Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Już wiem dlaczego nie blokuje kanałów. Bot próbuje ustawić taką samą nazwę co ostatni zablokowany kanał. [channel name is already in use]  Dlatego tylko jeden kanał zostaje zablokowany reszta nie. 

 

 

  $data = array();
$data['channel_name'] = ''.$number.'. Kanał zablokowany'; //zmien nazwe kanalu na zablkowowany
$data['channel_maxclients'] = 0; //ustaw maxclients na 0
$data['channel_maxfamilyclients'] = 0; //ustaw maxfamilyclients na 0
$query->channelEdit($channels['cid'], $data);
 
niby jest tutaj $number lecz on nie działa. cały czas chce wpisywać 0 
Opublikowano

Pytanie do was jak zainstalowac tego Bota ? 

Nic nie instalujesz, po prostu konfigurujesz plik/pliki i go uruchamiasz.

W opisie masz wszystko tak ciężko przeczytać?

strange1.jpg

Opublikowano
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 49
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 53
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 59
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 87

Jak to naprawić? Od początku bota jest taki problem.

Chcesz coś ode mnie? Oznacz mnie w poście, a szybciej to zobaczę!

Opublikowano

 

PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 49
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 53
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 59
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 87

Jak to naprawić? Od początku bota jest taki problem.

 

A sam bot działa czy nie?

strange1.jpg

Opublikowano

 

 

PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 49
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 53
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 59
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 87

Jak to naprawić? Od początku bota jest taki problem.

 

A sam bot działa czy nie?

 

 

Źle napisany bot. Musisz czekać aż autor bota fixa wypuści albo ktoś Ci poprawi kod.

Opublikowano

 

 

 

PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 49
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 53
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 59
PHP Notice:  Undefined index: i in /home/ABot/core.php on line 87

Jak to naprawić? Od początku bota jest taki problem.

 

A sam bot działa czy nie?

 

 

Źle napisany bot. Musisz czekać aż autor bota fixa wypuści albo ktoś Ci poprawi kod.

 

Niezalezienie indexu to błąd w aplikacji? :D

Opublikowano

UPDATE


 


v0.6


 


Download: Klik


Skan: Klik


 


Lista zmian:


 


- Dodanie funkcji TOP 10 (instrukcja konfiguracji funkcji jest w głównym poście)


- Poprawa wydajności bota


- Teraz w welcome messag'u, reklamie oraz wiadomościach poke można używać polskich znaków


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Gratuluję Ci wytrwałości w ulepszeniu darmowego projektu, większość osób rezygnowała po wydaniu ~2 wersji.  

Życzę powodzenia w dalszych aktualizacjach ;) 

 j

Opublikowano

Poprawiony plik startowy: klik ( W obecnym plik duplikuje screeny oraz je nie wyłącza, poprawiona estetyka pliku ).

Aby statystyki TOP10 działały musicie zrobić połączenie bazy danych, jest ono w pliku: /include/connect albo użyjcie tego kodu konfiguracji ( przejrzyściej ) : klik - 122 linijka.

 

 

 

 

/// nie daje żadnych skanów tych linków bo jest to hastebin.

Opublikowano

Mam problem, Bot się uruchamia w screen widać że jest ale nie wchodzi na serwer.

 

Ok już naprawiłem, Miałem takie same wartości w poke.

 

----------------

 

Bot nie wpisuje użytkowników w top10. Jest tylko napis [TOP 10 Ilosci polaczen z serwerem] a pod nim nic innego. Zrobiłem bazę danych oraz wrzuciłem ten plik sql. 

Opublikowano

Bardzo elegancki bocik mam nadzieję,że będzie się sprawował również dobrze jak się zapowiada. Czekam jeszcze na funkcje typu automatyczne kanały oraz anty vpn nie pogardził bym również zegarkiem na 4 kanały :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...