wystartował, zapraszamy do Gry!

Na pytania wyżej odpowiem ale nie w tej chwili.

 

Patcher nie działa, a ja mam błąd przy logowaniu, o co chodzi? PS. tak robiłem to co powinienem...

mozesz pobrać łatke, dostepna na stronie.

 

Mam już łatke...

sygna.tan.png

Opublikowano

Serwer wystartował, zapraszamy do Gry!

Na pytania wyżej odpowiem ale nie w tej chwili.

 

Patcher nie działa, a ja mam błąd przy logowaniu, o co chodzi? PS. tak robiłem to co powinienem...

mozesz pobrać łatke, dostepna na stronie.

 

Szkoda, ze nie od razu bo nie wiem czy w ogole wbijac na server.. Eh :(

Ironiczny


 


LEGACY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...