Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up dzięki wielkie ziomek tylko jeszcze serio z ta optymalizacja ogarnij i będzie najlepszy <3 a teraz lece spać eldoka wszystkim miejcie pana Jezusa w serduszkach papa <3 

Opublikowano

Mam Problem bot nie łaczy mi sie  serverem :/ 

php5 , screen zainstalowany dodam ze mam inne boty i sie lacza a ten jako jedyny nie ma ktos jakis pomysł ??

Opublikowano

Mam Problem bot nie łaczy mi sie  serverem :/ 

php5 , screen zainstalowany dodam ze mam inne boty i sie lacza a ten jako jedyny nie ma ktos jakis pomysł ??

 

Musisz mieć poprawnie skonfigurowaną bazę danych i wgrać tabelki z TOP 10. 

Opublikowano

@artur8889

Dziena, tam gdzie jest puste pole to co mam wpisac? i gdzie jest a bot?

 

<?php

// połączenie z mysql
$polaczenie = @new mysqli('localhost', 'root', 'haslo_do_roota', 'abot');
    
?>

 

takie cos?
 

 
Opublikowano

$polaczenie = @new mysqli('localhost', 'root', 'haslo_do_roota', 'abot');

 

Adres twojego serwera Mysql

Użytkownik

Hasło

Nazwa bazy danych

Opublikowano

Kod od host message zarabany od cinka

a topki od klasskaia.

czy to jest normalne?

 

Napisane na swój sposób a to już coś innego. To, że ktoś ma tak samo - nie znaczy, że skopiował.

Nie rozumiem twojego pytania czy jest to normalne...?

Opublikowano

Jak masz napisane tworzenie kanałów bo nie skorzystałem z tego bota jeszcze, a mam zamiar.

 

Masz komendę -> !channel <cid usera> <ilość podkanałów> - tworzy kanał prywatny użytkownikowi

 

wpisuję on datę w topic i sam go aktualizuję o ilę właściciel się pojawi na kanale, jeżeli nie pojawi się przez np. 3 dni to bot usuwa kanał ?

 

Tak jak było w ihelp czy inaczej ?

lubie-to-png.png

Opublikowano

Czy znajdzie się jakaś dobra dusza i pomoże w instalacji i konfiguracji bota? 

Zgłoś się :) Pogadamy 

 

 

 

(gg: 40304077 ts: or-play.pl )

 

 

 

 

Nie działa bot zkonfigurowałem podpiełem pod baze gdy próbuje przez php core.... to pusto na ekranie

Co dokładnie nie działa ?

 

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

Dzisiaj zainstalowałem twoją aplikację i mam kilka pytań: 

 

1. Planujesz wersję gdzie bot będzie sam dorabiał kanały? 

 

2. Czy użytkownik sam musi ustawiać datę w topiku czy sama mu się zaktualizuje po wejściu na kanał. 

 

3. Jak jest AFK to w conifgu nie ma rang które moga mieć ANTY AFK (Czy można to gdzieś zmienić) 

 

4. Jak ktoś ma już range np. kobieta nadam mu tez mężczyznę po wejściu na kanał -Da się to zmienić nasz szybko?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...