Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No wiem wiem, ale lepiej jest jak wszystko w jednym linku jest ;) Zabieram się za konfigurację! Podziwiam Ciebie że chce ci się ;p Pozdro! 

 

-------

Mam mały problem z botem ;p 

https://zapodaj.net/images/e65a1e290300f.png

Wbiłem sobie botem aby zobaczyć jak to działa i dał mi z 30 kanałów ;p

Wszędzie wpisane było w topic wolny, a jeszcze inny problem to taki że nie tworzy pod kanałów.

Opublikowano
Po wpisaniu: root@vps825:/home/ABot# ./bot.sh start
 
Wyskakuje: -bash: ./bot.sh: Permission denied

Jakie uprawnienia muszę nadać botowi (jeśli możecie podajcie proszę komendy do ubuntu) ;c :) !
Opublikowano

mam problem mianowicie po odpaleniu bota zostaje tylko commander może ktoś mi w tym pomóc co poprawić ? wszystko skonfigurowane dobrze..

 

Drugiego bota może Ci wywalać dlatego, że:

  • zostaje zbanowany za flood 

Podpowiedź: Zwiększ maksymalną ilość wykonywanych komend w YatQa bądź w Wirtualnym Serwerze ( 2 zakładka ).

  • źle ustawiłeś coś w configu 

Podpowiedź: Sprawdź czy wszystko jest dobrze wypełnione.

Opublikowano

Witam, mam problem odnośnie tego bocika, otóż top 10 połączeń i najdłuższego połączenia działają dobrze tylko do pierwszej aktualizacji (czyli do 5 minut), później całe statystyki usuwają się z kanałów, dodatkowo top 10 najdłuższego połączenia nie układają się po kolei tylko losowo.

Opublikowano

Nie wiem dlaczego niektórzy mają problem z działaniem tego bota  :(( Używam go od pierwszej wersji (gdy jeszcze była pisana tylko dla mnie) i poza zjadaniem dużej ilości ramu po dłuższym działaniu i kilku zbugowanych opcji nigdy nie miałem problemów. Serdecznie polecam bota.

Opublikowano

 

mam problem mianowicie po odpaleniu bota zostaje tylko commander może ktoś mi w tym pomóc co poprawić ? wszystko skonfigurowane dobrze..

 

Drugiego bota może Ci wywalać dlatego, że:

  • zostaje zbanowany za flood 

Podpowiedź: Zwiększ maksymalną ilość wykonywanych komend w YatQa bądź w Wirtualnym Serwerze ( 2 zakładka ).

  • źle ustawiłeś coś w configu 

Podpowiedź: Sprawdź czy wszystko jest dobrze wypełnione.

 

dzięki za pomoc pierwsza opcja trafiona :D

Opublikowano

Okej, odnalazlem problem! W pliku functions/getchannel.php w linijce nr. 69 należy zmienić z break; na break 3;

To tyle :) W nastepnym updacie oczywiscie bedzie to domyslnie poprawione.

 

@CookieOffcial

Skonfigurowałeś baze danych?


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Bot mi edytuje wszystko dobrze, tylko że w topke nic nie wpisuje ;p

 Mam podobny problem.

 

 

Okej, odnalazlem problem! W pliku functions/getchannel.php w linijce nr. 69 należy zmienić z break; na break 3;

To tyle :) W nastepnym updacie oczywiscie bedzie to domyslnie poprawione.

 

@CookieOffcial

Skonfigurowałeś baze danych?

 

Baza danych dobrze skonfigurowana i topka działa ale tylko do pierwszej aktualizacji topki.

Opublikowano

Okej, odnalazlem problem! W pliku functions/getchannel.php w linijce nr. 69 należy zmienić z break; na break 3;

To tyle :) W nastepnym updacie oczywiscie bedzie to domyslnie poprawione.

 

@CookieOffcial

Skonfigurowałeś baze danych?

Podpiąłem wszystko, tylko, że skąd mam pobrać ten plik .sql?

Opublikowano

@artur8889 funkcja getchannel powinna usuwać automatycznie topic wolny co nie? Bo załóżmy taką sytuację że wchodzi pewna osoba po kanał dostaje go, a po niej kolejna osoba i dostają ten sam kanał. Testowałem to na swoim serwerze no i tak to niestety działa. 

b21a1d47fe138.png

Opublikowano

@artur8889 funkcja getchannel powinna usuwać automatycznie topic wolny co nie? Bo załóżmy taką sytuację że wchodzi pewna osoba po kanał dostaje go, a po niej kolejna osoba i dostają ten sam kanał. Testowałem to na swoim serwerze no i tak to niestety działa. 

b21a1d47fe138.png

dobrze godo a zostawia taki sam temat

Opublikowano

Mam problem bo jeśli ktoś spędził ponad 2,5h na serwerze już nie pokazuje go w topce mimo że w bazie jest dobrze zapisany czas.

Wystarczy naprawić sortowanie bazy danych

cover.png?dl=0

Opublikowano

Jak to dokładnie zainstalować? Jakie permisję trzeba dodać aby odpalić "bot.sh"? I jak zrobić żeby boty wbiły na serwer?

//edit:

Wyskakuje mi że bot się odpalił ale nie wbił na serwer, dlaczego??

 

root@********:/home/bota# ./bot.sh start

 
                ****************
                * |  ABot   | *
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
root@************:/home/bota# ./bot.sh stop
 
                ****************
                * |  ABot   | *
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
No screen session found.
No screen session found.
ABot:  wylaczony!

Opublikowano

 

Jak to dokładnie zainstalować? Jakie permisję trzeba dodać aby odpalić "bot.sh"? I jak zrobić żeby boty wbiły na serwer?

//edit:

 

Wyskakuje mi że bot się odpalił ale nie wbił na serwer, dlaczego??

 

root@********:/home/bota# ./bot.sh start

 
                ****************
                * |  ABot   | *
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
root@************:/home/bota# ./bot.sh stop
 
                ****************
                * |  ABot   | *
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
No screen session found.
No screen session found.
ABot:  wylaczony!

 

Wypełnij dobrze pola konfiguracyjne (port i ip ) Jak dalej nie wbija to masz do mnie gg. 40304077 coś poradzimy

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

 

 

Jak to dokładnie zainstalować? Jakie permisję trzeba dodać aby odpalić "bot.sh"? I jak zrobić żeby boty wbiły na serwer?

//edit:

 

Wyskakuje mi że bot się odpalił ale nie wbił na serwer, dlaczego??

 

root@********:/home/bota# ./bot.sh start

 
                ****************
                * |  ABot   | *
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
ABot:  wlaczony!
root@************:/home/bota# ./bot.sh stop
 
                ****************
                * |  ABot   | *
                ****************
               Zakaz rozpowszechania.
               Autor: ArrMeeR.
 
   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.
   Pozdrawiam, ArrMeeR.
No screen session found.
No screen session found.
ABot:  wylaczony!

 

Wypełnij dobrze pola konfiguracyjne (port i ip ) Jak dalej nie wbija to masz do mnie gg. 40304077 coś poradzimy

 

Wszystko dobrze jest skonfigurowane. Nadal nie działa. Wiadomość już Ci wysłałem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...